1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

- nejkrásnější auto světa! (208)
jan hock
20/9/2020 08:40:09
Velmi rychle potřebujete hotovost, na různé účely a nevíte si rady. Využijte možnost najít tu správnou půjčku ihned na ruku, na našem inzertním portálu, zaměřeným na finanční služby. Půjčky ihned na ruku můžete rychle vyhledat a nebo pouze svůj požadavek na tenhle typ půjčky zcela zdarma vložit. Tak neváhejte a zkuste si svůj požadavek vyhledat, nebo i zdarma podat, v případě že jste poskytovatelem půjček ihned na ruku.

Drevnakova Michaela
17/9/2020 08:27:15
Dobrý den, Odmítla vám banka poskytnout půjčku? Nebo hledáte lepší a spolehlivé úvěrové podmínky, které banka nenabízí? Věřte nám a získejte svůj rychlý, spolehlivý a zaručený půjčky do 24 hodin bez protokolů. Získejte od 100.000 Kč do 5.000.000 Kč s roční úrok 2,1%. Pro více informací prosím kontaktujte náš:
Drevnakova Michaela
10/9/2020 18:40:21
Zprostředkujeme Vám nebankovní půjčku. Minimum dokladů. Bez poplatku. Rychlé schválení. Záznamy v bankovních i nebankovních registrech a spotřebitelském registru Solus posuzujeme individuálně. Půjčky až do 250 tisíc Kč. Úroky individuální dle bonity. Možnost odložení splátek, nebo mimořádných splátek a předčasného doplacení úvěru. V případě poskytnutí zástavy exekuce nevadí a půjčky až do 50 milionů Kč.

Přílohy:  464576b135df31dee9961c42cfd2b31a.jpg (28,9 kB)
NORTION LOAN CONSULTANT
27/8/2020 06:55:04
Dobrý den,

Získejte okamžitou půjčku za nízkou sazbu 2,5% s NORTION LOAN CONSULTANT, je SNADNÉ, RYCHLÉ a ZABEZPEČENÉ

KONTAKTNÍ INFORMACE

EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com

TELEFON: +17815611941 (POUZE TEXT)

INSTAGRAM: Nortion Loan

TWITTER: @LoanNortion

LINKEDIN: Poradce pro půjčky v Norsku

Kontaktujte nás a požádejte o půjčku na NEJLEPŠÍM ZÁJEMU
maria kamakova
9/8/2020 15:14:32
Půjčky mezi vážnými a čestnými jedinci
Dobrý den, jsem soukromý věřitel ve spolupráci s několika bankami, nabízím všechny druhy úvěrů od 50 000 korun do nedefinované částky. Mým cílem je pomoci každému, kdo potřebuje půjčku nebo má problémy s papírováním a nemůže získat půjčku od bank. U všech žádostí o úvěr je moje úroková sazba 3% s neurčitou dobou splatnosti. Zde je můj e-mail: mariakamakova@seznam.cz

Whatsapp: +420 737 629 808
Přílohy:  images.jpg (10,2 kB)
seriózní a rychlá nabídka půjčky
4/8/2020 20:57:51
seriózní a rychlá nabídka půjčky
Poskytujeme vám půjčky za velmi flexibilních podmínek, naše úrokové sazby se liší v závislosti na požadované částce a době splatnosti. Naše sazby jsou relativně nízké a liší se 2%. Vyberete si částku a dobu, která nejlépe vyhovuje vaší situaci. Díky osobní půjčce si můžete půjčit částku od 1 000 do 50 000 000 Kč na období 12 až 240 měsíců. E-mail: pkylena@email.cz
  Whatsapp: ‪+420 792 226 864‬
sandrina
21/7/2020 12:52:45
48hodinová nebankovní půjčka. Potřebujete financování Pro svůj domov, Pro své podnikání, Chcete-li koupit auto, Chcete-li koupit motocykl, Chcete-li zahájit vlastní podnikání, Pro vaše osobní potřeby nepochybuji. Nabízím osobní půjčky od 50 000 do 100 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 2%. Bez ohledu na částku. V žádosti o úvěr uveďte přesnou částku, kterou chcete splácet, a datum splacení. Napište nám své osobní půjčky e-mailem: sandrinamaya0@gmail.com
Přílohy:  cfa.jpg (7,6 kB)
BEZPEČNÁ ÚVĚROVÁ NABÍDKA
17/7/2020 09:25:33
Ahoj pane / paní, dovolte mi, abych vás dnes kontaktoval. Chtěl bych vás informovat, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi.
Pokud máte zájem, kontaktujte prosím tento e-mail:

sarbinekavaldo25@gmail.com
Přílohy:  images.jpg (7,8 kB)
maria kamakova
13/7/2020 13:06:33
Nabídka vážných půjček na peníze
Ať už jste státní zaměstnanec nebo jste v důchodu; Ať už jste nezaměstnaní nebo studenti, můžete těžit z konkrétní půjčky přizpůsobené vaší životní úrovni s úrokovou sazbou 3%: - pokud vám je zakázáno bankovnictví nebo předlužení. - pokud máte v úmyslu koupit zpětný kredit. - pokud plánujete převést všechny své kredity na jeden. - pokud plánujete založit vlastní malou firmu! nebo koupit firmu. - pokud potřebujete krátkodobé až střednědobé nebo dlouhodobé financování různých projektů. Můžete nás kontaktovat přímo na naší e-mailové adrese: mariakamakova@seznam.cz
Whatsapp: +420 737 629 808
Přílohy:  eurai77823563.jpg (263,3 kB)
Vážná a spolehlivá rychlá půjčka
9/7/2020 02:42:19
Dobrý den, paní a pan, bohužel vám byly z různých důvodů zamítnuty půjčky od bank. Jste zvláštní, čestní a dobrého charakteru. Máte příjem, který vám umožní provádět měsíční platby; Žádné další starosti, nabízím vám půjčky na peníze mezi jednotlivci za nízké ceny pro jednotlivce, kteří to potřebují. Moje úroková sazba 2% ročně, pokud jste vážní, kontaktujte mě pro mé podmínky Nabídka peněžní půjčky mezi kontaktem:

Přílohy:  images.jpg (7,8 kB)
jean marc
6/7/2020 16:41:26
podpora firemní půjčky: jeanmarcsosso@gmail.com

Dobré ráno, paní pane, nabízím půjčky všem upřímným a čestným lidem v nouzi. Můžu vám poskytnout půjčky mezi 1 000 a 800 000 000 EUR, $ vidět ještě víc, protože vím, že jsme mezi jednotlivci, moje úroková sazba je velmi správná, 2% až 5% ročně, bez ohledu na požadovanou částku , zpoždění Splacení je 1 rok a 40 let, v závislosti na vypůjčené částce. V případě jakékoli žádosti, dejte mi vědět, částku, kterou chcete půjčit, a přesné trvání plateb. Jsem k vašim službám. Pokud potřebujete peníze z jiných důvodů, neváhejte mě kontaktovat pro více informací. Vážení a čestní lidé, děkujeme, že jste mě kontaktovali pro tento e-mail: jeanmarcsosso@gmail.com
jirka neckar
18/6/2020 23:14:48
Rychlá a pohodlná finanční půjčka bez nutnosti zastavit nemovitost. Měsíční platby lze přizpůsobit vašim finančním možnostem. Můžete požádat o půjčky od 10 000 kc do 150 000 000 kc. Zpracování všech formalit, včetně platby peněžních prostředků do 24 hodin od podpisu smlouvy o půjčce. Požádejte o zcela zdarma a nezávaznou půjčku e-mailem: jupik.vacu67@seznam.cz
bgwvsezwaah
16/6/2020 14:51:03
Potřebuješ půjčku? Vítejte v Loan Booker Limited, kdy se všechny vaše finanční starosti staly minulostí tím, že požádáte o půjčku od naší společnosti, protože dnes nabízíme půjčku na vzácné e-maily a získejte financování. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: loan.kraccvizeer01113@gmail.com
nicole perdu
16/6/2020 11:27:53
nabídka půjčky mezi jednotlivci ve výši 2%

Vážení lidé,

Dám vám nabídku úvěru (jednotlivci, společnosti, sdružení atd.) V obtížích nebo při hledání pomoci při řešení některých svých finančních problémů nebo zahájení podnikání.

- Vyberte částku od 5 000 EUR do 500 000 EUR

- Volba splatnosti: maximálně 30 let.

- Roční úroková sazba 2% úrok.

V této souvislosti vás žádám, abyste mi napsali nebo mě kontaktovali, pokud máte zájem o můj e-mail
perdunicole574@gmail.comnabídka půjčky mezi jednotlivci ve výši 2%

Vážení lidé,

Dám vám nabídku úvěru (jednotlivci, společnosti, sdružení atd.) V obtížích nebo při hledání pomoci při řešení některých svých finančních problémů nebo zahájení podnikání.

- Vyberte částku od 5 000 EUR do 500 000 EUR

- Volba splatnosti: maximálně 30 let.

- Roční úroková sazba 2% úrok.

V této souvislosti vás žádám, abyste mi napsali nebo mě kontaktovali, pokud máte zájem o můj e-mail
perdunicole574@gmail.com
Přílohy:  images.jpg (10,2 kB)
jean marc
7/6/2020 13:42:15
Vážná finanční pomoc

Pan a paní Potřebujete financování? E-mail: jeanmarcsosso@gmail.com Jsem profesionální věřitel ve spolupráci se soukromými věřiteli, nabízím půjčky a investice do peněz. Potřebujete financování svého domu, svého podnikání, nákupu automobilu, nákupu motocyklu, vytvoření společnosti, pro vaše osobní potřeby, pochyb o tom, poskytnutí osobních půjček od 3 000 do 30 000 000 EUR s úrokovou sazbou 2 ve výši 5%, takže pokud máte zájem, ve svých žádostech o úvěr byste chtěli uvést přesnou částku a dobu splácení. Pro rychlou odpověď na vaši žádost mě kontaktujte přímo e-mailem. Kontaktujte e-mail: jeanmarcsosso@gmail.com
Přílohy:  000000000000000000000000000000.jpg (24,7 kB)
Nabídka půjček mezi čestným člověkem
4/6/2020 21:07:31
Dobrý den, pane / paní Přijdu sem s tímto e-mailem, že nabízíte své služby poskytování financování, když jste v nouzi. Financování je poskytováno za dobrých a lepších podmínek podle francouzského práva „PS: Maximální doba přijetí je 72 hodin, pokud je samozřejmě moje , kontaktujte mě e-mailem:

Financování projektu.
3/6/2020 10:23:53
Dobrý den, vážení jednotlivci a společnosti, za všechny vaše problémy s půjčováním peněz na financování vašich projektů, pouze jedna adresa:

s pozdravem
Přílohy:  ddjf.jpg (11,0 kB)
Nabídka půjček mezi vážnými lidmi
30/5/2020 09:45:39
Požadavky na financování (půjčka na bydlení, půjčka na auto, obchodní půjčka, osobní půjčka, rodinná půjčka a další) bez ohledu na vaše sociální postavení a ekonomickou situaci. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Přílohy:  billet.jpg (128,9 kB)
kubelka martin
18/5/2020 05:50:57
Potřebujete půjčku? Jste podnikatel? Jste v obtížné finanční situaci. Nebo potřebujete peníze na zahájení vlastního podnikání? nebo platit účty nebo platit za dům, auto? Pokud ano, kontaktujte nás e-mailem na : kubelkamartin5@gmail.com
Flser Jakub
16/5/2020 22:20:16
Hledáte levnou a výhodnou půjčku? Obraťte se na nás poskytneme Vám úvěr bez náhledu do registru a poplatků předem. Online žádost naleznete na našich webových stránkách. Více informací a online žádost najdete na našich internetových stránkách
cap bohulav
16/4/2020 22:26:15
spolehlivá a spolehlivá nabídka úvěru Jsme registrovaná a akreditovaná úvěrová společnost, nabízíme 2% půjčky s nízkou úrokovou sazbou a nabízíme různé typy úvěrů, půjčku, pokud máte o tuto společnost zájem, pošlete nám e-mail: capbohuslav555 @ gmail .com
David Collins
23/3/2020 01:52:49
Na tyto výhodné půjčky od 3% od soukromého investora dosáhne téměř každý. Vybrat si můžete od 50000 Kč – 25,000000 Kč nebankovní půjčky ihned na účet. Online vyřízení na pobočce. 19dc1964@gmail.com
Přílohy:  011.jpg (57,5 kB)
molikadom
25/2/2020 10:04:25
Vážná a rychlá soukromá půjčka

Hledáte úvěr na restartování svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z jiných důvodů nebo z čeho chcete. Jsme připraveni zapůjčit každému, kdo má nárok na vrácení peněz. Sdělte mi prosím částku vaší žádosti o půjčku a její splatnost. Prosím, kontaktujte mě

molikadom@seznam.cz
Přílohy:  ddjf.jpg (11,0 kB)
molikadom
21/2/2020 10:21:00

Hledáte půjčku na restartování svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z jiných důvodů nebo z čeho chcete. Jsme připraveni zapůjčit každému, kdo má nárok na vrácení peněz. Sdělte mi prosím částku vaší žádosti o půjčku a její splatnost. Prosím, kontaktujte mě

molikadom@seznam.cz
molikadom
21/2/2020 10:20:57

Hledáte půjčku na restartování svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z jiných důvodů nebo z čeho chcete. Jsme připraveni zapůjčit každému, kdo má nárok na vrácení peněz. Sdělte mi prosím částku vaší žádosti o půjčku a její splatnost. Prosím, kontaktujte mě

molikadom@seznam.cz
na začátek předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  další další

Odepsat na: - nejkrásnější auto světa!

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist