1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Radiaca páka (9)
PepaN Profil uživatele
15/8/2006 21:01:41
Ono se s tim fofrklackem ani nemusi posilovat ... kdyz se ta hlinikova tyc nemaze, tak se prosoupe skrz naskrz do pruhledna.
prdik Profil uživatele + foto
15/8/2006 20:51:28
to Tantum: co si s tou sajtrpakou delal??????????? Zacals posilovat????????
Petr
15/8/2006 20:33:08
já ji kupoval fungl novou ve Svytavech a cenově se domnívám do 300,-
PepaN Profil uživatele
15/8/2006 19:14:18
Tohle by se Ti mohlo hodit. Jsi primo u zdroje - Stredoslovenský Trabant klub Banská Bystrica - [URL]
macleod Profil uživatele + foto
15/8/2006 18:10:36
Tož to byla rada obecná. Ale jsou tady na webu přece i lidi ze Slovenska, snad Ti někdo poradí fundovaněji než já!
Tantum Profil uživatele
15/8/2006 17:37:48
Áno, som z Banskej Bystrice ( Slovensko ) a ďakujem za tvoju radu, dúfam, že mi pomôže!
15/8/2006 13:42:46
Jo, tak podle e-mailu asi nebudeš z Pardubic...
Zkus nějakýho trabanťáka, vrakoviště apod. Co víc poradit nevím. Hodně štěstí!
Každopádně myslím, že to nebude tak složitý ani finančně náročný.
15/8/2006 13:41:22
Sehnat jinou a vyměnit. Mně praskla před dvěma měsíci. Zajel jsem za trabi-opravářem, dal mu kilo, 5 minut jsem počkal a odjel spokojeně domů.
Odkud jsi chlape?
Kdyby z Pardubic, hnedle Ti dám nějaké kontakty.
Tantum Profil uživatele
15/8/2006 13:30:15
Zlomila sa mi radiaca páka na trabante T601, čo s tým???
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Radiaca páka

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist