1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Pouzdra čepů (12)
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
26/9/2006 17:25:34
Priamo pod maticu nie, ale pod velku podlozku, ktora je pod maticou :)
VlaVla Profil uživatele + foto
26/9/2006 11:19:09
Dává se to pod matici čepu na vymezení axiální vůle. Radiální vymezíš přesným vystružením.
Ivosh Profil uživatele + foto
26/9/2006 11:02:04
Kam se to vlastne dava? Ktera vule se tim vymezuje?
25/9/2006 22:18:15
Tak to mas super, pre mna je to dost vzacna vec a keby to niekto ponukal na predaj, kupujem okamzite!
25/9/2006 22:04:38
Jee, to mam nekde na nekolika ruznych mistech doma. Dodnes jsem presne
nevedel, k cemu ty svazecky tenkych podlozek jsou. :-)
25/9/2006 21:44:56
Hm...ja by som zas potreboval niekde zohnat podlozky na capy, ktorymi sa "vyskladava" vola. Je to dost nedostatkove zbozie a vsetky co som mal sa minuly na auta ktore som robil. Dnes sa mi ale podarilo zohnat v jednej super predajni nejake podobne, su z rovnakeho materialu, problem je ze su len v hrubke 0,3, resp. dalsie az v hrubke 1mm. Na prilozenej foto je uplne dolu originalna podlozka. Nad nou nalavo je podlozka v podstate zhodna (vnutorny priemer sa lisi o par stotin mm, ale to by nevadilo) akurat ze ich maju len v hrubke 0,3mm. Podlozka napravo ma zas vnutorny priemer rovnaky, ale vonkajsi je mensi..tie maju len v hrubke 1mm. Preto premyslam ci by sa nejakym sposobom dali z tychto podloziek vyrobit tensie, povedzme 0,1 0,2mm...atd. Par som ich poslal po kamaratovi do jedneho zavodu, tak uvidim co mi na to odpovedia...
Přílohy:  podlozky.jpg (57,1 kB)
24/9/2006 20:32:14
Dobra zprava. To by mi ten vystruznik mohl sedet i na to dolni. Diky.
24/9/2006 14:30:48
Tak dnes som ti to zmeral, spodne puzdro, vnutorny priemer 21mm, samozrejme + -
23/9/2006 14:30:34
Ja pouzivam ten isty vystruznik na horne aj na spodne, je od 19,5 do 21,5, takze to co som vcera napisal bol omyl :)
22/9/2006 22:07:46
Spis mi jde o to, jestli je to stejne nahore i dole. Vystruznik uz mam.
Horni si zmerim zitra v garazi ale dolni asi ve skrini nemam.
22/9/2006 21:21:34
Naco to chces vediet? Zhanas vystruznik? :) Ak chces zajtra ti to zmeriam, teraz z hlavy len tak trepnem - vnutorny priemer by mal byt 20mm + -
22/9/2006 11:50:19
Nevíte někdo průměry horních a dolních svislých čepů, resp. vnitřní průměry pouzder? Díky.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Pouzdra čepů

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist