1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Jaký benzín (4)
prdik Profil uživatele + foto
15/8/2006 20:57:45
oprava: celym
prdik Profil uživatele + foto
15/8/2006 20:57:06
V kopci v zatizeni je to vice mene normalni, kdyz odtahnes nohu trochu z plynu melo by to prestat. Kdyz je to casto a i na rovine jsou obvykle vyklechtany pist. krouzky. Vymena je lepsi s celim pistem.
orel Profil uživatele
15/8/2006 14:30:42
to: Pítrs
Ja som niekde v príručke čitala že tak 75KM/HOD je optimum :-)

Pítrs Profil uživatele + foto
15/8/2006 14:19:29
Když jedu do kopce a přišlápnu to tak mi chrastí kroužky. Tak jsem dal Naturál 95 a zdá se mi to lepší. Co vy na to. Jaký benzím a co ty kroužky. Je to u Trabiho normální? Trabiho mám jen chvíli tak o tom moc nevím. Popřípadě jaky a kolik dáváte oleje. Jestě dotaz jaká je optimální rychlost u Trabiho.Díky
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Jaký benzín

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist