1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
štítky (7)
Pavel JHB Profil uživatele
7/11/2007 17:44:27
Koukam, tady si to nekdo trosku vic popletl :-)
Kazdopdne cisla na stitek nikdo nevyrazi, vlastni stitek je k mani treba
tady:
[URL]
nebo
[URL]
nebo
[URL]
atd....
Tomáš Kouřil Profil uživatele
7/10/2006 18:56:07
byl jsem jednou na STK, a stítek mi upadl, byl vedle nadrže, a technik ho ani nechtel videt, jen to číslo kastle kouknul a hotovo.
Andre Profil uživatele
6/10/2006 19:57:42
Na typovej stitek by koukat nemeli. Ale muzes ho pro jistotu prelepit. Nikdo ti na to nic nemuze rict.
michal
6/10/2006 19:38:33
číslo za palivovou nádrží mi souhlasí s techničákem, ale na štítku kde je rok výrobi typ trabantu..., se mi číslo neshoduje s číslem za nádrží. takže bych měl projít STK??
Tomáš Terk Profil uživatele + foto
6/10/2006 19:38:01
A pokod na trabim nemam vubec vyrobni stitek,tak je to problem na STK??ovsem karoserie je uz menena,tak to bude asi tim,ne????
VlaVla Profil uživatele + foto
6/10/2006 19:31:54
Číslo v TP musí odpovídat číslu karoserie na motorové stěně za palivovou nádrží. Pokud neodpovídá, dostaneš známku jenom na měsíc.
michal
6/10/2006 19:20:56
Chtěl bych se zeptat pokud v motorovém prostoru se číslo karosérie neshoduje se štítkem projde trabi STK?? Nebo skoumají pouze číslo karosérie pokud souhlasí s TP. díky za odpovědi
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: štítky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist