1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Originál obytný přívěs (4)
mp Profil uživatele + foto
21/9/2006 18:33:20
Bohužel, zaváhal jsem a fotku nemám, typ taky neznám, možná nebyl ani tovární výroby. Dübener Ei to nebyl, ten "můj" byl kratší a jiného tvaru.
Ivosh Profil uživatele + foto
21/9/2006 16:13:46
Za originál přívěs za trabanta je často považován východoněmecký Dübener Ei. Je malý, lehký, tvarově vhodný a stejné provenience, co se týče země původu. Spousta trabantů jej také v oněch dobách tahala. Lze jej tedy doporučit, v německu je ovšem velmi vyhledávaný právě pro tyto vlastnosti, a to i třeba mezi wartburgáři. Takže sehnat jej bude nelehké, resp. nelevné. Na mobile.de nebo autoscout.de jich určitě pár najdeš.
orel Profil uživatele
21/9/2006 13:19:42
to: mp a nemas nahodou fotku toho privesu alebo nazov???Len pre zaujimavost
ako vyzeral orel
 
mp Profil uživatele + foto
21/9/2006 12:19:46
Jen tak pro zajímavost - taháte někdo za Trabantem obytný přívěs? Existuje něco jako originál obytný přívěs Trabant? Před časem jsem v bazaru viděl krásný, malý, kulatý obytný přívěs, jako dělaný pro Trabanta.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Originál obytný přívěs

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist