1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Inzerce (7)
majatrabi Profil uživatele
2/7/2008 21:07:52
Můžeš použít "náhledové" tlačítko. Uživatel bude mít možnost se podívat jak bude inzerát vypadat na webu v inzerci. Jedna fotka do inzerce určitě nestačí. Udělal bych nějakej limit, třeba 5fotek na inzerat.
Zaškrtavací políčko v profilu "zasílat změny na inzerátech" (ano/ne)- dobrý napad.
Juch.
2/7/2008 19:41:39
Byla by možná dobré posílat inzerat na mail až tak 2 minuty po vložení.Myslím, že to je dostatečná doba na to, aby si člověk opravil co napsal špatně apod.Ale i to nemusí stačít. něco se vymyslí, aby se tomuto zamezilo.
Ivosh Profil uživatele + foto
2/7/2008 09:03:16
To, že chodí inzeráty desetkrát, je způsobeno tím, že první e-mail oznamuje vložení, další už jen změny na inzerátu (změna textu, vložení fotky apod.). Už jsem přemýšlel, že bych zasílal jen vložení inzerátu. Anebo druhá možnost -- že by v profilu přibylo další zaškrtávací políčko "zasílat změny na inzerátech" (ano/ne). Rád uvítám další názory.
Pavel JHB Profil uživatele
2/7/2008 00:13:49
To by byla dobra funkce, pak bych vylupal komercni inzerci a zarazil na rok
IP.
Juch.
1/7/2008 18:37:56
Celkem mě nebaví, jak některý telata, zadávající inzerat, to odkliknou 10x a pak mi to taky tolikrat vyskočí v poště. Nešel by dát nějaký script, aby se to nedělo ?.dík.Nebaví mě číst 1 inzerat 10x.
Petr Pícha Profil uživatele
1/10/2006 15:13:28
ještě přidám foto
Přílohy:  modasek01.jpg (92,8 kB)
Petr Profil uživatele
1/10/2006 15:12:41
Nevím jestli se to stalo omylem ale inzerát na prodej trabiho s e-mailem milannovotnyacr@seznam.cz Použil mojí fotku z inzerátu na koupi dálkových světel. Tak pozor a nenechte se zmílit Trabant TUH 79-10 není na prodej!!!
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Inzerce

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist