1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
tažné na trabanta (7)
Multik
13/11/2013 19:14:56
Dobrý den. Neměl by někdo typový list od tažného na trábo, výroba Sport Jacht. Nebo kde ho sehnat? Děkuji
mp Profil uživatele + foto
18/7/2007 09:02:16
Chystám se nahodit na Trabanta TZ, na co si mám dát pozor? Je to 6V předělaný na 12V, TZ je 12V. Listová pera. Jaké je zapojení elektriky?

Papíry z původního Trabanta s TZ mám, takže by neměl být problém. Zajímá mě ještě jedna maličkost. Až s tím půjdu na technickou, budou kontrolovat jen TZ, nebo vezmou jedním vrzem celého Trabanta. Nerad bych dráždil hada bosou nohou.
Josef
14/11/2006 15:27:22
Jelikož jsem začátečník chtel bych vedet,alespoň približne co je potřeba udelat při montáži
zástrčky u tažního- nebo dle vás- jsou nejaké nevyhody 6V zapojení je potřeba to předélávat? Jo a abych nezapomněl jak se vyndává ten pás plechu pod maskou-začínám totiž na něm dnes dělat..Díky
Martin Židek
27/9/2006 14:48:55
Koupíš i nové tažné zařízeni, ale stojí 3,500-Kč
A mam takový pocit, že pokud nemáš typový list od tažného tak ti ho ani nepřihlásí. Aspoň ne u nás Frýdek-Místek.

> mam trabika a chtěl bych na něj tažný. Mám takovej dojem že teď už mi
> pevný(nedemontovatelný) tažný do techničáku nenapíšou...
> Mohli byste mi poradit jak na to případně jestli nějáká firma dělá tu sundavací
> kouly na trabika
Dada260 Profil uživatele + foto
27/9/2006 10:04:32
Musíš mít typový list od toho tažného a zapíšou ti to tam. Když nemáš typový list, tak musíš na EK, pak za magistratním technikem a pak na DI, kde ti tažné zapíšou. Stojí to EK 200 - 300 a 50 na DI správní poplatek. ( toto je situace v Praze, nevim jak to delaji kde jinde ). Pak se dá ještě udelat to, že vezmeš papiry z nějakého trabantika, kterej to tažný má a jen ho necháš přepsat do tvého TP.
Pavel JHB Profil uživatele
26/9/2006 22:50:36
To uz neplati, muze byt i pevne - sjednoceno s EU.
karel
26/9/2006 16:18:43
zdravim

mam trabika a chtěl bych na něj tažný. Mám takovej dojem že teď už mi pevný(nedemontovatelný) tažný do techničáku nenapíšou...
Mohli byste mi poradit jak na to případně jestli nějáká firma dělá tu sundavací kouly na trabika
díky
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: tažné na trabanta

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist