1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Spojková lamela (2)
Vašek D.
21/9/2006 13:09:15
Zajímavá otázka! Nedávno jsem získal s haldou ND na trabiho i pár takovýchto lamel - jsou poměrně velké a uvnitř mají tisícihran. Typuju, že nejsou vůbec do trabanta ale na Wartburga. Osobně si myslím, že trabantí převodovka měla vždy jen jediný profil hnané osy a že se lamely na T601 lišily jen tím, že novější jsou odpružené. Pokud to tak není, tak mě opravte:-)
mp Profil uživatele + foto
21/9/2006 12:14:38
Od kterého roku se používá současná trabantí spojková lamela? Mám jednu starou, se "zubatějším" otvorem (více jemnějších zubů), je to vůbec z Trabanta?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Spojková lamela

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist