1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Nemate nekdo kulate narazniky navic? (3)
Dan Profil uživatele + foto
9/5/2006 23:21:19
Taky se bojim, tak doufam, ze by ve Zwickau mohly byt na prodej puvodni chromovane trojdilne. Loni jsem je tam ale nevidel kompletni. Jen rohy. V nejhorsim pripade holt sezenu starsi vykytuju je a nalakuju.
VlaVla Profil uživatele + foto
8/5/2006 08:49:46
Ahoj, na chromování asi budeš potřebovat, aby vypadaly skoro jako nové, protože na lesklém povrchu bude vidět každá malinká bulka nebo škrábanec na původním podkladu. Myslím, že se ti nkdo neozývá, protože takové nárazníky nikdo nemá. Kamarád shání tyhle nárazníky už delší dobu a taky zatím není úspěšný. Buď jich je málo, nebo si je každý nechává pro sebe...
Dan Profil uživatele + foto
7/5/2006 23:38:59
Zdravim vsechny, uz jsem to daval jako inzerat, ale bez uspechu. Nemate prosim nekdo na prodej kulate narazniky (bez plastovych ruzku) v co nejlepsim stavu? Chtel bych je nechat nachromovat, takze nemuzu kytovat. Mel jsem je slibene, ale seslo z toho. Dik moc.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Nemate nekdo kulate narazniky navic?

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist