1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Oprava autobaterie (28)
Dáváme se úvěr privátní a firemní jednotlivců v rozmezí od 5.000
5/9/2015 14:14:14
Dáváme se úvěr privátní a firemní jednotlivců v rozmezí od 5.000 Kč do 5.000.000 Kč na 3% úrokovou sazbou. Už jste byla odmítnuta tolik bank? Potřebujete finance vytvořit své podnikání? Potřebujete finance na rozšíření svého podnikání? Nebo budete potřebovat osobní půjčku? Naše úvěry jsou cenově dostupné a naše půjčky proces je velmi rychlý, stejně. Jsme ochotni dělat všechny své finanční problémy věcí minulosti. Pokud jste opravdu připraveni, aby se vaše finanční problémy vyřešeny, pak hledat žádné další a žádat o úvěr dnes.

vyplnit formulář žádosti o úvěr níže a dostat zpátky k nám;

Jméno žadatele:
adresa:
pohlaví:
telefonní číslo;
platná emailová adresa :
Požadovaná částka úvěru:
Doba trvání úvěru:
povolání;
měsíční příjem:
Důvody pro úvěr:
jste požádali o půjčku před?

kontaktní e-mail: dragonsfinancing@gmail.com

S pozdravem, Megan paul
generálního ředitele.
draci financování začleněna ...
Přílohy:  images.jpg (12,4 kB)
Mr Cameron Buck
13/5/2015 17:39:18
Dobrý den, budete potřebovat žádné finanční asistence? Zájemce by měl kontaktujte nás na e-mail: unclebuckstartuploan@gmail.com
Mr Jack Warmer
13/5/2015 17:38:11
Dobrý den, já jsem registrovaný soukromé peníze věřitele. Dáváme se půjčky lidem, podnikům, kteří potřebují aktualizovat své finanční situaci ve světě, s velmi minimální roční úrokové sazby ze 3% v jednom roce na 30 let doby splácení trvání každé části světa. My rozdávat půjčky v rozmezí od € 5.000 € 100,000,000. Naše půjčky jsou dobře pojištěni pro maximální bezpečnost je naší prioritou. Zájemce by měl kontaktujte nás na e-mail: jackwarmerloanlender@gmail.com
Přílohy:  .jpg (7,1 kB)
Mířöšĺäv Üřbäň
20/6/2012 21:10:07
Ta odpoved neni vubec jednoducha. Pokud nebyla baterie dobijena, s nejvetsi pravdepodobnosti doslo k sulfataci [URL]
Jsou tam popsany i zpusoby, jak akumulator, alespon castecne, privest zase do zivota
> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: mirek
> Předmět: [Trabant diskuze] Re: Oprava autobaterie
> Datum: 20.6.2012 20:44:25
> ----------------------------------------
>
> AHOJ koupil jsem baterku 180 ah.za 5600. kč. a po 2.5 roku odešla prostě nejde
> dobít. mam ji opravdu zaahodit? hralo mi natom jen auto radio na zahradě.
> napište prosím. Mirek.
>
>
>
mirek
20/6/2012 20:44:18
AHOJ koupil jsem baterku 180 ah.za 5600. kč. a po 2.5 roku odešla prostě nejde dobít. mam ji opravdu zaahodit? hralo mi natom jen auto radio na zahradě. napište prosím. Mirek.
baxter
29/5/2012 17:13:00
zdar lidi , mam dotaz , nevite nekdo co mam delat s baterii 12 voltu 74 amperhodin dva roky starou , nechal jsem ji dva mesice vybitou , ted sem ji chtel nabit a kdyz ji nabijim tak se zvedla hladina a tece ven a treti a paty clanek od pluska vubec nereaguje , dik za odpoved , klidne i na mail horstpowerbaxter@seznam.cz
František Klvaňa
7/4/2012 21:27:42
Prosím o kontakt na pana Vladimíra - nebo ať se mi ozve. Potřebuju repasi 6V baterie do veterána. Dékuji.Klv.
Dejv
11/1/2012 22:32:38
ahoj
jednou sem si nechal u odborníka proměřit baterku a ten mi řekl že je špatná.mě to nedalo koupil sem 30% peroxid ,do každýho článku sem dal asi 2 ml. a dal nabýt. Baterka má teť stálé napětí 12.6 a stertuje ůplně v pohodě tak nevím jak je to možné
Pavel JHB Profil uživatele
5/8/2009 12:23:46
Zdeněk Cabák Zlín> Samozrejme, ze to jde. Tady kus od nas to delal takovej
starej dedula, zrepasovana baterka byla lepsi, nez puvodni. Zel se obcas
stavalo, ze se clanek po kratcke chvili sesypal. Jaky je soucasny stav
nevim, ale MYSLIM, ze diky dnesnim cenam (hlavne prace) a diky ekologii bude
levnejsi koupit novou, nebo si za ucelem vyjeti pujcit od kolegy
veteranisty.
Zdeněk Cabák Zlín
5/8/2009 09:17:58
Mám veterána Aerovku s elektrikou 6V.
Mám " novou" - před cca 4 lety auto¨baterii 75 Amh 6 V. /v černém - "bakelitovém" obalu a zalité články asfaltem-v tu dobu jsem párkrát veterána "projel cca 1/4 roku a pak jsem jej repasoval, baterii jsem někam založil a následně zapoměl na ni. Nyní jsem ji začal nabíjet prostřední článek vaří a oba krajní / + a -/ nic.Nyní před zimním období se mě nechce kupovat nová 6 v Baterie.
Dotaz - dá se teď před zim. obdobím koupit jen články do původního obalu a kolik stojí i s tím že by byly dodány v tzv. "mokrém "provedení" - že bych ještě konec této sezony si zajezdil?
Děkuji za odpověď.
Zdraví Zdeněk Cabák
P.S. kde se event. repasační dilna v ČR nachází?
jurawood
16/1/2009 11:20:03
mělo být desulfatace :-)
pokud bys totiž dolil přímo elektrolit a aku neby na 100%, cuž věř tomu že není tak by došlo k sulfatacia nadměrné pasivaci elektrod
jurawood
16/1/2009 11:17:58
rozhodně nelít kyselinu 1,28!!

Já bych tam picl čistou destilku a proudem tak 0,01-0,05 kapacity bych pomalinku týden nechal pobublávat (já bych to picl na střídavej nesymetrickej proud, ale není potřeba), destilka se bude okyselovat... tím proběhne i dusuface...
Měřit hustotu, pokud by potom hustota nevylezla na 1,28, což nevyleze, tak doplnit kyselinou na tuto hustotu
Honza
3/11/2008 20:37:50
mobl by mi někdo poradit. vyl jsem omylem bateru a ted nevym vjykm poměru tam mam alejt novou kiselinu a destilku? moc dík
Vladimír
9/8/2008 17:53:40
Všiml jsem si toho asi pozdě.Už jsem sem jednou psal,že pryžové baterky renovujeme.Ale.Výměna jednoho článku má smysl tak do stáří cca 1 až 2 roky baterie.A to je zákoná doba garance.Strkat nový článek mezi staré je nesmysl.Dochází k nerovnoměrnému zatížení jednotlivých článků.Když totiž u této baterie,kde se domníváte,že je vadný jen článek vytáhnete i ty ostatní,zjistíte že jsou s vodpuštěním "na sračku" i ty ostatní.Pokud by tam byla výrobní vada je velmi pravděpodobné že se během záruky projeví.Je to stejné jako když někdo dá do vozidla kde jsou dvě baterie jednu novou a jednu starou.Obvykle dojde k tomu,že dojde k defektu té nové.
18/5/2008 11:23:37
Tady u nas to jeste pred par rokama delaval jeden clovek a na nedostastek
prace si nemohl stezovat. Ale uz je dost starej a dlouho jsem o nem nic
neslysel, takze uz asi ciste duchodcuje. Momentalne nemam do 31.5. casu
nazbyt, pokud to bude aktualni i po tomto terminu, zjistim.
Babša
17/5/2008 22:43:20
Nevíte někdo, zda se ještě vyměňují vadné články (jeden) u autobaterií? A pokud ano,tak kde? Díky za event.odpověď na e-mail.
Vladimír
23/7/2007 15:09:49
Rozhodně nebyla ta naše poznámka ohledně " skládání 6 voltových baterií myšlena jako objev něčeho nového.Dříve se takto běžně opravovaly všechny baterie i 12V.Žádné plastové baterky nebyly a vše bylo v pryži.Dnešní problém je spíše vtom,že to už téměř nikdo nědělá.To že to někdo dokáže i dnes ocení hlavně majitelé veteránu.A ještě k těm suchým článkům.Postup je takový,že se použijí články ze " zasucha nabité 12V baterky".Ty se osadí do příslušné nádoby.Takto nově složená baterie se uvede do činnosti / nalití akumulátorové kyseliny/ až když ji potřebuje zákazník.
15/7/2007 09:56:48
No to nevynaslezli nic noveho u nas to delal pan Bejda jiz za hluboke
totality a baterky fungovaly uplne normalne. Ten www odkaz se mi nejak
neobjevuje, ale predpokladam, ze maji nove clanky a ty davaji do pouzitych
obalu a nove zaliji asfaltem. Nevidim jedinej duvod, proc by to nefungovalo.
Predpokladam, ze pojmem sucha baterie se mysli klasicka nenalita baterka,
tak jak se prodavala driv.
Vašek D. Profil uživatele + foto
15/7/2007 07:37:17
Vladimír> Jj, od oživování se nedají očekávat zázraky. A nikdo je ani nečeká. Jen by mě zajímala ta Vámi popisovaná technologie - to vezmete starou baterii jako "case" a dáte do ní nové aku-články? Píšete, že osazujete i suchými články - přijde mi, že na takovou proudovou zátěž jako v 6V autě při startování nejsou suché články stavěné. Jaké máte zkušenosti s životností a výdrží takto repasovaných baterií?
Vladimír
15/7/2007 06:06:44
Náhodou jsem dnes narazil na tyto stránky.6 voltové černé baterie běžně renovujeme.Problém je někdy s nedostatkem nádob.Baterka se kompletně rozdělá,vyčistí a osadí se novými suchými články.Používáme buď 72Ah nebo 80Ah.Dodáváme jak v suchém tak i v mokrém provedení.
Pokud má zákazník i jiný typ baterie/ zpravidla veterán/je možná GO i u těchto baterií.Prodejem a servisem baterií se zabýváme cca 10let.Mohu říci,že popisované oživení bateri je přinejmenším diskutabilní.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
29/10/2006 11:20:11
To Ivosh: Tiez som bol prekvapeny ked som si ju kupoval :). Je to jedna z najlepsich 6V bateriek aka sa da zohnat, akurat je dost draha. VARTA 77Ah 6V. TU je jedna zo starsich foto mojho auta ked bolo este 6V :)
Přílohy:  p7130044.jpg (59,2 kB)
18/10/2006 18:47:26
VlaVla> Proplachnuti je zaklad, dokonce jsem se s tim moc nemazlil, vzal
jsem na dvore hadici a pral jsem do toho vodu z vovovodu a az posledni
proplachnuti destilkou. Nejdelsi prodlouzeni zivotnosti byl ale jak jsem
psal necely rok.
Ivosh Profil uživatele + foto
18/10/2006 11:34:38
Mimochodem, ted jsem videl novou 6V baterku, mozna jste ji take uz videli. Byla bila a vypadala jako 12V. Prvni, co mne pri pohledu na ni napadlo -- "jejda, ten trabi je 12V". Az nasledne mne majitel vyvedl z omylu. Casy vysokych cernych baterii jsou asi minulosti.
Vašek D.
18/10/2006 11:06:34
Sulfatace, neboli nadměrný povlak síranem olovnatým, který se už nezúčastňuje chemické reakce na výdej/uchovávání elektrické energie, je příčinou snížené kapacity akumulátoru. Akumulátor se chová tak, jako by měl kapacitu ne 44 Ah, ale třeba jen 10 Ah (je hned nabitý a za chvíli prázdný). Na oživení akumulátoru se prodával za totáče přípravek "Avtoimpulz" z produkce SSSR:-) Kdo to chce zkusit, tak se to dělá tak, že se s baterkou hodně zatřepe, naklání se a pak se článek po článku vypustí při převrácené baterce do vlastní nádoby. Provádět to bez brýlí na očích je šílenství a i tak teče kyselina všude kolem. Pak je potřeba ty články propláchnout destilkou, vypustit, a následně do každého článku nalít vrchovatě 10% roztok peroxidu vodíku v destilované vodě. Po cca 10 min. vypustit (baterie se ohřeje!), propláchnout destilkou, nalít zpět kyselinu - přefiltrovanou od kalů (nebo aspoň usazenou) -tam kde byla. A nabít znovu. Prostě je to proces na půl dne a výsledek nejistý. Jako nouzovka pomůže pět mililitrů peroxidu do každého článku inj. stříkačkou. Ale nedaji se od toho čekat zázraky.
VlaVla Profil uživatele + foto
18/10/2006 08:29:59
To Pavel JHB: To s tím zkratem máš pravdu.
Taky se tam píše "Nejčastější příčinou je však vysoká vrstva kalu, který vzniká z odpadlé činné hmoty a usazuje se na dně akumulátoru. Kal je možno částečně odstranit několikanásobným propláchnutím destilovanou vodou."
Proplachoval jsi taky někdy???
na začátek předchozí  1 | 2  další další

Odepsat na: Oprava autobaterie

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist