1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Náhradní díly (60)
Mikuš TN
4/12/2005 15:50:48
V prvom rade treba ziastiť kde to preteká
Ptak1
3/12/2005 20:53:41
To Radek: Jak protika? Jestli v kohoutu, spatny tesneni. vymackanej labirint. Hadicky? Stary, zpuchrely, opleteny. Nebo z karburatoru? Tak tam je jehlovej ventil spatnej,spatne serizen nebo znecisten. Jinak me nenapada nic dalsiho
Radek
3/12/2005 20:49:30
Zdravím všechny trabanťáky! Mám menší problém. Poslední dobou mi protíká benzín. Nevím, cím to je. Nemá s tím někdo zkušenost?
Honza Cimr Profil uživatele + foto
2/12/2005 09:44:17
tyhle objimky meli ceske PAL civky nekdy od roku 1-2-3 pro uchyceni v
S1000 - S136. V prubehu let k nim jeste pribyl dodatecny odrusovaci odpor v
keramickem telisku chyceny na stred objimky jednim sroubem M3...

A to vetsi bych povazoval za drzak okapove roury... ;o)))
VlaVla Profil uživatele + foto
1/12/2005 18:19:05
To menší je objímka náhradní cívky, když jsi koupil novou, tak měla tohle navlečené. Nejsem si jistý, které cívky to měly, jestli německé, polské, české nebo jiné.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
1/12/2005 18:12:55
Dalsia foto...
Přílohy:  picture019.jpg (60,1 kB)
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
1/12/2005 18:12:13
Nevedel som do ktoreho vlakna mam dat tento prispevok, tak ho davam sem. Kedysi som "za Fernet" kupil velke mnozstvo ND na trabant, boli toho plne krabice. Po case som to vsetko vytriedil a pozistoval co je co, ale nasiel som dve veci, o ktorych netusim na co su, dokonca ci vobec su na Trabant. Na prvy pohlad to vyzera ako nejake pripravky, neviete o co sa jedna? Vid foto...
Přílohy:  picture020.jpg (60,1 kB)
Ivosh Profil uživatele + foto
30/9/2005 15:25:22
Máš na mysli konkrétní díl? Já mám zkušenost různorodou. Jak s čím.
Beda
27/9/2005 09:46:09
Já si dovoluji doporučit dobře měřit než díl zakoupíte. Z mých zkušeností je dílenské zpracování často odfláknuté a díl vydrží kratší dobu než originál, případně ještě použitelná ale již použitá věc... Zejména jemná mechanika (samostavy v brzdách) je danajský dar..
DAN FANDA
24/9/2005 22:18:31
Ahoj, máte nějakou zkušenost s novými náhradními díly z madarska ?
předchozí předchozí  1 | 2 | 3  další na konec

Odepsat na: Náhradní díly

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist