1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Letající bordel z topení (10)
prdik Profil uživatele + foto
30/8/2006 17:21:59
JA to vyresil filtrem z vysavace s aktivnim uhlikem danej za smesovacem tepl. a stud. vzduchu. A mam po problemech.
Ivosh Profil uživatele + foto
27/8/2006 13:08:12
Napada mne k tlumici topeni jedna vec. Nevim presne, jak je to delane na
T601, ale co se tyce tlumice T600, tak ten ma obal, v tom obale je strceny
valec z tahokovu a prave za nim je tlmuici hmota (aspon myslim, ze tam je).
Ten tahokov se da vydelat, takze teoreticky by se dal tlumic zrepasovat tak,
ze by se vytahl tahokov, vybrala tlumic homta (vata), cele teleso by se
zevnitr vycistilo a s novou naplni, prip. s novym tahokovem opet sestavilo.
macleod Profil uživatele + foto
26/8/2006 07:32:38
Jistě jistě, tlumič topení jsem nemyl, to zas musím uvést na pravou míru :-)
Postačí, když vydrbete to co jde od výměníku až do kabiny.
Tlumič bych spíš potřeboval nový, ten už asi nikdo neumeje :-)
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
26/8/2006 00:15:38
Zaujimavy napad s tym umytim, ale bal by som sa ze poskodim nejak tu vatu....a prave tu sa ponuka otazka: Ako vycistit vymenik topenia?...tak prosim, piste rady a skusenosti, rad si necham poradit....:)
Ivosh Profil uživatele + foto
25/8/2006 11:30:07
Není v tom tlumiči topení nějaká vata? To se musí ve vodě srazit, ne?
macleod Profil uživatele + foto
25/8/2006 10:49:05
Jen tak mimochodem, když už je tu tenhle problém...já jsem se teď taky vrtal v topení a při údržbě jsem zjistil, jak jsou všechny ty části - potrubí co jde z výměníku do kabiny (plech, gumový roury, atd.), že to je všechno zevnitř pěkně zaprášený. Tak jsem to rozebral, vzal kartáček, dal to pod vodu a celý to vydrbal. No, tekla z toho pěkná špína. Doporučuju všem, aby to taky jednou za čas vymyli, protože když jsem viděl jakej prach dejchám... :-)
kofpak Profil uživatele + foto
24/8/2006 00:01:16
asi bohužel ne musím do práce mám celý víkend. to mě mrzí. by se mi fakt hodil. nemůžu ani topit. Ale jinak Díky
VlaVla Profil uživatele + foto
23/8/2006 23:45:45
Asi nejlépe vyměnit za jiný. Odkud jsi? Nejedeš na sraz do Vrbna. Takový díl bych ti klidně věnoval.
Pítrs Profil uživatele + foto
23/8/2006 23:09:35
není to výměník ale Tlumič hluku topení
kofpak Profil uživatele + foto
23/8/2006 23:03:45
Ahoj mám takový malý problém z ničeho nic se mi po otevření klapky tepleho vzduchu do kabiny u trabiho, začne lítat jakási skelná vata nebo co. Po zjištování odkud to je jsem přišel na to že to je podle všeho nějaka izolace z výměníku co je hned ten díl za výfukem. nevíte co stím mám dělat. Pořád z toho něco lítá i po pokusu o vysátí vysavačem. Díky za každou radu či za pomoc. Nemůžu ani topit. Dělá to jen u teplého vzduchu.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Letající bordel z topení

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist