1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
- nejkrásnější auto světa! (212)
katarzyna
13/11/2020 13:25:21
Jsem jednotlivec důležité mezinárodní půjčky. S kapitálem, který bude v rámci limitu a dlouhodobého horizontu použitelný k poskytování půjček mezi jednotlivci v hotovosti 5 000 až 80 000 000 Kč pro všechny vážné lidi v reálném světě investedční půjčky, půjčky na auta, osobní půjčky, prostředky na zabezpečení, které vám umožní financovat váš účet a splácet své dluhy. Jsem spokojený s vašimi zákazníky nejvýhodnější 72 hodin po obdržení žádosti.
Pro více informací nás prosím kontaktujte na:: katarzyna.kaykoloanfirm@gmail.com
Přílohy:  10617.jpg (72,6 kB)
Eliska Hajkova
10/11/2020 09:42:26
Pujcky a financování bez protokolu
Dobrý den, jsem jednotlivec, který nabízí mezinárodní pujcky od 4 0000 do 15 000 000 Kc všem vážným lidem, úroková sazba je 3% rocne. Jsem pripraven uspokojit své klienty bez protokolu do 24 hodin

Email:elishajek1988@post.cz
Přílohy:  telechargement.jpg (11,0 kB)
roller
3/11/2020 11:29:53
Odmítli jste v bance, protože váš kredit nesplnil jejich standardy? Sníte o tom, že vlastníte svůj vlastní dům, ale kvůli nedostatečnému úvěru jste byli odmítnuti kvůli hypotéce? Vaše podnikání se rok zlepšilo. vysvětlitelné platby, předlužení, rozvod nebo ztráta zaměstnání apod. Můžete mít druhou šanci na konkrétní kredit. Na vaši žádost vám představíme věřitele, kteří jsou ochotni přehodnotit vaše finanční řešení. info nás kontaktujte e-mailem: Rollerovadominika@seznam.cz
Přílohy:  download.jpg (7,4 kB)
Mariella Dershner
20/10/2020 04:47:49
Brzi kredit pouzdan za 24 sata (100% Garantija)

Pokud hledáte urgentní hotovostní půjčku, která splní vaše sny, je nyní k dispozici řešení. Jsem čestný a velmi upřímný člověk, který vám dá půjčku ve výši 2 000 EUR - 50 milionů EUR s úrokovou sazbou 3% ročně. Půjčka je splácena měsíčně a začíná tři měsíce po obdržení půjčky. Délka se pohybuje od 1 do 25 let. Pro vaše kreditní potřeby prosím kontaktujte: mariellakredit@gmail.com Whasap: +33644667548
Přílohy:  image2.jpg (18,2 kB)
jan hock
20/9/2020 08:40:09
Velmi rychle potřebujete hotovost, na různé účely a nevíte si rady. Využijte možnost najít tu správnou půjčku ihned na ruku, na našem inzertním portálu, zaměřeným na finanční služby. Půjčky ihned na ruku můžete rychle vyhledat a nebo pouze svůj požadavek na tenhle typ půjčky zcela zdarma vložit. Tak neváhejte a zkuste si svůj požadavek vyhledat, nebo i zdarma podat, v případě že jste poskytovatelem půjček ihned na ruku.

Drevnakova Michaela
17/9/2020 08:27:15
Dobrý den, Odmítla vám banka poskytnout půjčku? Nebo hledáte lepší a spolehlivé úvěrové podmínky, které banka nenabízí? Věřte nám a získejte svůj rychlý, spolehlivý a zaručený půjčky do 24 hodin bez protokolů. Získejte od 100.000 Kč do 5.000.000 Kč s roční úrok 2,1%. Pro více informací prosím kontaktujte náš:
Drevnakova Michaela
10/9/2020 18:40:21
Zprostředkujeme Vám nebankovní půjčku. Minimum dokladů. Bez poplatku. Rychlé schválení. Záznamy v bankovních i nebankovních registrech a spotřebitelském registru Solus posuzujeme individuálně. Půjčky až do 250 tisíc Kč. Úroky individuální dle bonity. Možnost odložení splátek, nebo mimořádných splátek a předčasného doplacení úvěru. V případě poskytnutí zástavy exekuce nevadí a půjčky až do 50 milionů Kč.

Přílohy:  464576b135df31dee9961c42cfd2b31a.jpg (28,9 kB)
NORTION LOAN CONSULTANT
27/8/2020 06:55:04
Dobrý den,

Získejte okamžitou půjčku za nízkou sazbu 2,5% s NORTION LOAN CONSULTANT, je SNADNÉ, RYCHLÉ a ZABEZPEČENÉ

KONTAKTNÍ INFORMACE

EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com

TELEFON: +17815611941 (POUZE TEXT)

INSTAGRAM: Nortion Loan

TWITTER: @LoanNortion

LINKEDIN: Poradce pro půjčky v Norsku

Kontaktujte nás a požádejte o půjčku na NEJLEPŠÍM ZÁJEMU
maria kamakova
9/8/2020 15:14:32
Půjčky mezi vážnými a čestnými jedinci
Dobrý den, jsem soukromý věřitel ve spolupráci s několika bankami, nabízím všechny druhy úvěrů od 50 000 korun do nedefinované částky. Mým cílem je pomoci každému, kdo potřebuje půjčku nebo má problémy s papírováním a nemůže získat půjčku od bank. U všech žádostí o úvěr je moje úroková sazba 3% s neurčitou dobou splatnosti. Zde je můj e-mail: mariakamakova@seznam.cz

Whatsapp: +420 737 629 808
Přílohy:  images.jpg (10,2 kB)
seriózní a rychlá nabídka půjčky
4/8/2020 20:57:51
seriózní a rychlá nabídka půjčky
Poskytujeme vám půjčky za velmi flexibilních podmínek, naše úrokové sazby se liší v závislosti na požadované částce a době splatnosti. Naše sazby jsou relativně nízké a liší se 2%. Vyberete si částku a dobu, která nejlépe vyhovuje vaší situaci. Díky osobní půjčce si můžete půjčit částku od 1 000 do 50 000 000 Kč na období 12 až 240 měsíců. E-mail: pkylena@email.cz
  Whatsapp: ‪+420 792 226 864‬
sandrina
21/7/2020 12:52:45
48hodinová nebankovní půjčka. Potřebujete financování Pro svůj domov, Pro své podnikání, Chcete-li koupit auto, Chcete-li koupit motocykl, Chcete-li zahájit vlastní podnikání, Pro vaše osobní potřeby nepochybuji. Nabízím osobní půjčky od 50 000 do 100 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 2%. Bez ohledu na částku. V žádosti o úvěr uveďte přesnou částku, kterou chcete splácet, a datum splacení. Napište nám své osobní půjčky e-mailem: sandrinamaya0@gmail.com
Přílohy:  cfa.jpg (7,6 kB)
BEZPEČNÁ ÚVĚROVÁ NABÍDKA
17/7/2020 09:25:33
Ahoj pane / paní, dovolte mi, abych vás dnes kontaktoval. Chtěl bych vás informovat, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi.
Pokud máte zájem, kontaktujte prosím tento e-mail:

sarbinekavaldo25@gmail.com
Přílohy:  images.jpg (7,8 kB)
maria kamakova
13/7/2020 13:06:33
Nabídka vážných půjček na peníze
Ať už jste státní zaměstnanec nebo jste v důchodu; Ať už jste nezaměstnaní nebo studenti, můžete těžit z konkrétní půjčky přizpůsobené vaší životní úrovni s úrokovou sazbou 3%: - pokud vám je zakázáno bankovnictví nebo předlužení. - pokud máte v úmyslu koupit zpětný kredit. - pokud plánujete převést všechny své kredity na jeden. - pokud plánujete založit vlastní malou firmu! nebo koupit firmu. - pokud potřebujete krátkodobé až střednědobé nebo dlouhodobé financování různých projektů. Můžete nás kontaktovat přímo na naší e-mailové adrese: mariakamakova@seznam.cz
Whatsapp: +420 737 629 808
Přílohy:  eurai77823563.jpg (263,3 kB)
Vážná a spolehlivá rychlá půjčka
9/7/2020 02:42:19
Dobrý den, paní a pan, bohužel vám byly z různých důvodů zamítnuty půjčky od bank. Jste zvláštní, čestní a dobrého charakteru. Máte příjem, který vám umožní provádět měsíční platby; Žádné další starosti, nabízím vám půjčky na peníze mezi jednotlivci za nízké ceny pro jednotlivce, kteří to potřebují. Moje úroková sazba 2% ročně, pokud jste vážní, kontaktujte mě pro mé podmínky Nabídka peněžní půjčky mezi kontaktem:

Přílohy:  images.jpg (7,8 kB)
jean marc
6/7/2020 16:41:26
podpora firemní půjčky: jeanmarcsosso@gmail.com

Dobré ráno, paní pane, nabízím půjčky všem upřímným a čestným lidem v nouzi. Můžu vám poskytnout půjčky mezi 1 000 a 800 000 000 EUR, $ vidět ještě víc, protože vím, že jsme mezi jednotlivci, moje úroková sazba je velmi správná, 2% až 5% ročně, bez ohledu na požadovanou částku , zpoždění Splacení je 1 rok a 40 let, v závislosti na vypůjčené částce. V případě jakékoli žádosti, dejte mi vědět, částku, kterou chcete půjčit, a přesné trvání plateb. Jsem k vašim službám. Pokud potřebujete peníze z jiných důvodů, neváhejte mě kontaktovat pro více informací. Vážení a čestní lidé, děkujeme, že jste mě kontaktovali pro tento e-mail: jeanmarcsosso@gmail.com
jirka neckar
18/6/2020 23:14:48
Rychlá a pohodlná finanční půjčka bez nutnosti zastavit nemovitost. Měsíční platby lze přizpůsobit vašim finančním možnostem. Můžete požádat o půjčky od 10 000 kc do 150 000 000 kc. Zpracování všech formalit, včetně platby peněžních prostředků do 24 hodin od podpisu smlouvy o půjčce. Požádejte o zcela zdarma a nezávaznou půjčku e-mailem: jupik.vacu67@seznam.cz
bgwvsezwaah
16/6/2020 14:51:03
Potřebuješ půjčku? Vítejte v Loan Booker Limited, kdy se všechny vaše finanční starosti staly minulostí tím, že požádáte o půjčku od naší společnosti, protože dnes nabízíme půjčku na vzácné e-maily a získejte financování. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: loan.kraccvizeer01113@gmail.com
nicole perdu
16/6/2020 11:27:53
nabídka půjčky mezi jednotlivci ve výši 2%

Vážení lidé,

Dám vám nabídku úvěru (jednotlivci, společnosti, sdružení atd.) V obtížích nebo při hledání pomoci při řešení některých svých finančních problémů nebo zahájení podnikání.

- Vyberte částku od 5 000 EUR do 500 000 EUR

- Volba splatnosti: maximálně 30 let.

- Roční úroková sazba 2% úrok.

V této souvislosti vás žádám, abyste mi napsali nebo mě kontaktovali, pokud máte zájem o můj e-mail
perdunicole574@gmail.comnabídka půjčky mezi jednotlivci ve výši 2%

Vážení lidé,

Dám vám nabídku úvěru (jednotlivci, společnosti, sdružení atd.) V obtížích nebo při hledání pomoci při řešení některých svých finančních problémů nebo zahájení podnikání.

- Vyberte částku od 5 000 EUR do 500 000 EUR

- Volba splatnosti: maximálně 30 let.

- Roční úroková sazba 2% úrok.

V této souvislosti vás žádám, abyste mi napsali nebo mě kontaktovali, pokud máte zájem o můj e-mail
perdunicole574@gmail.com
Přílohy:  images.jpg (10,2 kB)
jean marc
7/6/2020 13:42:15
Vážná finanční pomoc

Pan a paní Potřebujete financování? E-mail: jeanmarcsosso@gmail.com Jsem profesionální věřitel ve spolupráci se soukromými věřiteli, nabízím půjčky a investice do peněz. Potřebujete financování svého domu, svého podnikání, nákupu automobilu, nákupu motocyklu, vytvoření společnosti, pro vaše osobní potřeby, pochyb o tom, poskytnutí osobních půjček od 3 000 do 30 000 000 EUR s úrokovou sazbou 2 ve výši 5%, takže pokud máte zájem, ve svých žádostech o úvěr byste chtěli uvést přesnou částku a dobu splácení. Pro rychlou odpověď na vaši žádost mě kontaktujte přímo e-mailem. Kontaktujte e-mail: jeanmarcsosso@gmail.com
Přílohy:  000000000000000000000000000000.jpg (24,7 kB)
Nabídka půjček mezi čestným člověkem
4/6/2020 21:07:31
Dobrý den, pane / paní Přijdu sem s tímto e-mailem, že nabízíte své služby poskytování financování, když jste v nouzi. Financování je poskytováno za dobrých a lepších podmínek podle francouzského práva „PS: Maximální doba přijetí je 72 hodin, pokud je samozřejmě moje , kontaktujte mě e-mailem:

Financování projektu.
3/6/2020 10:23:53
Dobrý den, vážení jednotlivci a společnosti, za všechny vaše problémy s půjčováním peněz na financování vašich projektů, pouze jedna adresa:

s pozdravem
Přílohy:  ddjf.jpg (11,0 kB)
Nabídka půjček mezi vážnými lidmi
30/5/2020 09:45:39
Požadavky na financování (půjčka na bydlení, půjčka na auto, obchodní půjčka, osobní půjčka, rodinná půjčka a další) bez ohledu na vaše sociální postavení a ekonomickou situaci. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Přílohy:  billet.jpg (128,9 kB)
kubelka martin
18/5/2020 05:50:57
Potřebujete půjčku? Jste podnikatel? Jste v obtížné finanční situaci. Nebo potřebujete peníze na zahájení vlastního podnikání? nebo platit účty nebo platit za dům, auto? Pokud ano, kontaktujte nás e-mailem na : kubelkamartin5@gmail.com
Flser Jakub
16/5/2020 22:20:16
Hledáte levnou a výhodnou půjčku? Obraťte se na nás poskytneme Vám úvěr bez náhledu do registru a poplatků předem. Online žádost naleznete na našich webových stránkách. Více informací a online žádost najdete na našich internetových stránkách
cap bohulav
16/4/2020 22:26:15
spolehlivá a spolehlivá nabídka úvěru Jsme registrovaná a akreditovaná úvěrová společnost, nabízíme 2% půjčky s nízkou úrokovou sazbou a nabízíme různé typy úvěrů, půjčku, pokud máte o tuto společnost zájem, pošlete nám e-mail: capbohuslav555 @ gmail .com
na začátek předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  další další

Odepsat na: - nejkrásnější auto světa!

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist