1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Bezpečnostní pásy (12)
Dan Profil uživatele + foto
17/1/2007 01:24:59
Prave a navic je k tomu potreba pridat jeste postovne.
Vašek D.
16/1/2007 08:03:48
Samonavíjecí pásy original DDR Doblina do trabiho v OK stavu mají cenu do 300,- Kč, tohle je předražené.
D-D-D Profil uživatele
15/1/2007 21:31:46
Nabídku kompletů samonavíjecích pásů jsem nedávno viděl v inzerci na Trabi.me.cz asi za 400,- nebo 500,-.
11/1/2007 20:10:16
Nene, jsou tam nenavijeci, ale uz uchycene v B sloupku, podle vseho to byla uplne nejlacinejsi vybava z lacinych. Co jsem pochopil, tak pokud sezenu komplet navijeci, tak je tam dam.
VlaVla Profil uživatele + foto
10/1/2007 11:39:07
No jasně, s vrtačkou svářečkou a dalším nářadím je přiděláš i na zadní sedačky. Tipuju, že dotaz byl myšlenej tak, jestli tam pasujou bez úprav.
D-D-D Profil uživatele
10/1/2007 11:29:30
Půjdou, ale dá to více práce a nebude to "originálně festovní".
10/1/2007 11:20:57
Přesně tak, pokud jsou horní úchyty ve sloupku, což by u kastle z roku 86 měli být určitě, tak tam můžeš samonavíjecí pásy dát. Když jsou ty úchyty pod oknem, tak tam navíjecí pásy nepůjdou.
Ivo Dusil Profil uživatele
10/1/2007 11:14:14
Je divné, že auto z r. 1986 nemá samonavíjecí pásy, ale namontovat je tam lze. Přinejmenším by ve sloupcích měly být kotevní otvory, do kterých se pásy (někde zde v inzerátech jsem také viděl jejich prodej) dají uchytit.
1/1/2007 14:47:30
Koupil jsem kombika z 86 a nema navijeci pasy. Muzu je tam dat? Nevim, jak to poznat, kdyz maji vsechny kombiky uzky sloupek.
8/7/2006 19:27:05
Podívej se na vlákno "autosedačky", tam snad najdeš odpověď. Řešilo se to tady před čtyřmi dny :-)
Pavel JHB Profil uživatele
8/7/2006 14:18:38
Neznam presnou literu zakona, neb se mne to netyka, ale tusim, ze do 7/2008
je nejaka castecna vyjimka a pak mas smulu. Pasy tezko namontujes, jednalo
by se o zasah do konstrukce vozidla a auto by nemelo v zadnem pripade projit
pres STK.
eEbollas
8/7/2006 14:09:18
Jak je to s pásama ve starších vozidlech kde nejsou pásy v zadu a chci tam vozit děti v autosedačce to si ty pásy musím nechat namontovat?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Bezpečnostní pásy

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist