1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Brzdy (3)
Tomáš Novák Profil uživatele
2/7/2006 20:49:28
Dík moc.
prdik Profil uživatele + foto
2/7/2006 16:14:35
No nejspis ti zvodnatela brzdova kapalina. Udelaj se v ni vodni kapicky, ty se pri brzdeni zahrivaj, vyparujou a delaj se bubliny a pak to nebrzdi. Vymenil bych brzdovku, kouknul na prasatka a hadicky a hlavne pak odvzdusnit!!! Ja to radsi davam do servisu, v brzdach se nevrtam :)
Tomáš Novák Profil uživatele
2/7/2006 12:14:39
ZDravim, měl sem trabiho přes zimu venku a pak sem zjistil, že jaksi nebrzdí. Nevíte někdo jak je to možné, že z ničeho nic přestal brzdit? Popřípadě rady co s tim? Sem začatečník, takže se předem omlouvám za možnou hloupost dotazu. :-)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Brzdy

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist