1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Nízka spotreba (6)
prdik Profil uživatele + foto
18/8/2006 10:44:09
to cheren: Mam pocit, ze jsi tu asi jedina slecna ( pani ) na tomhle foru. Drzim palce 1. trabantistce v CR. :)
Ivosh Profil uživatele + foto
17/8/2006 10:32:42
Seřízení + karburátor + stav motoru + odpory v pneu/ložiskách. A taky umění šlapat na plyn. :-)
Cheren
16/8/2006 21:29:16
Ahoj lidi. Jen jsem se chtela zeptat - jak to delate? Ze vam to papka tak malo? Ja jsem rada ze drzim spotrebu kolem 8,5 l/100km... A to i na delsi trasy si bere neco nad 7... :o(
prdik Profil uživatele + foto
15/8/2006 20:55:16
Ja mam spotrebu kolem 5,5l/100km po meste a nikdy me nenapadlo ze by to skodilo, spis sem na to pisnej. V zime asi o litr vic. Bohuzel celoroc. sviceni mi v lete zvysila spotr. asi o 0,3l. BEZPECNOST PREDEVSIM!!!??? Na silnici zustalo plno predmetu i pohybujicich se co nesviti a nikdy svitit nebudou. Kdo je nevidi at radsi nejezdi...
Petr
15/8/2006 20:29:40
před rokem, když jsem si počital spotřebu, tak mi při delších jízdách víc jak 100 km taky vycházela na 5,1 litru na 100. Byl sem velice překvapen a od tý doby už spotřebu nekontroluju.
MarosBA
15/8/2006 14:14:21
Nazdar, mam jeden dost kuriozny problem: nizka spotreba. Minuly vikend som urobil cca 450km v obsadeni 2 az 4 ludia a rychlostami 90 az 110. Bol som potom velmi prekvapeny, ked mi vysla spotreba presne 5 litrov. A to som jazdil skoro naplno. V meste mi papka okolo 6. Po diskuzii s kamaratom Pekym som zacal mat strach o zdravie mojho motorceka - menej paliva = menej oleja. Rozne priciny tejto zahady som teoreticky vylucil lebo motor taha ako drak (2 osoby - cez 110km/h), startuje na sup, jedine mi je divne, ze sa trochu viac hreje ako zvykol (mam dorobeny teplomer v hlave valcov) a ked je takto prehriaty vypnuty, tak potom tazsie chyta. Teraz riesim domazavanie priliatim viac oleja, ale je to len nudzove riesenie a bol by som celkom rad, keby mi zase papkal ako zdravy
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Nízka spotreba

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist