1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Hycomat (2)
VlaVla Profil uživatele + foto
1/8/2006 23:14:32
Zkusím se doma o víkendu podívat do velkého TP. Měl jsem u Trabanta napsáno Hycomat v malém OTP, ale to původní auto, ze kterého doklady pocházely jsem neviděl.
Hoda Profil uživatele
1/8/2006 15:45:11
Chtěl bych se zeptat majitelů trabant 601 Hycomat.Kdysi jsem ho koupil v praze.A dnes byl na evidenční kontole a technik mi říka že by to mělo být někde napsaný,že je to Hycomat někde ve velkém tp.Mám už éčkovou kasly alev tp je původní z roku 1977 já jsem 3.majitel a auto bylo celou dobu v jedné rodině proběhlo dědictví z důvodu umrtí majitelky.Tak se chci zeptat kde je ve velkém Tp razítko Hycomat.Zě bych si ho tam v práci vyrazil,chtěl bych mít v malém tp napsáno trabant 601 Hycomat.díky Hoďa.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Hycomat

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist