1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

topení (15)
Vyhněte se podvodům
29/10/2017 08:49:02
ahoj

Na okraji propasti jsem byl několikrát scammed, ztratil jsem naději, protože jsem chtěl půjčit 50.000 eur, ale slyšel jsem o Angele MAURIN

Zpočátku jsem byl trochu podezřelý, ale po různých bezpečnostních postupech pro nás dva jsme skončili s požadovanou půjčkou na můj účet za 24 hodin. po mé žádosti

Obraťte se na něj, pokud potřebujete půjčku od čestného a vážného člověka
  Můžete mu napsat:

E-mail: angelemaurin16@gmail.com

E-mail: angelemaurin@outlook.com

Vyhněte se podvodům
Přílohy:  01.jpg (220,5 kB)
Pavel JHB Profil uživatele
11/2/2010 01:28:22
To je uzasna cena, skoda, ze neprodava vic kusu :-) Mam doma 3 funglovky,
nebyt tak vysoke postovne neododlam :-)) :-))
marval Profil uživatele
6/11/2007 19:28:26
Jo, tak v tom mém kombajzu smrdí jen pokud je motor studený. Pokud jde již teplý vzduch, tak už nesmrdí. Možná jsem už potom tak domotaný, že už ani nepoznám jestli to smrdí. Každopádně výměník měnil ještě děda a myslím, že páchl i ten fungl nový. Na druhou stranu mohu svým spolucestujícím nabídnout dávku chemoterapie zcela zdarma, což každý uvítá. Zejména mě potěší ti, kteří o spuštění topení žádají, neboť jim to voní. :-))
Zop
29/10/2007 11:08:44
Nevíte někdo čím vyplnit tlumič hluku topení? Ten druhý co je naležato je vyplněn čímsi co připomíná molitan nebo pěnovou gumu ale ten první co stojí na prvním dílu výfuku (výměníku) je prázdný - jen na okrajích vnitřního tahokovu byly zbytky jakýchsi vláken (snad skelných?). Co když tam dám čedičovou vatu (skelnou nemám rád) ?
macleod Profil uživatele + foto
21/11/2006 11:23:19
Ty dve zimy co jsem jezdil v tom smradu me doted hodne mrzej, jenze to proste tak z ruznych duvodu bylo... Kazdopadne ted uz na to kaslu, jakmile neco smrdi, bud koupit novej nebo nejak spravit, ale s hrdinstvim to opravdu nic spolecnyho nema, tady jde fakt o zdravi. Jen me na tom mem pripadu trochu uklidnuje, ze jsem to kdysi vsechno podnikal cesty zhruba okolo 20 km denne. Tuhle nedeli jsem ale z Trutnova az do Pardubic jel prevazne bez topeni, radsi ta ryma nez rosol v hlave.
Ivosh Profil uživatele + foto
21/11/2006 10:19:42
Také jsem ujel pár km s děravým výměníkem. Oči mne teda velmi nepálily, ale zato se mi po chvíli začala motat hlava. Myslím, že to je hazard se zdravím. Raději jsem vypnul topení a pořádně se oblékl, než jsem koupil nový. Přeci jen, nachlazení člověk vypotí. Ale vdechování výfukových splodin nemá podle mého soudu nic společného s hraním si na hrdiny. :-)
21/11/2006 08:12:37
Tak jsem to vyřešil jednoduše, už tam mám novej výměník. Sice smrdí taky, ale tím, že se vypaluje; kouř v tom není. Snad to bude OK. Ale litr je v háji :-)
majatrabi Profil uživatele
20/11/2006 22:33:27
Pokud je špatný přední výměník, tak dovnitř do vozu jde štíplavý kouř, který dráždí oči. A i když je venku zima jak na sybiři tak musíš mít otevřené okénko, jinak bys to nevydržel.:-)
20/11/2006 10:04:01
Ja se nechci zachovat jako chlap, jezdil jsem takhle dva roky v nepredstavitelnym smradu (pocitam, ze stareckou demenci proto zacnu trpet uz tak od triceti) :-)
Jeste to cely prohlidnu nez to demontuju, zkusim se poradit s mym sachsenring-doktorem a uvidime.
Pak dam vedet.
Diky za rady.
Vašek D.
20/11/2006 09:50:52
Někdy stačí sundat tlumič hluku topení a nastartovat. Když je výměník děravý, tak se z té trubky valí kouř. To jsem viděl na vlastní oči:-)
20/11/2006 08:43:18
To je moje oblibena zavada :-)). Nejspis se ti pri montazi nekzde sponuje
vymenik az napraskne. Me taky jeden vydrzel 1/2 roku!!!! U mne to bylo vzdy
na vystupu. Zkousku udelas jednoduse zacpi cvicne vystup z vymeniku a
projed. Budes topit jen na kalhotky. Pak vyhod vymenik a poradne prohlidni
vyst. rouru. Tipuji, ze uvidis okourenou trhlinku. Ja jsem se zachoval jako
chlap jezdil jsem s tim celou zimu, v lete to nevadi a dalsi podzim to
upadlo definitivne :-D.
20/11/2006 08:27:16
Zdravím.
Mám problém s topením - smrdí!
Zkontroloval jsem všechny trubky, topení a vizuálně i přední výměník. Nikde by nemělo nic unikat. Přesto, když zapnu topení, tak se mi do kabiny valí nefalšovaný výfukový kouř a smrad.
Protože si myslím, že to je výměník a chtěl bych se v tom nejdřív ujistit, než koupím nový, ptám se, jestli i když na pohled zvenku v parádním stavu, může být uvnitř prasklý. K tomu dodávám, že výměník jsem sice koupil úplně nový, ale mám ho tam už 4-5 let.
Odešel do věčných lovišť?
VlaVla Profil uživatele + foto
8/5/2006 20:22:18
Letos v zimě jsem si ho nchal namontovat. Úplný překlad návodu na montáž a schéma zapojení najdeš na [URL]
8/5/2006 14:55:31
Pokud je opravdu kompletni, tak neni co resit. Fotek a schemat je plnej net.
Antonín Bůzek Profil uživatele + foto
8/5/2006 12:27:40
Nazdárek lidi. Mám možnost sehnat za hubičku kompletní nezávislé topení. Máte někdo zkušenosti s montáží ??? Popř. fotky, schémata apo. Předem díky.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: topení

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist