1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Doklady (8)
Jiří
4/3/2011 13:17:17
Prodám papíry na trabanta. Je tam velký Tp malý TP, štítek, spz. Papíry nejsou psány na mě. V případě zájmu navrhněte cenu. Odpovídejte na email : koleji@seznam.cz
Jiří
4/3/2011 13:16:40
Prodám papíry na trabanta. Je tam velký Tp malý TP, štítek, spz. Papíry nejsou psány na mě. V případě zájmu navrhněte cenu. Odpovídejte na email : koleji@seznam.cz
Ivosh Profil uživatele + foto
1/10/2006 20:46:01
Na veteranskych znackach by nemel byt problem s vyjezdem do ciziny.
Emilos
1/10/2006 09:27:53
A mohu vůbec za hranice? - jedná se mi o sraz v Bavorsku Elefantentreffen.
VlaVla Profil uživatele + foto
30/9/2006 17:44:28
Postupuj tak, že se obrátíš na nějaký klub historických vozidel. Seznam kontaktů na testační komisaře v jednotlivých krajích najdeš zde [URL]
Emilos
30/9/2006 17:42:49
Díky,
jen bych se ještě zeptal co to všechno obnáší - mám na mysli komisi.
Ivosh Profil uživatele + foto
30/9/2006 14:59:28
Ano, vozidlo bez papiru by melo byt schopne ziskat veteranske znacky, pokud je vyrobeno do roku 1982 a testacni komise FIVA je shleda historicky odpovidajicim a v bezvadnem stavu.
Emilos
30/9/2006 11:48:11
Dobrý den,
mám dotaz týkající se dokladů. Pokud koupím vozidlo bez dokladů a je patřičně staré na to aby se dalo přihlásit na veteránské doklady jak mám postupovat?
Je vůbec možné bez původních dokladů nebo bylo-li vozidlo již odhlášeno nechat si vystavit nové veteránské doklady?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Doklady

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist