1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Spojlery a křídlo VS policie+pokuta :-( (13)
Andre Profil uživatele
2/10/2006 00:42:54
To prdik: To je nesmysl. I statni organy dobre vedi, ze kazdej sikovnej automobilista si dokaze pred STK dat auto do poradku tak, ze na nem neni jedina neschvalena vec, aby si je tam mohl zas vsechny po STK nandat. Budme radi ze to kontroluje i policie pri nahodnejch kontrolach primo na silnicich. Vem si, kolik by pak bylo vsude tech vesnickejch tuzingu á la S120 s motorem treba z BMW 3. Bohuzel (nebo bohudik) kazdy narizeni a pravidlo ma urcity hranice ktery se musej chca nechca dodrzovat. A jakmile zakazes aby se to auta dal montovat motor z jinyho modelu, zakonite musis zakazat i to ze na auto muzes dat zadni kridlo, prahy, nebo predni masku z jinyho modelu. I ja souhlasim s tim ze u nekterejch veci (jako je treba ta maska, nebo vydechy a podobny malickosti) je to prehnany, ale proste se to musi dodrzovat. Nicmene kdyz sme u toho zadniho kridla, rozhodne bych ho nepocital mezi ty malickosti. Uz sem parkrat videl "bomba vytunenou karu" na zpusob rychle a zbesile, ktera mela to slavny hlinikovy kridlo, ale na kazdy strane presahovalo o 40 cm od boku vozu. Coz uz hodne nebezpecny je, to mi nikdo nevymluvi...
Dan Profil uživatele + foto
1/10/2006 20:12:15
Tady bohuzel nic moc nevydiskutejeme. Kdyz nema doplnek homologaci, nemel by na aute byt. Dokonce spousta v obchodech prodavanych veci ma na sobe poznamku "neni schvalene pro provoz na pozemnich komunikacich" takze by se nemely vubec montovat.
Takze pokud mas neco takoveho namontovane, musis to pri kontrole ukecat, na ulici se ti to vestinou podari (pokud se teda nejedna o vylozene nebezpecnou vec), ale na technicke vetsinou ne.
tbf
1/10/2006 16:59:30
Je na tom snad něco špatného? Snažím se trošku rozpoutat diskuzi, takhle se sotva někdo ozve, a vyjadřuji se slušně!
prdik Profil uživatele + foto
1/10/2006 16:56:39
JA nevim, ale kdyz to projde technickopu tak by to melo byt i pro gumaky O.K. ????
Andre Profil uživatele
30/9/2006 21:25:56
To trabifanda alias Jiri: Tady se nam jedna osoba vydava za dve...ze?
jiří
30/9/2006 19:29:49
já jsem svoje vyříznul z plastového patníku :-) ale taky ho teda budu muset sundaat :-(
tf
30/9/2006 19:28:03
Nevíte někdo, kde by se dalo sehnat homologované křídlo? Nebo alespoň nějaký koncept...
VlaVla Profil uživatele + foto
30/9/2006 17:39:24
Ano můžeš. Na auto si můžeš oficiálně dávat pouze homologované díly, především zvenku, kde jde o bezečnost chodců. Prakticky to ale policie toleruje a nejvýš tě upozorní, že příšte tu pokutu dostat můžeš.
trabifanda
30/9/2006 13:08:08
No,to jako že k trabantům směji bejt pouze určitý spojlery??? Jako tohle určitě nebylo schválený, ale dyk je to např. jen kousek plechu nebo plastu, proč bych za to měl sakra dostat pokutu? Jen sem chtěl takove jsupr sporťák... :-( A to mam na kapotě přidělaný (atrapy) vstupů vzduchu a vepředu taky jinej náraznik, za to taky můžu dostat pokute?
Pavel JHB Profil uživatele
30/9/2006 10:17:56
trabifanda> je oboji homologovane a schvalene pro dany typ vozidla? Pokud
ne, pokuta!!
trabifanda
29/9/2006 18:28:32
Zdarec. Neuvěříte co se mi dnes stalo. Chytli mě policajti, po tolika letech, naštěstí vše bylo ok, pokutička žádná, byly nějaký hodný. Ale upozornili mě abych si sundal své plastové zadní křídlo a střešní spojler, žže by mě to příště mohlo stát až 5000,- pokuty. Jak to? Co si o tom myslíte? Že by to bylo proto, e by mi mohlo vadit ve vyhlídce ze zadního okna? No nechce se mi loučit se svým spojleem, ale s křidýlkem už vůbec ne....Jenže 5000 je pro mě dsocela dost, a mohlo by mě to stát problémy...
2/4/2006 09:54:57
andre> u nas je jeste dalsi trosku odlisnej problem. V civilizovane cizine
mas na kazde auto mracna homologovanych dilu, ty tam das a hotovo. Pokud
chces proves "lidovou tvorivost" tak zajedes na TUV a pokud to splnuje
veskere pozadavky, dostanes bumasku a jedes. U nas je situace opacna, diky
lidove tvorivosti ve vykladu predpisu ti prodejce bezne proda homologovanou
vec, ktera neprojde pres stk a naopak. Souseda napr vyhodili z stk, protoze
nemel na S120 vzadu pasy. Napsal teda do MB, co ze mu prodali za zmetek.
Odtud prisel dopis, ze na STK jsou dementi a ze auto tohoto vyr.cisla
opravdu pasy mit nema. Na stk mu s velkymi problemy znamku dali, cybu
nepriznali, zaplatil opakovanou a to byla taky posledni kdy prosel. Tim se
stal nepohodlnym a priste uz proste auto neproslo. Podobnych veci se deje
mracna, at v dobrem nebo spatnem slova smyslu...
1/4/2006 21:20:07
trabifanda> samozrejme, u nas vod prvniho uniformovanyho blba, kterej by
auto uvidel a z STK by te vyhodili rovnou, ani bys nezajizdel do haly.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Spojlery a křídlo VS policie+pokuta :-(

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist