1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

10.Mezinárodní Super Trabant sraz V&Z Motorsport ve Vrbně u Blatné 1-3.9. 2006 (6)
Nestříkejte se už
20/11/2017 13:59:25
Nestříkejte se už

ahoj

Na okraji propasti jsem byl několikrát scammed, ztratil jsem naději, protože jsem chtěl půjčit 50.000 eur, ale slyšel jsem o Angele MAURIN

Zpočátku jsem byl trochu podezíravý, ale po různých bezpečnostních postupech pro nás oba skončili, když jsem požádal o úvěr na můj účet za 24 hodin. po mé žádosti

Obraťte se na něj, pokud potřebujete půjčku od čestného a vážného člověka
  Můžete mu napsat:

E-mail: angelemaurin16@gmail.com

E-mail: angelemaurin@outlook.com
Přílohy:  2argent.jpg (46,7 kB)
Nestříkejte se už
20/11/2017 13:47:24
Nestříkejte se už

ahoj

Na okraji propasti jsem byl několikrát scammed, ztratil jsem naději, protože jsem chtěl půjčit 50.000 eur, ale slyšel jsem o Angele MAURIN

Zpočátku jsem byl trochu podezíravý, ale po různých bezpečnostních postupech pro nás oba skončili, když jsem požádal o úvěr na můj účet za 24 hodin. po mé žádosti

Můžete mu napsat:

Přílohy:  1argent.jpg (41,7 kB)
Vyhněte se podvodům
29/10/2017 08:48:45
ahoj

Zpočátku jsem byl trochu podezřelý, ale po různých bezpečnostních postupech pro nás dva jsme skončili s požadovanou půjčkou na můj účet za 24 hodin. po mé žádosti

Můžete mu napsat:

Vyhněte se podvodům
Přílohy:  1argent.jpg (41,7 kB)
ponúkajú pôžičky medzi jednotlivými
12/11/2016 13:25:41
ponúkajú pôžičky medzi jednotlivými
Som bankár dôchodku, ktorý pracoval na srdce s mojou bankou. Dlhujem veľa peňazí na mojom účte a moja obava je pomôcť ľuďom chýba prostriedky na realizáciu projektu, som sa pomáhať ľuďom vážne a čestné, ktorí môžu splácať úver v obvyklom čase. Tým bude mať za úlohu úzko spolupracuje s mojím právnikom pri postupoch používaných na dokončenie tejto transakcie. Ponúkam pôžičky v krátkodobom, strednodobom i dlhodobom horizonte € 2.000 € 500.000 € a mimo nej. Môj útes vykonané s 3% úrok
Mail; lamblinjulien19@gmail.com
Přílohy:  hjoi.jpg (9,6 kB)
žádost o úvěr
29/1/2015 14:29:24
Dobrý den, Vy jste ve finančních potížích? Úvěr je třeba splatit účty a dluhy? Chcete začít nový podnik nebo zlepšit vaše podnikání? Kontaktujte nás ještě dnes pro finanční řešení e-mail: mikepetter11@outlook.com kvalifikace: 1) Dlužník musí být nejméně 18 let 2) I se špatnou úvěrovou, získání úvěru dlužníkem záruky 3) finanční prostředky mohou být poskytnuty na nízký kredit.

žádost o úvěr

název:
Země:
Adresa:
Telefon:
Věk:
Status:
Zaměstnání:
Měsíční příjem:
Výše úvěru:
doba trvání:
Účel fondů:

Díky panu Mike Petter
STANDA
19/7/2006 21:00:03
10.Mezinárodní Super Trabant sraz V&Z Motorsport ve Vrbně u Blatné 1-3.9. 2006

v rekreačním chatovém středisku v obci Vrbno, která leží 5km od Blatné a 20km od Strakonic.

INFO - [URL] /

/ www.zavody.czweb.org /
Přílohy:  10.doc (90,5 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: 10.Mezinárodní Super Trabant sraz V&Z Motorsport ve Vrbně u Blatné 1-3.9. 2006

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist