1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Montaz stahovaciho okna (8)
Mánička
31/8/2016 13:48:04
Tak skvělou firmou na výměnu oken je TOOM interier. Podívej se jim na stránky, Tam najdeš komplet jejich nabídku a podle toho se pak rozhodni. Pak se stačí jen s nima nějak spojit a budeš to mít v klidu. =)
Hrabošek
31/8/2016 11:10:19
Přátelé, brzy tu bude zase podzim a my zase začneme pracovat hlavně vevnitř. Ještě než ale k tomu dojde, chtěli bychom stihnout vyměnit okna, abychom na podzim a na zimu měli klid. Máte nějaký tip na nějakou dobrou firmu? Jako slyšeli jsme kdeco, vekra, toom interier... apod., ale pořád se nějak nemůžeme rozhodnout.
Dan Profil uživatele + foto
19/9/2006 23:40:10
Jeste neni nasazeny nic, snad se k tomu behem tydne dostanu. Dik, za rady.
Pavel JHB Profil uživatele
19/9/2006 18:06:33
Neeee, jen to ne, sklo v tom drzaku nechat, normalne projde dverma, staci
opatrne odehnout gumy (pokud jsou jiz nasazeny)
Ivosh Profil uživatele + foto
18/9/2006 10:55:50
To sklo bych asi nevytahoval ze zlabku. Ten tam nicemu nezavazi a asi bys fakt mohl mit problem jej dostat zpet tak, aby dobre drzelo.
18/9/2006 10:03:46
Diky. Sklo mam tedy vyndat z plechoveho zlabku. Nekdo mi totiz nedavno rikal, ze se to nema, ze uz do nej sklo nepujde vratit, coz mne prekvapilo, jak by se pak menilo sklo samotne. Na prvni pohled jsem ani nevymyslel, jak zlabek od mechanismu odpojit (vyndal jsem to cele pohromade, kdyz na dverich nebyl duroplast).
Pavel JHB Profil uživatele
18/9/2006 09:25:13
Dan> okno pustim spickou napred do dveri az na dno, otocim, vysunu nahoru,
podrzim a druhou rukou vlozim zavreny mechanizmus do kolejnicky. Pootevru
mechanizmus, chytim sroubky, srovnam mechanizmus, tak aby okno bylo v
rovine, utahnu. Pokud budes mit pomocnika, zakladni montaz je snazsi.
18/9/2006 00:48:38
Chtel bych se optat, jaky mate nejlepsi postup zpetne montaze stahovacich oken? Mam vsechno veknu, sametky nove, okno jeste spojene se stahovacim mechanismem. V jakem poradi to tam nejlepe vratit? Dik
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Montaz stahovaciho okna

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist