1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

černý trabant (15)
Zilinsky
9/9/2016 19:52:37
dobrý deň
Potrebujete pomoc pre svoje sny, na nákup auta alebo motocykla, vytvárať svoje vlastné podnikanie pre svoje osobné potreby viac otázok som tu na pomoc.
PS: nie som platiť mi nástupcovia ľudia platiť.
Toto sú oblasti, v ktorej možno pomôže:
* Finančné
* Hypotekárne
Investičná pôžička
* Konsolidáciu dlhu
* Úverové línie
* Druhú hypotéku
* Splácania úveru
* Osobné úver
Takže ak chcete peniaze pôžičky neváhajte kontaktujte ma pre viac informácií o mojej veľmi priaznivé podmienky.
E-mail: faustazperrin@gmail.com
Přílohy:  219060.jpg (8,9 kB)
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
9/11/2006 22:03:59
Mal som kedysi na T. naraznik "home made". Na STK v pohode, len mi povedali ze naraznik musi mat vystuhu, ktoru som tam pod nim samozrejme nemal :)
Vašek D.
9/11/2006 13:50:26
Mám na trabim vepředu spoiler a na STK nikdo neměl nic proti. Jen se ptali, kde jsem to sehnal. Pokud to nemá ostré hrany, drží to pevně, atd..., tak si myslím, že no stress.
Tomáš Kouřil Profil uživatele
9/11/2006 12:32:45
na STK ? to nevím. Hlavně že to plní učel.
mp Profil uživatele + foto
9/11/2006 09:37:27
A jak se s takovým nárazníkem dá projít přes STK?
8/11/2006 22:35:08
ten přední narazní je stejně jako zdní z nějakého Fiatu.,zřejmě Tipo. Tento narazník ma jednu velkou vyhodu dle mně. Díky tomu jak je rozměrný, tak zespoda kryje cely výměník od chladu - rychleji topí, od nečistot - voda, sníh - tudíž je více cháněn pře korozí a také chrání i altík před nečistotami.bohužel zadní narazník nemám podle svych představ. zatim.
Tomáš Januš
7/11/2006 21:03:17
To: tomáš Kouřil cau prosimte chci se te zeptat jak mas na tom trabikoj ten predni naraznik to je original nebo si héo tam z neceho daval ja totiz koupil trabanta a taky tam mam tenhle naraznik ale u nikouho jinyho sem to jeste nevidel me se to docela libi ale nemam knemu zadni a jeden vypada divne dik za radu:)
11/10/2006 07:37:39
Ale raději bych barvu jinou, např červenou, totiž v létě se v tom autě opékáte, jak je celé černé, tak se dost rozpálí.
Karel
10/10/2006 10:25:14
jo je fakt pěknej...díky za foto a inspiraci
Petr Profil uživatele
5/10/2006 18:20:26
vypadá dobře i ty SPZ sou zajímavý ;o)
5/10/2006 16:27:03
to je on, není to žádnej zázrak, ale mě stačí. - [URL]
karel
5/10/2006 14:05:46
to mi povídej..já se potim i teď
je to tuning nebo klasika....nemáš fotky??
5/10/2006 13:55:23
mám černého kombíka, v létě je to jako sauna.puvodní barva byla bílá.
Ivosh Profil uživatele + foto
5/10/2006 09:56:02
Pokud vim, tak cerne trabanty se nedelaly. Alespon ne ve vetsich seriich, jinak je samozrejme mozne, ze byla nejaka zakazka na cerny vuz. Jinak jsem par cernych trabantu videl, prebarvenych tedy. Vetsinou je lepsi, kdyz ma na sobe nejake vyrazne chromove nebo lestene hlinikove prvky (oci, narazniky, klicky). Take by mozna mohla pekny kontrast udelat bila strecha.
karel
3/10/2006 13:49:37
zdarec: nemáte někdo foto originál černýho trabanta (jestli se dělali) nebo jakýhokoli černýho....ale ne tuning
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: černý trabant

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist