1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Trabant combi (14)
Eda Profil uživatele
15/3/2009 17:25:18
TO majo : Byl by šedivý
Přílohy:  trabiolesna019.jpg (915,1 kB)
majo
15/3/2009 12:50:12
potrebujem trabant combi slabo zeleny
Pavel JHB Profil uživatele
17/8/2006 09:37:20
Samozrejme udelat vymaz a pak je mozno menit motory libovolne. Problem to
opravdu neni, protoze nas DI je vyhlasenej po cele republice pro vecne
problemy a obstrukce a toto udelali bez reci, kdyz pominu, ze mi cca 10x
zopakovali, ze pri vymene musim pouzit motor shodneho typou.
Petr Profil uživatele
16/8/2006 20:18:23
Já tam byl v roce 2004 a bez problemu číslo vymazali.Rok před tím sem na sebe přepisoval kombika a sami na OD mi nabídli jestli ho nechci vymazat.Tak mám oba trabiky bez čísla motoru.
PepaN Profil uživatele
16/8/2006 19:39:01
Ja jsem motor nedavno vymenil taky, byl jsem se ptat na odboru dopravy jak to zlegalizovat a bylo mi receno, ze musim na emise a na TK, aby zjistili zda motor je OK ohledne vyfuk. plynu a jestli je spravne namontovany. Soucasne s tim pry udelaji evidencku a se vsema papirama co k tomu dostanu mam prej prijit na odbor dopravy a pak teprve ze mi prepisou cislo motoru ve velkem TP. O nejakem vymazu se nikdo ani nezminil. To muzu jen tak prijit na odbor dopravy, zaplatit 50 Kc a rict ze chci vymazat cislo motoru? Jestli jo, tak jdu hned do toho ...
Tomáš Kouřil Profil uživatele
7/8/2006 08:02:36
U jednoho auta mi výmaz udělala slečna hned a u druheho auta me s tím vykopl, že to nemužu a pod, no prostě debil. škoda mluvit.a přitom to bylo jen o okénko dál.je to o lidech všechno.
Vašek D. Profil uživatele + foto
7/8/2006 00:50:09
VlaVla>Ano, souhlasím, ale já jen cituji to, co mi bylo řečeno. Nakonec jsem s výmazem čísla motoru uspěl, ale byl to lítý boj:-) Asi jsem tam měl u přepážky otevřít Šlehofera a citovat doslovně pasáž o číslování motorů... :-)
VlaVla Profil uživatele + foto
6/8/2006 22:30:24
Petr Lindák: Tady něco nesedí... To číslo, co jsi na začátku psal je evidentně číslo kastle, stejně jako označení typu patří k autu. Číslo motoru najdeš v TP jinde...

Vašek D: Evidentně v tom mají na evidenci bordel. Motor typu 5B opravdu neexistuje. Typ motoru je pořád P65, i když začíná 5B. Ten jistě registrovaný v ČR být musí, když se k nám dovážel:-)))
Pavel JHB Profil uživatele
6/8/2006 20:05:13
jo, a vypada to takto:
Přílohy:  tpmotor.jpg (16,2 kB)
Petr Lindák Profil uživatele + foto
6/8/2006 18:59:13
Tak to jo číslo motoru je vymazaný ale dle štítku je to 1969 ale ve skutečnosti a podle čísla VIN je to 1989 a taky je to na tom druhým štítku, ale věřím se s tím problem nebude jinak díky moc za radu.
macleod Profil uživatele + foto
6/8/2006 18:57:15
Já bych to viděl daleko jednodušeji - prostě zajdi tam a řekni že chceš vymazat číslo motoru.
Zřejmě to je o přístupu úředníků.
Mně to vymazání sami takhle před pár lety nabídli, vůbec je nezajímalo, jestli v tom mám nebo nemám motor, natož pak jaký typ :-)
Každopádně jde to!
Vašek D. Profil uživatele + foto
6/8/2006 16:30:45
Ano, stojí to 50,- Kč a taky je to celkem komediální proces! Sám jsem ho absolvoval a narazil jsem na tvrzení, že motor "5B" vůbec neexistuje a tudíž že nemá v trabantu co dělat. To mi řekl technik na odboru dopravy MěÚ. Také říkal, že poslední registrovaný motor do trabanta v české databázi je P63 s 26k. Takže kdo má v techničáku motor P60 s 23 k, tak pravděpodobně nemá šanci jezdit s 26k motorem, jelikož změna výkonu motoru není přípustná... Zkrátka - je třeba počítat s komplikacemi, ale když člověk narazí na vstřícné úředníky, tak je vše OK.
Chalmy
6/8/2006 16:00:31
Rok 69 měl pokud se nepletu 26 konovou P 63 jestli se ti ale neshoduje číslo motoru s číslem v TP tak není problem zajít na dopravku nechat číslo vymazat a máš pokoj můžeš měnit motory podle libosti stojí to myslím jenom 50 Kč.
Petr Lindák Profil uživatele + foto
6/8/2006 14:56:28
Ahoj koupil jsem Trabanta combi a ten má na štítku na motoru uveden typ P 63 r.v1969, ale v dokladech mám uveden P 601 číslo 4727602. Je to problém popřípadě co s tím. Díky
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Trabant combi

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist