1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Dálková světla (7)
Pavlik
22/6/2006 09:55:00
to prdik: Urco to funguje, ale jenom pri zapnutem klicku-zapalovani. A jestli ee, tak ti reknu cim to je: je to rozbity :)
Ivosh Profil uživatele + foto
21/6/2006 14:41:25
Od prvního kvartálu 1964 (poslední šestistovky). Do té doby taky byla
světelná houkačka, ale musel jsi páčkou na blikače otočit o 90° a zatlačit
od sebe (jako klaxon). Jen první léta pětistovek neměly světelnou houkačku.
prdik Profil uživatele + foto
21/6/2006 14:34:17
tak tohle mi teda nefunguje... . Bylo to ve vsech seriich?
21/6/2006 12:28:26
svetelna houkacka = kdyz mas vypnuty svetla a pritlacis packu blinkru k
sobe, zasviti ti dalkovy svetla
prdik Profil uživatele + foto
21/6/2006 11:34:36
nebo je jeste praskla pojistka, mam dalk. svetla na zvast. pojistce, ale nevim jestli je to original. Novej (pouzitej) prepinac se da dat 6 i 12V je to celkem jedno.
P.S. svetelna houkacka u trabika?
21/6/2006 10:46:04
Pokud se při pokusu o přepnutí ozývá cvakání, ale nic se nepřepne, bude
váznout kolébka na přepínacím relátku (na motorové stěně). Pokud se cvakání
neozve, může být vadný kontakt v přepínači pod volantem (sundat krycí plast,
vytáhnout a ověřit stav).
Miky
21/6/2006 10:36:02
Pořídila jsem di Trabantíka (1980)a zjistila jsem, že mi nejdou přepínat dálková světla, nefunguje ani světelná houkačka při vypnutách světlech, jinak potkávací svítí, je problém v přepínači pod volantem? Dá se to spravit nebo mám koupit nový? děkuji za radu :-)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Dálková světla

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist