1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

- nejkrásnější auto světa! (42)
Jean Carlos
8/8/2017 11:24:33
Potřebujete půjčku k zahájení podnikání nebo placení účtů a korporátních finančních prostředků na nemovitosti a jakékoliv financování podnikání. Nabízíme také půjčky jednotlivcům, firmám a právnickým osobám s úrokovou sazbou 3%. ( Creditplusfinance11@gmail.com ) Poskytneme půjčku věrným zájemcům, kteří mají zájem o půjčku, pokud máte zájem kontaktovat tento e-mail: Creditplusfinance11@gmail.com
Přílohy:  euros.jpg (3,6 MB)
Mercelo Silveira
7/7/2017 06:53:01
Dobrý den,

Jmenuji Mercelo Silveira z Indonésie jsem obdržel přímou půjčku ve výši 10.000 EURO Ženu statečnou paní Arlene Williams, že je to dobrá žena, a byl jsem velmi frustrovaný, protože nevěřím, že stále existuje reálná úvěr společnosti příteli. Pan Diego mi vypráví o tom, jak se dostala půjčku od úvěrové společnosti, paní Arlene Williams, tak jsem se rozhodl požádat o půjčku a byl jsem opravdu překvapen, když obdržel zprávu můj bankovní účet, se započítává částka 10 000 EURO. Takže radím vám, pokud chcete úvěr, obraťte se na Ms. Arlene Williams voláním WhatsApp +2349079785567 e-mail nebo volejte společnost (Arlenewilliamsloanfinance@hotmail.com) a vždy ujistěte se, že budete mít své půjčky.

pozdravy

Mercelo Silveira
Natalie
28/5/2017 17:06:47
Dobrý deň, som súkromný veriteľ. Poskytujem pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom za nízku úrokovú sadzbu a prijateľnú úrokovú sadzbu vo výške 2%. Kontaktujte nás na účely monitorovania spracovania a prevodu úveru do 12 hodín. Napíšte nám teraz: pcl0816@outlook.com

Radek Doubek Profil uživatele
8/7/2016 21:45:11
Nikdo tady nepotřebuje půjčku.
sr carlos ellison
7/7/2016 23:39:57
Potřebujete půjčku? Už jste hledali, kde získat úvěr? Už jste se snažil dostat jakýkoliv druh úvěru? pak platí nyní u? (carlosellisonfinance@outlook.com), chcete-li získat cenově dostupné půjčky. Půjčka je zde nabízen za velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%. Kontaktujte nás teď, pokud máte zájem.
michele
4/12/2015 12:04:42
Nápoveda clovek skutocne potrebujú peniaze
dobrý vecer
Som muž veritel k dispozícii na pomoc ženám a mužom, ktorí potrebujú financné prostriedky (peniaze) pre vaše podnikanie alebo platit nic.
Som velmi cestný clovek veritela, aby vážne pomôct svojim ludom, ktorí sú v núdzi.
Ak ste v núdzi, prosím, kontaktujte ma cez môj nasledujúci e mailovú adresu: michele.salvati02@gmail.com
Dakujem vám
Přílohy:  eurbillet.jpg (62,8 kB)
kazi.2
15/9/2011 20:16:48
zdravim vsechny natsence trabantare mel by sem k vam malou brozbu schanim listove pera s trabanta klidne i praskla nebo nejak jinak poskozena nejde mi totiz o nahradni dili ale o pruzinovou ocel a uz sem objel vsechny vrakace v okoli a stale bez uspechu tak kdyby se toho chtel nekdo zbavit tak prosim ozvete se na e-mail indian.m@seznam.cz predem vsem moc dekuji uvitam i tipy kde se da sehnat.
Tomáš Kouřil Profil uživatele
28/3/2010 21:08:24
Trabant má svý specifika, proto ho máme radi, ale co mě teď uplně dostalo, jak prodali Tatru MTX do soukromých rukou.To je krásnej sporťáček a jen za 4 miliony. Tomu se nic nevyrovná , vzduchem chlazenému vidlicovému osmivalci. To se muže jít i nejnovější ferrari vycpat. Ne kvuli výkonu, ale prostě, je to klasika - Tatra. Jsou snad jen 4 kusy v čr tohoto typu.

Jednou jsme tak dospěli k závěru že nejlepší auta jsou značky Tatra, Trabant a Porsche. Každé z nich má svý specifika, a to celkem dost zásadní, které je odlišují od tuctových aut. Je to ale tedy nutno brát i z historického hlediska v jaké době se ty auta vyráběli, nebo i dnes vyrábějí. To jen aby řeč nestála.
Koch Jiří
26/3/2010 18:28:12
Mno,já bych Trabanta nevyměnil,ale takovej Chevrolet Bel Air 1957 nebo Cadillac Eldorado Biardz 1959 sou taky fešný!
25/3/2010 19:42:27
no hele, znám krásnější auta. Musí se na to člověk podívat objektivně. Nejen trabantama je člověk živ . Takže mezi ty opravdu nejkrásnější auta bych řadil aerodynamickou karoserii vozu Tatra 87 se zapuštěnými světlomety.

Taky nezapomeňte na to, že tu jsou i jiná vozidla, než jen osobní., která stojí za povšimnutí.
trabantista
23/3/2010 19:10:20
TRABANT je podle mně nejlepší auto na světě protože skoro každý si TRABANTA opraví
sám /...
trabantista
22/3/2010 19:11:07
já mám trabanta p601 z roku 1971 a je dobrí protože ho znám od svích 3 let.
Ptak
20/4/2009 08:04:22
2 jack: Burzy se poradaj vzdy na trabantim srazu ci setkani. Nejlepsi je napsat do inzerce co clovek potrebuje.
jack
19/4/2009 20:13:47
Ydrav9m v3echnz p59ynivce trabikuuu,Pořádáte burzy na ND? díky
Pavel Zeinert Profil uživatele
10/12/2008 21:05:02
Ahoj, jsem tu nový a můj Trabant (taky nový) přestal brzdit. Neznáte nějaký trabanťácký servis blízko Kladna. Ahoj Pavel
Nahlis
25/10/2008 18:17:02
[URL]
tady je uvedené retro ke stažení :))))
Lubor
14/10/2008 08:47:12
Dnes ve 22,20 povinná TV ČT1 - RETRO - o trabantech!!!
Pepa
27/8/2008 15:01:17
Kolik patří oleje do tlumičů u Afriky Twin 750
adam růžička
23/8/2007 17:48:52
díky za ty fotky
VlaVla Profil uživatele + foto
22/8/2007 16:12:11
Nevím, co na tom chceš radit. Každý si to přestavuje podle sebe a návod žádný neexistuje. Jedině ti můžu doporučit podívat se na fotky tohohle auta [URL] případně se s konkrétním problémem obrátit na majitele. Určitě ale budeš potřebovat VELMI šikovné ruce a VELMI dobré vybavení...
adam růžička
22/8/2007 15:54:12
tak poradí mi někdo ???
adam růžička
18/8/2007 20:22:20
prosím poradte mi chci prestavet trabiho combi na pick-up pls poradte
Gabriela Ningerová Profil uživatele
1/4/2007 08:47:09
S Ivošem naprosto souhlasím,myslím,že to vystihl zcela přesně.
Tomášovi děkuji za vyčerpávající vyjádření,dozvěděla jsem se zase o něco víc :o)
31/3/2007 20:02:16
Asi takhle bych to řekl, já to nehaním,aspon jsem si nevšiml kde bych to psal.To mi řekněte prosím ? Adminum žadnou chvalu nepíšu, nevím kde se vzalo zase toto.Hlavnímu programátorovi stránek Martinu Kotkovi, jsem psal cca 3x meil akorat, a to se jen týkalo jiných záležitostí.Já vím co se o mě říká, že lidi lžou, apod.Vím, že se o mě nesou nepravdivé udaje.Ale na to mužu řict jen jedno.Všechno je to v lidech.nikde jinde.Co se týká příspěvku na trabime.cz, tak jsem dost omezil přispěvky.a to je zjednoho prostého duvodu.Jen se klidně podívejte, kolik tam mám příspevků, ani už skoro nic nenabízím, je to zbytečné, stejně me pomluví , aniž by o tom něco vědeli.Pokud máte další otázky,mužete je směřovat na muj email uvedený v kartě.děkuji.

Ivosh Profil uživatele + foto
31/3/2007 13:05:30
Tož lidi, neblázněte. Rozpoutání řevnivosti na nastolené téma není zrovna
to, co čeští, moravští a slovenští trabantisté potřebují. Každé stránky jsou
jiné, stejně jako lidé, kteří je navštěvují. Naše stránky jsou ostře
vyprofilované na klasiku, ale velké části trabantí veřejnosti to nikdy
stačit nebude. Myslím, že modré stránky mají svůj nezanedbatelný význam. :-)
Live and let live.
na začátek předchozí  1 | 2  další další

Odepsat na: - nejkrásnější auto světa!

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist