1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Kniha - V.Šlehofer (8)
Pappe Profil uživatele
30/9/2006 09:51:16
Ta v tom antikvariátě mě právě zaujala tím, že žádné pory neměla, byla celá hladká, nikdy předtím ani potom jsem žádnou další takovou knihu neviděl. A vydání to bylo myslím také první..asi se nám tu tvoří nějaká zaáhada, že by ověřovací série;-)
Ivosh Profil uživatele + foto
30/9/2006 09:31:56
Koukam na to a mam pory na obou, co mam doma. I kdyz leskle jsou take.
Pappe Profil uživatele
29/9/2006 23:46:15
Jak jsem psal, mělo červenou gumovou obálku, ale ta nebyla matná jako na obou fotkách, ale lesklá jako třeba sklo, neměla pory nebo už nevím jak to napsat:-) a mimo to mi přišlo, že ta kniha byla tenčí i než klasické vydání z roku 1971..
29/9/2006 14:03:19
Aha, tak teď se přiznám, že jsem kapku mimo. To vydání, co jsi viděl v antikvariátě, se liší od toho, co jsi poslal na fotce pouze leskem, nebo ještě něčím jiným?
Pappe Profil uživatele
29/9/2006 12:54:14
Já mám doma první vydání s červenou gumovou obálkou pouze toto. Kdyby jsi měl s lesklou obálkou, tak bych na výměnu doma nějaké knihy i věci měl;-)
Přílohy:  slehofer.jpg (1.020,1 kB)
29/9/2006 11:18:36
Myslím, že právě typické vydání 1971 má hladkou červenou plastovou měkkou ohebnou obálku a je poměrně tenké vůči ostatním. Mám doma tyto vydání tři (jedno salátové do garáže). Výměna za jiné vydání možná, kdybys chtěl a bylo to ono, cos viděl.
Pappe Profil uživatele
29/9/2006 10:17:48
Taky se mi toto vydání podařilo po dlouhé době nedávno sehnat. Ale viděl jsem v jednom antikvariátu v Praze vydání, které jsem do té doby ještě nikde neviděl. Mělo červenou gumovou obálku, ale né matnou, ale hladkou (lesklou) a kniha mi přišla tenčí než ostatní vydání. Kdyby za ní nechtěli 300,- tak bych jí vzal, byla v perfektním stavu. Po měsíci už byla pryč..
VlaVla Profil uživatele + foto
28/9/2006 21:36:26
Ahoj,
asi každý zná knihu o údržbě opravách vozu Trabant. Vyšlo několik vydání, ale teprve včera se mně dostalo do rukou tohle, které má obálku žlutou. Je to dotisk prvního vydání.
Přílohy:  slehofer.jpg (44,9 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Kniha - V.Šlehofer

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist