1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Svicky BRISK (6)
Jarda Profil uživatele + foto
26/12/2010 00:39:12
Jirka: Já je nedávno koupil a šlapou dobře. Zatím je nemám moc dlouho, ale myslím, že tam žádný velký rozdíl oproti N15C nejspíš nebude.....
Jirka
9/12/2010 12:09:44
Ahoj. Nemáte někdo zkušenosti se svíčkam Brisk NR15S, jsou se stříbrnou elektrodou. Normálně používam do motoru trabanta N15C a jsem spokojený, motor jede bez problémů.
Mikuš TN
2/6/2006 00:42:32
Môžem potvrdiť sú kvalitné, a netreba zatracovať čo je domáce, len všetko má svoju životnosť. preto radím 15000km a vymeniť. Pred zimou radšej skôr.
JUCH Profil uživatele
15/5/2006 22:00:31
jj, brisky jedou, ale mel jsem BOSCH, a ty mi odešli, až jsem divil, že tak drahy a odejdou a normal brisky jeli dal.
laaaci Profil uživatele + foto
15/5/2006 16:52:27
Jj, brisky nie sú až tak zlé,teraz som mal čo dočinenia s trabošom, na ktorom sa nemenili sviečky asi 5 rokov a až teraz začali blbnúť-boli to brisky.Takže, že vydržali 5 rokov....celkom slušné:))))
Ivosh Profil uživatele + foto
15/5/2006 15:33:28
Chtěl bych se podělit o zajímavou zkušenost. Není to tak dávno, a bylo to už
poněkolikáté, co se diskutovala kvalita svíček BRISK. Já tyto svíčky měnil
před týdnem. Na W353 se začala projevovat tradiční letní nestartovatelnost
ohřátého motoru s karbecem Jikov. Koupil jsem tedy nové svíčky s tím, že
zkusím, co to udělá. Jinak motor běžel bez problémů, nevynechával, jen občas
poslední dobou na volnoběh chcípl.

Když jsem pak procházel záznamy, kdy jsem do auta dával nové svíčky, zjistil
jsem, že je to tak někdy v létě roku 2004. Tzn. že svíčky vydržely téměř 2
roky a za tu dobu najely zhruba 30 000 km, bez nějakého problému. Myslím, že
vzhledem k jejich ceně je to slušné... :-)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Svicky BRISK

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist