1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Vypalovanie vyfuku... alebo ako zadymit pol sveta (2)
prdik
19/6/2006 10:23:15
To vypalovani se mi moc nezamlouva. Neni lepsi nalit dovnitr aceton nebo cistej benzin, zazatkovat a sterchat? Hezky se to rozpusti a neznepratelite si sousedy.... .
Lofi
19/6/2006 08:47:56
Ahojte... tak cez vikend som sa pustil do vypalenia vyfuku... Surowo som ho polozil na rozpalenu pahrebu, zakryl s uhlím a cakal... no potom som si nadstavil na kompresor zeleznu tyc a fukal som do neho vzduch... taky husty biely dym som este nevidel... Asi pol hodiny z neho isliel dym ako svet no postupne zacal riednut... nakoniec som cely vyfuk okartacoval a je ako novy... akurat, ze budem musiet kupit nejaku farbu na vyfuky... aby nerozkvitol...
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Vypalovanie vyfuku... alebo ako zadymit pol sveta

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist