1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

zabouchnuté klíčky v zapalování (5)
Petr
6/1/2016 19:38:17
Blondýna příjde na benzinku, prý že má zabouchlé klíčky v autě.Obsluha ji říká, tady máte kus drátu a vytáhněte ten čudlík u okýnka. Blondýna poděkuje a odejde. Chvilku na to vletí chlap do prodejny .Rychle se pojdte podívat ven. Obsluha na to co se děje? No venku stojí blondýna a strká drát do auta. Obsluha, no ona si zabouchla klíče v autě, tak jsem jí poradil ať si je vytáhne tím drátem. Chlap na to, no jo na tom nic není ,ale vevnitř sedí druhá blondýna a říká. nahoru, dolu,doleva,doprava.
Zámečník
6/1/2016 10:13:07
Prakticky všechny zabouchnuté dveře lze otevřít [URL]
T601S
16/7/2006 19:59:51
Výše uvedenému uživateli patří mé maximální poděkování. Pomohl mi ochotně, rychle, přesně. Pro klíčky jsem se dotal a ještě jednou děkuju.
Pavel JHB Profil uživatele
12/7/2006 10:08:27
Neni to problem, pis na mail. Jeste je potrebny jeden udaj - jestli je tam
stare nebo nove otevirani.
601S
12/7/2006 09:51:30
ahoj trabanťáci!
podařilo se mi zabouchnout jediné klíčky v zapalování, naštěstí s zhaslými světly a před domem. Pro úplnost popisu dodám, že okénko spolujezdce je mírně stažené, asi 1 cm spára. Je tu někdo, kdo by mi byl schopen (klidně i na mail nebo nějak jinak soukromě) poradit jak s edostat do svého bžuka?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: zabouchnuté klíčky v zapalování

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist