1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Zluta barva (1)
Jan Prager Profil uživatele
3/6/2004 08:55:57
Vlado, ted jsem se znovu take dival na tu barvu a barvy v pocitaci budu mit nastavene zrejme dobre, v tom problem nebude:-) To auto je skutecne zlute. Ja jsem asi barvoslepej:-) Musel jsem prizvat kolegyni v praci, aby se na tu barvu mrkla a rikala presne to, co ty. Zluta barva, mozna trosku s nadechem do hneda. Se zelenou to nema nic spolecneho. Kdyz jsem ji rekl zelena nebo okrova, tak se chytla za hlavu a utekla:-) Takze zajimave zjisteni pro me osobne:-)
 
Honza.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Zluta barva

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist