1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Pomoc vystrazna svetla!!! (12)
Prof Profil uživatele
10/8/2008 18:22:26
Dobrý den,
tak jsem právě narazil na problém výměny tlačítkového spínače za kolébkový. Bohužel jsem si nenakreslil žádné schéma původního zapojení, takže od začátku pouze tápu. Dotápal jsem se do fáze, kdy mi fungují blinkry, ale při spuštění varovných se nic nestane. Řešil už někdo tento problém? Pokud by měl někdo přehledné schéma zapojení kolébkového spínače, velice uvítám. Nejsem žádný elektrotechnik..
Dan Profil uživatele + foto
31/7/2006 23:17:32
Musim se podivat, jestli je aspon tech dratu stejne. Pak se o to pokusim. Existuji plany nejnovejsi 12V elektrinstalace?
VlaVla Profil uživatele + foto
31/7/2006 21:02:35
Zapojit se dají ale jedině s dobrou znalostí elektriky. Každý z těch spínačů má uplně jiné zapojení, takže to není žádná sranda...
Dan Profil uživatele + foto
31/7/2006 00:57:04
Nekde to mam nakreslene, zkusim najit a vyfotit. Jen doufej, ze se v tom vyznas :)

Kdyz uz tady resime tenhle cudlik, nevite nekdo, jestli se da zapojit misto novejsi kolibky?
spatas
27/7/2006 16:05:54
Problem je jen v tom ze se mi pomichali barvy dratu a nejde to.
m.neub
27/7/2006 14:17:16
těch spínačů je víc druhů , poznáš jeden je kratší druhý delší, já taky koupil or.zabalenej a nešel nebyl vevnitř kontakt, ale jestli máš stejnej co tam byl nemůže být problém.
spatas
27/7/2006 07:20:05
Jde o to ze ten spinac ma sice cisla ale ty sou zvlastni vubec to nesedi vis ja nejsem totiz uplne blbej ale proste to nesedi a takl sme myslel jestli by nebylo snazsi podle nejakyho obrazku a bylo by to hned nez hledat ktrej kabel je co. ale jinac dik.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
27/7/2006 05:59:24
Ak to nevies zapojit podla schemy, tak uz neviem ako je to jednoduchsie :) Kadzy vyvod spinaca je ocislovany, takze si ho pekne vycisti a pozri si ktory vyvod ma ake cislo, no a podla toho to jednoducho podla schemy zapojis. Ak by bola moc zlozito nakreslena a tebe to nie je jasne, nevadi, na internete sa ich nachadza niekolko roznych.
spatas
26/7/2006 10:14:28
A kd ese to da sehnat ALE HLAVNE POTREBUJU POMOCT SE ZAPOJENIM TECH VYSTRAZNYCH SVETEL MAM TAM ORIGOS CUDL TEN KULATEJ CERVENEJ A JAK TO MAM ZAPOJIT?
prdik Profil uživatele + foto
26/7/2006 10:04:22
Na zpatecku je spinac, ktery se pripoji na special. drzaku pod tyc razeni a jak se zaradi spatecka tak to staci cudlik... . Znam i neoriginal. upravy pres nejaka lanka nebo eletronicky ci jen spinac u ridice... .
spatas
26/7/2006 07:12:44
Jo a ještě jqak je to se zpateckou se svetlem u trabiho kde to ma nejakej spinac nebo tak neco?
spatas
26/7/2006 07:11:50
Zdravim vas mel bych prosbu.Nutne bych potreboval vyfotit spinac vystraznych svetel(vsechny 4 blikace najednou) jak ma byt spravne zapojeny nejak na to stale nemohu prijit a elektricke schema je na me moc slozite.Diky moc.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Pomoc vystrazna svetla!!!

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist