1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
- nejkrásnější auto světa! (145)
David
8/4/2019 19:08:55
dobrý den jsme úvěrová organizace, nabízíme 2% úrokovou sazbu úvěru pro obě společnosti a
jednotlivci od 18 let, úvěr se pohybuje od 15 000,00 Kč do 150 000 000 000 Kč naše měsíční splátka úvěru
je flexibilní, ale musíte mít práci a přiměřený měsíční příjem, nebo pokud jste samostatně výdělečně činná osoba
je také lepší, jsme oprávněnými věřiteli věřitelů téměř deset let, máme novoroční promo
klientům, půjčovat a vyhrát cenu, jako jsou vozidla, pračka, televize atd
zájem o tuto úvěrovou nabídku od nás. napište nám: (finfastloanavailable@gmail.com).
Připraveno mezi soukromými
8/4/2019 01:07:43

Ahoj madam a pane

Jednotlivci Irsko, Švýcarsko, Kanada, Belgie, Francie, Itálie, Guadeloupe, Guyana, Martinik, Reunion Mayotte,

po celém světě Nabízím vám půjčku ve výši 5000 € až 15.000.000, - € všem lidem, kteří ji mohou splácet s úrokem

ve výši úroky jsou 3% za každou požadovanou částku

-Finanční úvěr

- Hypoteční

- Investiční úvěr

- Auto úvěr

- Konsolidační dluh

- Splacení úvěru

- Osobní půjčka

-Jsi uvíznutý

Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat.

Jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na naší adrese: +330752223823
Naše e-maily: malvinodennis@gmail.com
Přílohy:  3094_3fwjr8qgow9y4uqqfjglb7vja_big.jpg (50,2 kB)
Připraveno mezi soukromými
8/4/2019 00:49:21
Ahoj madam a pane

Jednotlivci Irsko, Švýcarsko, Kanada, Belgie, Francie, Itálie, Guadeloupe, Guyana, Martinik, Reunion Mayotte,

po celém světě Nabízím vám půjčku ve výši 5000 € až 15.000.000, - € všem lidem, kteří ji mohou splácet s úrokem

ve výši úroky jsou 3% za každou požadovanou částku

-Finanční úvěr

- Hypoteční

- Investiční úvěr

- Auto úvěr

- Konsolidační dluh

- Splacení úvěru

- Osobní půjčka

-Jsi uvíznutý

Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat.

Jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na naší adrese: +330752223823
Naše e-maily: malvinodennis@gmail.com
Přílohy:  3094_3fwjr8qgow9y4uqqfjglb7vja_big.jpg (50,2 kB)
Finanční pomoc lidem v nouzi
28/3/2019 18:50:49
Dobrý den, paní a pane, jsem Sarbine Kalvová, která vám může poskytnout půjčku na jednodušší podmínky. Poskytujeme úvěry v rozmezí od 5000 € do 5000.000 € po dobu 1 až 360 měsíců. Máte-li zájem, zde jsou oblasti, ve kterých vám můžeme finančně pomoci: Hypoteční úvěr Investiční úvěr na nákup automobilu Konsolidace dluh Pořízení úvěrových bodů Osobní půjčky Všichni lidé v nouzi mě prosím kontaktujte na e-mailové adrese:

sarbinekavaldo25@gmail.com
NABÍZÍME VŠECHNY DOHODY
18/3/2019 16:17:13

We Offers Financial Consulting To Client, ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com ) Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: ValidusCapital@execs.com ( ValidusCapital@techie.com )
Jsme ochotni vás připravit
14/3/2019 11:49:43
Dobrý den, jste potřebovali peníze půjčky mezi jednotlivci vyrovnat se s finančními obtížemi se konečně dostat z patové situace, které způsobují banky, odmítnutí vaší žádosti o úvěr? Jsem konkrétní francouzský finanční expert, který je schopen poskytnout půjčku ve výši, kterou potřebujete a za podmínek, které vám usnadní život. Pro více informací mě kontaktujte;

Přílohy:  dd.jpg (45,6 kB)
Bishop Berry Smith
5/3/2019 11:11:55
ahoj hľadáte pôžičku, ktorá buď oživí vaše aktivity, alebo realizáciu projektu, alebo vám kúpu bytu, ale bohužiaľ vás banka kladie na podmienky, pre ktoré sa nemôžete obávať, že som jednotlivec Úvery v rozpätí od 5 000 EUR do 2 500 000 EUR všetkým osobám, ktoré môžu rešpektovať svoju úrokovú sadzbu inde, sú 2% ročne. potrebujete peniaze z iných dôvodov; neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií. môj e-mail:ahoj hľadáte pôžičku, ktorá buď oživí vaše aktivity, alebo realizáciu projektu, alebo vám kúpu bytu, ale bohužiaľ vás banka kladie na podmienky, pre ktoré sa nemôžete obávať, že som jednotlivec Úvery v rozpätí od 5 000 EUR do 2 500 000 EUR všetkým osobám, ktoré môžu rešpektovať svoju úrokovú sadzbu inde, sú 2% ročne. potrebujete peniaze z iných dôvodov; neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií. môj e-mail: bishopberrysmith@gmail.com
Přílohy:  money.jpg (222,7 kB)
Zvláštní úvěr nabízí vážné půjčky bez banky
26/1/2019 08:48:20
Zvláštní úvěr nabízí vážné půjčky bez banky

Jsem francouzská osoba, která je ochotna vám poskytnout půjčky za nízké úrokové sazby, a to v rozmezí od 3 000 do 800 000 eur. Poskytnu úvěrové prostředky osobám, které potřebují financování, které mají špatný úvěr. nebo kteří potřebují peníze na placení účtů, investovat do společností. Používám tyto prostředky, abych vás informoval, že poskytuji spolehlivou pomoc příjemcům. Budu Vám velice rád, že vám nabídnu bezplatný úvěr. Prosím, kontaktujte přímo.

Přílohy:  1415912265images12.jpg (12,6 kB)
maria
22/1/2019 19:16:20
Finanční podpora

Správné a včasné speciální nabídky, zejména mezi 5 000 až 50 000 000 eur pro každého, kdo je schopen splácet ve výši 3% ročně. Potřebujete půjčku, a to buď oživit své aktivity, pokrýt investiční projekt nebo pro jiné účely. Už nemusíte dělat starosti, abychom vám pomohli. Zde jsou oblasti, které vám můžeme pomoci: * Financování * Hypotéky * Investiční úvěry * Auto úvěry * Konsolidační dluh * Kreditní vykoupení * Osobní půjčky Pro více informací kontaktujte nás prostřednictvím naší e-mailové adresy.
fsbd37315@gmail.com
Přílohy:  fd034a0e386354aabeda22b3eb8f5d16_xl.jpg (627,3 kB)
Dokonalá finanční nabídka
21/1/2019 16:27:35
Získejte nebankovní peníze od 10.000,- do 10.000.000,- do dvou pracovních dnů a bez zástavy nemovitosti. Bez kontroly registrů a bez poplatků předem. Žádáte online snadno bez závazku o bezplatné vypracování nabídky ke schválení. Jsem tu pro Vás sedm dní v týdnu a odpovím ihned každému žadateli na mém osobním emailu:lh09076110211@gmail.com

Helena Karas
17/1/2019 13:50:55
Ahoj lidi. Jmenuji se Helena Karas z Praha 8. V pondelí 07/01/19 dostal jsem úver ve výši 15.000.000 Kc od Peter Krajcovic za nemovitost v Praze 2. Správný e-mail pana Krajcovic je senatorrpwalter@hotmail.com, [URL]. Jeho úver je 100% garantován. Kontaktujte jej, pokud stále hledáte pujcku.
Přílohy:  money..jpg (8,1 kB)
edmundo
15/12/2018 10:13:39
Dobrý den, pane / paní
Získejte tento pohodlný a spolehlivý finanční úvěr od přímého poskytovatele. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné pracovní podmínky.
Do 60 minut od vašeho požadavku víte, zda vám mohu poskytnout půjčku a za jakých podmínek.
Pokud je úvěr schválen, budou prostředky okamžitě vyplaceny.
Tato nabídka je platná po celé Evropě.
Garantuji vám spravedlivou a profesionální dohodu.
Moje úroková sazba je 3%.
Můžete splatit od 2 000 do 5 000 000.

E-mail: edmundo.casar@gmail.com
Přílohy:  telechargement.jpg (10,3 kB)
edmundo
15/12/2018 10:13:18
Dobrý den, pane / paní
Získejte tento pohodlný a spolehlivý finanční úvěr od přímého poskytovatele. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné pracovní podmínky.
Do 60 minut od vašeho požadavku víte, zda vám mohu poskytnout půjčku a za jakých podmínek.
Pokud je úvěr schválen, budou prostředky okamžitě vyplaceny.
Tato nabídka je platná po celé Evropě.
Garantuji vám spravedlivou a profesionální dohodu.
Moje úroková sazba je 3%.
Můžete splatit od 2 000 do 5 000 000.

E-mail: edmundo.casar@gmail.com
Přílohy:  telechargement.jpg (10,3 kB)
Sandre
26/10/2018 22:09:53
Nebankovní půjčka za 48 hodin.
Potřebujete financování
Pro váš dům,
Pro vaši firmu,
Pro nákup auta,
Pro nákup motocyklu,
Pro vytvoření vlastní firmy,
Pro vaše osobní potřeby už žádné pochybnosti. Poskytuji osobní úvěry v rozmezí od 10000 Kč do 60.000.000,00 Kč s roční úrokovou sazbou 3%. Bez ohledu na výši. Uveďte ve svých žádostech o půjčku přesnou částku, kterou chcete požádat, a datum splacení. Napište nám, prosím, vaše osobní půjčky prostřednictvím emailu : sandrebijl11@gmail.com
WhatsApp: +33 7 55 16 15 51
úvěrová nabídka mezi jednotlivci serieus a upřímná
21/10/2018 09:33:06
Finanční pomoc mezi soukromou osobou Jsem fyzická osoba a půjčuji všem schopným splnit své závazky za velmi zajímavou úrokovou sazbu. Nabízím půjčky v rozmezí 500 až 1.000.000 €. Potřebujete půjčku na vaše investice nebo začít svůj projekt, kontaktujte mě prostřednictvím tohoto oznámení. mail:

Přílohy:  images.jpg (7,2 kB)
Nabídka půjček mezi velmi vážnými jednotlivci: Sarbine
18/8/2018 15:45:49
Nabídka půjček mezi velmi vážnými jednotlivci: Sarbine

Dobrý den, hledáte půjčku? Nabízíme půjčky za velmi nízké úrokové sazby ve výši 8%. Poskytujeme úvěry pro všechny země světa. Níže jsou typy úvěrů, které nabízíme. * Osobní půjčka * Podnikatelský úvěr * Záruka úvěru * Nezajištěné úvěry * Komerční úvěr * Studentská půjčka * Hypoteční úvěr * Konsolidační úvěr * Úvěr na zaměstnance * Zaplatit úvěrové dluhy * Úvěr Poznámka: Pokud máte velký zájem o naše služby a požadujete půjčku, kontaktujte nás

Přílohy:  01_thumb.jpg (19,4 kB)
Nabídka půjček mezi soukromým a vážným
1/8/2018 14:11:10
gospođo i gospodine
Irska, Švicarska, Belgija, Francuska, Italija, Guadeloupe, Gvajana, Martinique, Reunion of Mayotte, širom svijeta. Nudim zajam od 2000eur do 5.000.000 eura svim ljudima koji ga mogu platiti kamatama po kamatnoj stopi 3% za bilo koji traženi iznos. Ja to radim na terenu
ja -financiero
- hipoteka
- investicijski zajam
- auto kredit
- konsolidacijski dug
- otkup kredita
- osobni zajam
zapeli ste
Ako stvarno trebate zajam, pokušajte me kontaktirati.
Ja sam na raspolaganju za sve vaše financijske probleme.
Za više informacija kontaktirajte nas na našu adresu e-pošte:
Přílohy:  gd.jpg (6,6 kB)
ZA SVE FINANCIJSKE FINANCIJSKE POMOĆI
1/8/2018 14:03:29
gospođo i gospodine
Irska, Švicarska, Belgija, Francuska, Italija, Guadeloupe, Gvajana, Martinique, Reunion of Mayotte, širom svijeta. Nudim zajam od 2000eur do 5.000.000 eura svim ljudima koji ga mogu platiti kamatama po kamatnoj stopi 3% za bilo koji traženi iznos. Ja to radim na terenu
ja -financiero
- hipoteka
- investicijski zajam
- auto kredit
- konsolidacijski dug
- otkup kredita
- osobni zajam
zapeli ste
Ako stvarno trebate zajam, pokušajte me kontaktirati.
Ja sam na raspolaganju za sve vaše financijske probleme.
Za više informacija kontaktirajte nas na našu adresu e-pošte:
Přílohy:  558.jpg (63,8 kB)
Franck1964
11/7/2018 16:12:55
Poskytněte úvěrovou nabídku na jednoho obyvatele pro své projekty a financujte své projekty do 72 hodin. Dostupnost prosím napište na naši e-mailovou adresu: financecreditfranck@gmail.com nebo společností WhatsApp + 33756838923
Děkujeme za pochopení.
Přílohy:  11.jpg (59,4 kB)
Máte problémy s penězi?
13/6/2018 22:33:43
Ahoj všichni !!!

SVĚDECTVÍ ÚVĚRU OBDRŽEL

Pro mě, půjčka mezi zvláště, nikdy neexistoval. Ale nutit je, aby o něm slyšet pořád na fórech a blozích, zdálo se mi, vážně, a zamířil jsem směrem k němu .
To mi dal žádné starosti úvěr 17000€ podle práva evropské ve Francii. Radím vám udělat správně, aby nedošlo k pádu na špatné věřitele.
Děkuji všem těm, kdo nesou svědectví k němu. Pan BARROS je opravdu referenční. můžete bez obav kontaktovat na jeho e-mailovou adresu: fb06.1961@gmail.com
Nezapomeňte mu říct, že jsi přišel od BENEDIKTA
Přílohy:  benedikta.jpg (36,3 kB)
saintemaria.step88@gmail.com
5/6/2018 02:44:10
Potrebujete naléhavé peníze? Mužeme pomoci:saintemaria.step88@gmail.com

Potrebujete naléhavé peníze? Mužeme pomoci
Naléhave potrebují peníze? Mužeme vám pomoci! Jste stávající situace v nesnázích nebo ohrožuje vás v nesnázích? Tímto zpusobem dáme vám schopnost prijmout nový vývoj. Jako bohatý clovek cítím povinnost pomáhat lidem, kterí se snaží dát jim šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a vzhledem k tomu, vláda selže, bude muset pocházet od ostatních. Žádná cástka není príliš šílené, pro nás a vyspelost, které urcí vzájemnou dohodou. Žádné prekvapení, žádné dodatecné náklady, ale jen dohodnuté cástky a nic jiného. Necekejte déle a komentár k tomuto príspevku. Zadejte cástku, kterou chcete pujcit a budeme vás kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás ješte dnes na

E-mail: saintemaria.step88@gmail.com
Císlo WHATSAP:+22997375700 Dekuji za laskave kontaktujte nás.
Přílohy:  361123.jpg (11,1 kB)
Nabídka půjček mezi velmi vážnými a velmi rychlými individuálním
1/6/2018 09:16:37
Nabídka půjček mezi velmi vážnými a velmi rychlými individuálními

Dobrý den, hledáte půjčku? Nabízíme půjčky za velmi nízké úrokové sazby ve výši 8%. Poskytujeme úvěry pro všechny země světa. Níže jsou typy úvěrů, které nabízíme. * Osobní půjčka * Podnikatelský úvěr * Záruka úvěru * Nezajištěné úvěry * Komerční úvěr * Studentská půjčka * Hypoteční úvěr * Konsolidační úvěr * Úvěr na zaměstnance * Zaplatit úvěrové dluhy * Úvěr Poznámka: Pokud máte velký zájem o naše služby a požadujete půjčku, kontaktujte nás

Přílohy:  1397738586images.jpg (8,7 kB)
Nabídka úvěru mezi jednotlivci k vážnému
26/5/2018 06:46:36
Nabídka úvěru mezi jednotlivci k vážnému
Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou platit úrokovou sazbu ve výši 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mi kontaktovali další informace PS: korema96@gmail.com
Přílohy:  151082851533.jpg (16,1 kB)
Lenka Bolkova
8/5/2018 13:11:49
Lenka Bolkova Dobrý den, hledáte legitimní a důvěryhodný finanční / věřitel? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení svých dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Nabízíme všechny typy půjček s 3% úrokovou sazbou pro jednotlivce a firmy za jasných a srozumitelných podmínek. Doručujeme půjčky jakékoliv částky do jakéhokoli místa určení, takže nás dnes kontaktujte, abyste si dnes získali okamžitý úvěr. Pošlete nám e-mail na adresu: (leni.bolkova01@gma­il.com)
Dobrý den Jsme jednotlivci
20/4/2018 08:47:30
úvěrové financování mezi jednotlivci za 72 hodin

Hledáte podnikatelskou půjčku, osobní půjčku, půjčku na bydlení, půjčku na auto, studentskou půjčku, úvěr na konsolidaci dluhu, rizikový kapitál atd. , Nebo vám byla z jedné nebo více důvodů odepřena půjčka v bance nebo ve finanční instituci? Jste na správném místě pro řešení úvěrů! Jsem soukromý věřitel, poskytuji úvěry společnostem a jednotlivcům v rozmezí od 5.000 € do 300.000 € na jakoukoli vážnou osobu s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% Napište nám za vaše osobní půjčky Smalt:

Přílohy:  01acalcolatricepensione013.jpg (30,2 kB)
na začátek předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  další další

Odepsat na: - nejkrásnější auto světa!

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist