1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

trabantista okres Opava a okolí (11)
Miky
21/7/2006 09:54:58
jo jo lidi jsou zlííííí a trabíkům nic dobrého nepřejou, ach jo. tak pořád sháním nějakého opraváře!!!!
tom.es
20/7/2006 07:19:35
Opravář na Hradci už trabiky dělá jen vyjímečně a radil mi, že jej mám dát na šroťák....hledám nového.
Miky
13/7/2006 07:53:36
ok, už jsem zase chytřejší, tak díky už píšu.....
mp
12/7/2006 19:58:27
Pro Miky - to, co jsem napsal, je normální mail, jen místo /zav./ dej @. Vynechávat zavináče v adresách je běžný postup, jak se vyhnout záplavě spamu. Takže jestli chceš, tak napiš.
Miky
12/7/2006 15:59:34
PRO MP....
prosím o nějaký bližší kontakt, potřebovala bych nutně na něj mrknout at vím co mám s ním dál podnikat a začít shánět náhradní díly a taky by mě zajímalo, kdo je na tom Hradci nad mor. Tak se nestydte a pište trošku konkretněji (jména, kontakty, mobil atd. jinak ten tvůj odkaz dole nějak nechápu??? nemáš normální e-mail?, trabantisté si musí pomáhat :-)
mp
11/7/2006 06:55:23
To mě zajímá - kdo je ten opravář v Hradci n/M? Co všechno dělá?

Já znám jednoho staršího pána z Opavy a ten si plete opravu auta se zlatokopectvím. I když, nikdy jsem ho Trabanta nenechal spravovat, jen mě párkrát okolnosti donutily koupit u něho náhradní díly.
tom.es
10/7/2006 07:40:40
Nevim odkud přesně jsi, ale jeden opravář je i na Hradci nad Moravicí....zrovna se k němu chystám...
mp
4/7/2006 19:52:28
Pokud ti budu stačit já, tak se nabízím. Jezdím do Opavy do práce. Nejsem žádný expert, ale trabantíkem jezdím už asi 10 let a něco málo o něm vím.

michal.pol /zav./ prodejmedu.info
Petr Vaverka Profil uživatele
4/7/2006 10:45:38
a zde potom máš všechny registrované v tvém okolí: [URL]
Petr Vaverka Profil uživatele
4/7/2006 10:44:56
Dobrá. Jestli pro to chceš udělat ještě víc, tak se zaregistruj zde: www.trabi.me.cz
Miky
4/7/2006 09:40:26
Ahoj potřebovala bych pomoc od nějakého trabantisty!!! Potřebovala bych někoho kdo se vyzná a projede mojeho staronového traboška a řekne mi co a jak, spíš co vyměnit, předělat atd. nebo mi dá i nějaký tip na nějakého opraváře trabantíků v blízkém okolí ( já si to sama spravovat určitě nebudu). Moc děkuji za ochotu, popřípadě i proplatím cestu.(pokud to nebude zase přez celou ČR).
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: trabantista okres Opava a okolí

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist