1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

GO motoru (23)
Miroslav
10/4/2019 12:11:28
Zdravím, v dnešní době, 04.019 vyjde kompletní oprava 2 dobého motoru t 601 minimálně na 15 tisíc.

A to je repasovaná klik. hř., výbrus válců + nové písty s kroužky, gufera nebo labyrinty klik. hřídele, věnec setrvačníku ,´lamela spojky, klín. řemen svíčky , vzd. filtr, sada těsnění. ´+ práce.
( pokud jsou skříně motoru v pořádku a nejsou vydřené od staré klik. hřídele, či jiná poškození válce, řemenice)
Zdravím z Plzně
jezdec
23/1/2017 18:53:31
čau tuneři,potřebuju se zeptat jestli tady v okolí KH nedělá někdo výbrusi na Trábíka moc by ho potřeboval...žere jako svině :-)
mirek
26/7/2014 20:47:17
U TRABANTA KDYZ SE DELA VYBRUS MOTORU TAKSE MUSI UDELAT I KLIKOVKA GENERALKA PROTO ZE JINAK ODEJTE KLIKA JESLI OTOM NEVITE KDO ZVAS PÍSE ZE SI NJECHA UDELAT VYBRUS ZA 3 STOVKY TAK JE BLAZEN VYBRUS STOJÍ 4000 A KLIKA STOJÍ 7000 ABY TO CHODILO PORADNE.!!!!!!!!
lil B.G.
21/8/2010 22:21:14
loni stála go u Grigara kolem 6500
habr Profil uživatele
17/8/2010 02:21:39
Poslední mě známá cena nového motoru Trabant byla 26.000,-Kč a sehnat ho může pan Kytka z Řeznovic viz. [URL]
sten
16/8/2010 19:28:29
zdravím pánové nevíte kolilk by stál nový motor do trabnta případně kde ho sehnat.děkuji
VladaB Profil uživatele + foto
11/7/2007 16:25:40
PS: dnes jsem si všiml, jsem z UL, jezdím do Děčína, tam je nejepší pan Příhoňský, ročně udělá tak 10-15 GO. Kliku někam posílá. Už mám po GO najeto 10 tis., jsem spokojený a šťastný, že existuje.
VladaB Profil uživatele + foto
10/7/2007 14:04:34
Nechal jsem si jí dělat loni a stála mě 8. Paní Veselá u nás v UL mi, ale tvrdila, že dokáže sehnat i nový motor za 12. Nevím zda je to pravda.
optimista
5/7/2007 19:17:58
Mohl by mi někdo poradit kolik stjí GO motoru.Mám rád Trabanty,už mám pátého,ale nejsem tech.typ a nerad bych naletěl.Dále kolik může stát nový lak a práce s tím spojené.Vše si nechávám opravovat v servisu,ale GO a lak zatím nebyl potřeba.CHtěl bych vědět kolik si mám přibližně připravit,popřípadě nějaké doporučení na servis nebo osobu s kterou již někdo má dobré zkušenosti.Jsem z královedvorského kraje,okres Jičín.Předem děkuji za odpověď.Optimista.
Pavel JHB Profil uživatele
22/6/2007 00:00:28
GO = Generalni Oprava
AAA
21/6/2007 22:16:43
Může mi někdo vysvětlit co je to GO motoru?
Tadeáška Profil uživatele + foto
27/3/2007 20:04:38
Osmej výbrus řeším v podstatě jako tuning, kytka 74ky má, takže to je ok, jen jsem si chtěla ověřit jestli nevymejšlím volovinu.. Ď.
prdik Profil uživatele + foto
27/3/2007 18:30:31
ja mam 8 vybrus a vse ok. Muzes udelat tusim jeste 2, takze mas rezervu nebo koupis novy valce i pisty origo velikosti...
Vašek D.
27/3/2007 18:02:09
Jestli chceš dělat výbrus na 74 mm, tak to je tuším osmý výbrus v pořadí... No proč ne, akorát si nejdřív sežeň písty (třeba od p. Kytky) a pak si to nech vybrousit. Anebo by možná šly použít písty na II. výbrus z W353, ale to nevím, jestli by pasovaly hmotnostně.
27/3/2007 12:15:23
Lidičky, prosím, prosím smutně koukám, co s tím výbrusem?
26/3/2007 13:56:53
Což to, já si nechám udělat jen výbrus za tři stovky, spíš by mi zajímalo na kolik je vhodný jít na úkor životnosti. Případně nějaký další doporučení, ona literatura je jedna věc a sportovní úpravy druhá a praxe pro smrtelníky třetí :-)
Sllawek Profil uživatele + foto
26/3/2007 13:33:31
Pokud to máte někdo blízko k Domažlicím, tak u Domažlic to dělá pan porazil, taky tak za 7 a taky dobře, táta od něj má motor a lítá jako drak(nenápadná reklama:-))
26/3/2007 11:37:59
Mám takovou zajímavost v motoru, dala jsem změřit válce a zjistila, že mám písty 72,2 a válce bez výbrusu, to je nějakej tunerskej počin (naklepat do válců písty kladivem)? Sice to tehdy jezdilo jak drak, ale přeci bych raději nechala udělat výbrus, nechala bych rovnou na 74, je to OK?
Ivosh Profil uživatele + foto
19/3/2007 10:59:02
Pan Grigar v Horce u Olomouce. Bavil jsem se s nim telefonicky minuly rok a rikal mi, ze kompletni GO motoru prijde asi na 7000 Kc se vsim vsudy (klika, vybrus, pisty, bizuterie).
19/6/2006 11:41:11
Tady přímo s ním ne. Vždycky jsem si myslel, že Grigar je jen jeden. Ten, co
ho znám, má servis mj. na dvoutakty a mám s ním zkušenosti řekl bych velmi
dobré. Bohužel poslední dobou nemá moc na 2T čas, dělá jiné věci. To, že
ten, který dělá kliky, je jeho brácha, jsem se dozvěděl nedávno. S ním
zkušenosti nemám, ale Karel Kučera má v autě motor, který Grigar
generálkoval. A chválil si ho.

Jinak, já jsem se také rozhodl, že když budou zdroje navíc, vezmu origoš
T600 motor, co mám doma, a dám ho Grigarovi na kompletní GO. Nakonec možná
kliku nebude ani potřeba repasovat.
Jara 600
19/6/2006 10:55:47
Ten mě také napadl - díky za nabídku, možná ji využiji. Zkusím mu zavolat a uvidí se. Nijak to nehoří a myslím, že stejně v průběhu času tím směrem budu mít cestu. Máš s ním nějaké zkušenosti?
19/6/2006 10:36:28
V okoli Prahy nevim. Ale shodou okolnosti jsem se minuly tyden ptal Grigara,
resp. jeho bratra, ktery to dela. Rikal, ze to vyjde na 6500 Kc se vsim
vsudy. Pokud si nejak zajistis prevoz do OL, o zbytek se Ti muzu postarat.

Ohledne kvality by bylo nejlip, abys mu v pripade zajmu zavolal, rekne Ti
svuj nazor a zkusenosti.
Jara 600
19/6/2006 10:30:00
Nemate nekdo tip na cloveka co mi udela peclive generalku motoru (jedna se o starsi typ P60). Nejlepe v okoli Prahy. Diky
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: GO motoru

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist