1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

vrakoviště (11)
Lucka
18/2/2011 13:13:56
Dobry den, chtela jsem se zeptat. Mam auto, ktere by uz potrebovalo na vrakoviste,ale mam tu mensi hacek, bohuzel nemam velky a maly technicky prukaz. Auto se jiz dva roky nepouziva a nema ani stk. Jenze nevim, co presne vsechno mam udelat pro to,abych ho mohla odvest. Ruzne na internetu jsem cetla clanky o tom, ze je zapotrebi i technicky prukaz. Bylo by prosim m,ozne, kdyby mi nekdo poradil, co mam delat?Poslete mi prosim informace na moji emailovou adresu PusaLucie@seznam.cz Predem dekuji
Pája
2/7/2008 20:32:17
Ohrada s dvoutakty bývala v Nýřanech-Hřbitovní ul., ale už je to pár let, dnes už tam asi nic neseženeš, ale v Plzni snad není problém cokoli na trabíka sehnat!
Mikeš Profil uživatele + foto
19/5/2008 22:25:41
Zaslechl jsem kdysi něco o vrakovišti orientované pouze na vozy koncernu IFA někde u Plzně... ale už si nevzpomenu...nevíte o tom někdo něco??
Dalena
19/5/2008 14:06:26
Ahoj hledam nejake schopne vrakoviste trabantu pro kamarada.
Prosim dejte nejake tipy, nejlepe kolem Prahy. DIky
Ivosh Profil uživatele + foto
17/5/2006 08:24:08
Pravdu díš, Jene. Volím tedy "úložiště trabošků"...
Honza Cimr Profil uživatele + foto
16/5/2006 23:53:40
Asi bych takove misto nenazyval "vrakoviste". Coz takhle uloziste,
zasobarna, spajz, sklad. Nezni to lepe, vzhledem k nasemu zajmu? ;o)))
Juch Profil uživatele
16/5/2006 17:38:41
vrakoviste v tech dolních břežanech ujde, ale nemají tam nic moc..dycky jen par kousku.warany tam taky bývají. a videl jsem tam dostatek waraních boulatých disku vhodných na prevaření ... ale to bylo v zimě.
Ivosh Profil uživatele + foto
16/5/2006 08:11:14
Jedno vrakoviště plné trabantů jsem viděl. Nadchlo mne to. To jsme byli na
dovolené na Bítově nad Vranovskou přehradou. Kamarádovi jsem půjčil trabíka,
neměl to v nohách a rukách a při vyřazené rychlosti sešlápl plyn na několik
sekund až na podlahu (nedoporučuju nikomu zkoušet). Když jsme se pak v
Bítově ptali, kdo nám opraví rozbitý alternátor, odkázali nás do jedné
vesnice. Tam žil opravář trabíků a okolo baráku jich měl poskládaných na
zahradě asi 20. Na díly, prostě trabivrakoviště. Stačilo ukázat. A všechny
možné ročníky. Jméno vesnice si bohužel nepamatuju, snad nad mapou bych si
vzpomněl. Pokud letos vyrazím do Pasohlávek, dám si úkol to najít. :-)
Tommy FORSAGE Profil uživatele + foto
16/5/2006 08:02:41
Vrakoviště vysloveně na DDR vozy není snad nikde, ale pár Trabiků se občas objeví na vrakáči v Dolních Břežanech...
laaaci Profil uživatele + foto
15/5/2006 16:55:15
Vrakovište s trabošami som ešte v živote nevidel a to som jazdil po Prahe asi 3 mesiace.Skús prejsť okolité dediny a určite sa nájde nejaký ten zabudnutý trabant
majki s.
15/5/2006 08:51:43
Nevíte někdo,kde je v Praze nebo v okolí nějaký slušný vrakáč na trabíky? dík
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: vrakoviště

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist