1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Teoreticky kupec... Vnitrni prostor, kufr... (4)
Juch Profil uživatele
13/5/2006 11:44:29
Mám limusínku i Universala. A byl jsem až prekvapen co vše se do limuzinky do kufru vejde..taky ma slusný kufr, ale kombík je teda o mnoho víc praktický. Tak se po sklopení zadních sedadel vejde snad vsechno. :)
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
12/5/2006 19:36:43
Ja na kombik nedam dopustit! Aj ked takmer nic nevozim, ale je to super vec mat taky obrovsky kufor (zrazy a podobne :) ). Kombik ma velmi jednoducho sklapatelne a zaistitelne sedacky a da sa sklapat aj spodna cast sedaku, kedy jej otocenim ku prednym sedackam a sklopenim zadneho operadla vznika mala dodavka :)
HaD
10/5/2006 19:31:55
Na rozměry koukni sem [URL] jinak limuzínka od roku 88 má vzadu vinuté pružiny a nemá za zadním sedadlem rozpěrnou tyč (ta byla jen u limuzín s listovým perem, kombík tuto tyč nemá a objem 1,4m3 je udáván při sklopených zadních sedačkách). U limuzíny (i kombi) jde samozdřejmě zadní sedadla demontovat, zvlášť opěradlo a sedák, sklápěcí jsou pouze u kombi. U limuzíny je kufr trochu omezen malým přístupovým otvorem, takže např. nacpaný cestovní kufr, nebo velká sportovní taška se cpou dovnitř problematicky.
ToLa
10/5/2006 17:37:29
Ahoj.
Zajimalo by me zda ma trabant v normalni verzi sklapeci zadni sedacky a jak ma veliky kufr, nejak sem to tady nikde nenasel:-(
+ rozdily ve velikosti v pripade "combi"
Diky moc za odpovedi, nebo aspon za odkaz...
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Teoreticky kupec... Vnitrni prostor, kufr...

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist