1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

nemůžu nastartovat?Help... (10)
Připraveno mezi soukromými
8/4/2019 00:56:54
Ahoj madam a pane

Jednotlivci Irsko, Švýcarsko, Kanada, Belgie, Francie, Itálie, Guadeloupe, Guyana, Martinik, Reunion Mayotte,

po celém světě Nabízím vám půjčku ve výši 5000 € až 15.000.000, - € všem lidem, kteří ji mohou splácet s úrokem

ve výši úroky jsou 3% za každou požadovanou částku

-Finanční úvěr

- Hypoteční

- Investiční úvěr

- Auto úvěr

- Konsolidační dluh

- Splacení úvěru

- Osobní půjčka

-Jsi uvíznutý

Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat.

Jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na naší adrese: +330752223823
Naše e-maily: malvinodennis@gmail.com
Přílohy:  3094_3fwjr8qgow9y4uqqfjglb7vja_big.jpg (50,2 kB)
Nabídka úvěrů
5/4/2019 13:39:20
Nabídka úvěrů
Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi zaplatí úrokovou sazbu ve výši 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mě kontaktovali pro více informací PS: polojkab@seznam.cz
Přílohy:  maintenanteurosmonnaie_1101411.jpg (49,3 kB)
Miky
4/7/2006 09:34:05
ok zkusím to díky za tip!!!
Petr Vaverka Profil uživatele
3/7/2006 22:56:04
Možná by bylo lepší , kdyby jsi napsala odkud jsi a třeba by se ti ozval někdo z trabantistů , kterej ti všechno prohlídne.
Miky
3/7/2006 13:36:55
Děkuji "Orle" zkusím to tátovi navrhnout snad bude vědět, ale je fakt že o jakémsi plováku se zmiňoval, no až se zase budeme spolu bavit tak mu to připomenu. Jinak jsem moc ráda za tyhle stránky, o motorech nevím nic, ale už se dostávám pomalu do obrazu a navíc jsem trabantům propadla. Trabanta mám od důchodce , ale za ty peníze bych si ani kolo nekoupila a na mé ježdění po městě to stačí. A hlavně jsem nepřehlednutelná nebo spíš nepřeslechnutelná. Je to moje první vozítko a jsem s ním spokojená, když zrovna nezlobí :-)
orel Profil uživatele
3/7/2006 13:19:32
Ahoj
Tady orel
Mne sa to stavalo tiez a problem bol v plavaku ( neviem ako sa to presne
vola, taka kuzelovita potvora ktora sa ma hybat a nehybala sa)ten udava
mnozstvo vybusnej zmesy v karburatore....
Mozno ze je to ono?????
prepinam
orel

Miky
3/7/2006 13:17:39
myslím tím lanko asi přímo u sytiče dole u motoru, zkoušela jsem zatáhnout a vytáhnout sytič a otec se díval jak lanko dole chodí a že to není tak jak to má být, myslím že věděl co dělá, měl trabanty 3, ale zase není úplný odborník. Ale dvoutakty zná, je opravář zahradní techniky.
Miky
3/7/2006 13:11:39
tak laicky tam přitáhnul nějaké lanko, kterým se to otevírá, protože předtím to bylo prý pořád otevřené, jako že i zatáhnutý sytič tam dával benzín, takže jsem měla spotřebu jakohrom a taky silně začouzený výfuk, ten jsem už jakžtakž vypálila sice jsem projéla 10 litrů, ale už nečadí :-)
Ivosh Profil uživatele + foto
3/7/2006 12:34:24
Zásadní dotaz: jak pošteloval otec ten sytič? Před tím bylo vše v pořádku?
Miky
3/7/2006 12:13:56
Mám problém nastartovat, po roztlačení v pohodě naskočí, Otec mi poštěloval sytič, protože byl prý pořád otevřený a od té doby to dělá, může být vada tam?Nenastartuju ani s otevřeným sytičem naplno. Dle laického zjištění tam asi nebude benzín, takže nemá co chytnout. Jinak baterka je ok. a ještě jeden problém jela jsem v dešti a dojela na místo a zpět už jsem nemohla pomalu odjet,nastratovala jsem, ale motor jel jen na jeden válec, prý jsem měla moc bohatou směs a je fakt, že svíčky byly hodně začouzené a jedna to nezvládla. Prostě jsem začátečník a jezdím brzda plyn,žádné vyřazení a lehká noha, no pracuju na zlepšení.Tak nevím jestli se nemůže stát, že se ta voda dostala kam neměla, třeba do karburátoru, ted už je to ok, ale zase nestrartuje, tedy chytne se ale po dlouhé době. díky za radu. Tady se člověk dozví věcí!! A hlavně mu líp poradí než kdejaký opravář.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: nemůžu nastartovat?Help...

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist