1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Bílý lem pneumatiky (16)
MT
8/1/2012 23:05:14
jedno takové video zde... [URL]
ptak1
23/12/2011 21:57:11
Bile lemy nasazovaci se daji koupit. Sice dlouho trva objednani, pac na 13" kolo nejsou moc bezne, ale jinak neni problem. Nevyhoda je ze ne kazdej pracovnik pneuservisu to dokaze nasadit a vyvazit kolo. Dalsi problem je ze casem se ten bilej lem vytrha a pak okraje jsou zubate. Pneu s bilejma bokama se daj koupit ve firme nekde v černošicích u prahy, myslim. Ale cena je trosicku zavratna. Zvlaste na tak malej rozmer jako je 13". A jen pro zajimavost na youtubu jsem nasel video o tom ajk se pneu s bilejma bokama tvorej v domacich podminkach, za pomoci brusky a smirglu. Bohuzel je to davno co jsem to video videl, tak nedam URL
Filip
7/10/2009 09:37:48
Pardon. Odkaz je:

www.autum.cz (předtím jsem to spletl)
Filip
7/10/2009 09:34:17
Bílé lemy se dají pořídit i v ČR. Mám je na mercedesu. Stránky jsou:

www.autumn.cz
Pavel JHB Profil uživatele
3/7/2006 17:25:51
Neni to problem, mam odkaz, prekvapilo mne, ze to neni ani moc drahe. Delaji
vsechny varianty bile, cernobile, uzke, siroke... Zel odkaz mam ve skole,
jsme komplet vyhazeli techniku do skladu, protoze nam v cele budove meni
okna + zateplujou. Takze pokud to nechvata, termin dokonceni je 16.8, pak
tam zajdu a pokud se dostanu k memu PC uvedu do provozu a dodam :-)
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
3/7/2006 09:18:46
Biele lemy pneu sa daju kupit napr. aj na www.oldtimer.sk. Pneu s bielymi lemami sa taktiez daju zohnat, sam som ich kedysi zhanal na jedneho veterana, ale odradila ma cena.
Dan Profil uživatele + foto
30/6/2006 13:45:25
Vyrabi, velke pneumatikarske firmy maji v nabidce nejruznejsi veteranske gumy, ale je to maloseriovka, takze nebudou levne.
Rekl bych, ze ta firma, co prodava lemy by je dovezla, ale pokud clovek nema opravdu veterana, na ktereho chce ty nejspravnejsi gumy, tak se to nevyplati.
crowack Profil uživatele
26/6/2006 23:21:32
a nevyrábí někdo ještě pořád přímo běloboky pneu? Na amerikách sou vidět ještě docela běžně (i když to sou teda úplně jiný rozměry), před nedávnem sem něco takovýho viděl i na projíždějícím MBčku, na Barumu sem teda nic nenašel, ale kdyby někdo náhodou narazil...šikly by se mě, mám i toho litra, tak spíš na něj než na 601čku...
24/6/2006 02:12:16
Dobry! Ja je nasel jen na zahranicnich serverech o dost draz. Nastesti jsem je ale koupil ojete levneji u nas :)
VlaVla Profil uživatele + foto
22/6/2006 23:34:58
Tak s tím bych nesouhlasil. Dají se koupit naprosto bežně na všech veteránských burzách v různých velikostech podle ráfku. Sada stojí cca 1500,-Kč Viz třeba [URL]
22/6/2006 21:37:14
Daji sehant tezko, ale daji. Je na nich napsano Atlas (predpokladam, ze vyrobce) a anglicky se to jmenuje white walls (klicova slova pro Google:), coz obecne oznacuje gumy s bilym lemem.
Ja je doma opatruju jako nejvetsi cennost :)) Jen jsem slysel, ze to neni uplne bezpecna zalezitost. Jsou vlozene mezi rafek a pneumatiku, a ta se PRY muze pri velkem zatizeni v zatacce sleknout. Nevim. Kazdopadne je namontuju, az bude auto hotove.
Tomáš Kouřil Profil uživatele
21/6/2006 23:23:10
a kde se dají sehantr tyto pruhy na pneu , příp, za kolik ???díky.
prdik Profil uživatele + foto
21/6/2006 21:25:48
Zkus acetonovy barvicky na modely - Revel, Humbrol nebo nejlepsi Model Master. Ty drzi i na kameni a oceli (jsem vasnivej modelar), ale gumu budou trochu naleptavat,tak je to bez zaruky. Cena 50ml 60-100,-
mp
21/6/2006 20:03:46
Že se barva zašpiní nebo ošoupe by mi nevadilo, stačí mi, když vydrží do zimy. Ptám se proto, že jsem pneumatiky natřené bílou barvou už viděl - vyřazené, jako bariéry při závodech motokár. Matně si vzpomínám, že jsem viděl v nějaké prodejně i tu barvu.
Ivosh Profil uživatele + foto
21/6/2006 14:26:06
Nevím, jestli bude nějaká barva na boku pneu dobře držet. Pokud i bude,
časem se zašpiní nebo ošoupe.

Dají se koupit bílé nasazovací lemy.
mp
21/6/2006 14:19:22
Jakou barvu použít na vytvoření bílého bočního lemu pneumatiky?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Bílý lem pneumatiky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist