1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Tuning (14)
Závažná půjčka
14/12/2018 16:52:15
ahoj
Jsme registrovaná a akreditovaná úvěrová společnost, poskytujeme půjčky s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% a poskytujeme různé typy úvěrů, pokud máte zájem o půjčku s touto společností, prosím pošlete e-mail na adresu bidonzibruno@gmail.com
Přílohy:  4428b882b9f2e44aa2e71b98893e28b2.jpg (7,8 kB)
Hoda Profil uživatele
23/6/2006 21:56:06
[URL] podívej se na tyto stránky,třeba by Ti ji poslali poštou.
Charlie
23/6/2006 06:27:21
Ahoj vespolek, nevim jestli do správného vlákna, ale nechce se mi hledat něco podobnějšího. Na sraze v Jívce, jsem koupil vlaječku (asi od brňáků) s eskem a taky s pirátem (cena byla asi 50,-). Všem se vlaječka moc líbí a došlo to až tak daleko, že jsem přes noc o vlaječku přišel. Nedostanu se letos na žádný sraz. Moc Vás všechny prosím je nějaká možnost si vlaječku někde objednat, nebo máte-li někdo možnost mi tak dvě z nějakého srazu dovézt do Pardubic či blízkého okolí. Přijedu, zaplatím i něco na vrch. Díky moc předem. Možnosti sem, nebo na mail či icq 216237503
Lubor
21/5/2006 12:19:49
Ne příliš povedený tuning:-)
[URL]
laaaci Profil uživatele + foto
16/5/2006 13:11:05
Napíš na mail, číslo a cenu akú požadoval.To je ten od Martina?
Ivosh Profil uživatele + foto
16/5/2006 07:39:03
To laaci: těžko radit. O té první mi řekl tchán, když jel okol, stála na
zahradě s nápisem na prodej. O té druhé mi řekl jeden dobrý muž na srazu v
Banskej, vysvětlil mi cestu, i tak jsem měl co dělat, abych to našel. Ta
první už za plotem není, díval jsem se tam před zimou, asi už je prodaná. To
bylo, co bys potřeboval. Poměrně levná kastle. To druhé nevím, jestli je
prodané. Můžu Ti dát telefon, ať si zavoláš. Byla dražší, takže bys musel
ukecávat. Podlaha byla zničená, takže snížení ceny na polovinu více než
vhodné.
15/5/2006 18:07:02
to Ivosh:Prezraď mi kde si zoženiem nejakú tú 600večku,aj ja chcééééém.Julo ma tu v Košiciach len dráždi tými dvoma svojimi a Košík si tiež zrenovoval jednu.Ja sa už pozerám po inzerátoch dobrý rok a nič.Samozrejme to nechcem kúpiť za veľké peniaze,ale stačí mi len kasňa...ostatné sa zvládne
15/5/2006 17:03:57
Na tom něco bude. Vloni to byly vlastně dvě, pokud se nepletu. Budou další?

Myslím, že budou ale i na Slovensku. Sám jsem byl vloni obhlížet dvě, jedna
v Nedožeroch u Prievidze, velmi původní, i když s totálně shnilou podlahou,
druhá ve Valči u Martina, dost nepůvodní, ale kastle relativně dobrá. Hodně
by mne zajímalo, kde skončily. Na těchto dvou bylo zajímavé, že měly číslo
kastle hned po sobě. :-)
15/5/2006 16:57:04
to Ivosh:U vás je ich asi dosť, keď všetky skupujete zo Slovenska :))))
VlaVla Profil uživatele + foto
11/5/2006 12:57:13
Na českých srazech se objevují dvě pečlivě a vkusně tuningované šestistovky. Jedna [URL] a druhá [URL] . Další případnou inspiraci je možné načerpat na srazu ve Zwickau.

Osobně si myslím, že tuning je přijatelný u aut, na kterých po těch letech už nezbylo kromě karoserie skoro nic původního a jejich uvedení do origo stavu by nebylo možné. Za "zločin" bych to považoval jedině, kdyby se výchozí stav velmi blížil tomu původnímu. Ale je možné, že jsem v téhle otázce liberálnější, než další přispěvatelé tohohle fóra...
11/5/2006 12:11:45
Zdá se mi, že šestistovek se poslední dobou nachází docela dost. Málo je
ovšem těch, které by byly ve slušném reprezentativním stavu. Ty bohužel
přibývají velmi pomalu.
11/5/2006 11:39:46
Tuningovať 600vku?????Si blázon.Prepáč, ale takých vzácnych kusov je málo,tak radšej si ho zrenovuj a nechaj veterána veteránom:))))
Tomáš Kouřil Profil uživatele
11/5/2006 11:15:36
to se spís podívej např na trabi.me.cz do sekce T 600, na techto www se tuningem nezabýváme.
Lukass
11/5/2006 07:10:50
Dobrý den.Hledám někoho kdo by mi poslal fotky,popřípadně poradil jak ho decentně upravit abych to nepřehnal.Model T600 limusine
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Tuning

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist