1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

BRZDOVÉ TRUBIČKY (10)
Viktor
9/5/2006 21:34:32
Hliníkové trubičky neznám.Znám ocelové s povrchovou úpravou které vypadají jako hliníkové.
Jinak měděné dost často praskají.
Ivosh Profil uživatele + foto
9/5/2006 16:04:09
Take mne zarazila informace o hlinikovych brzdovych trubickach. Jak tu nekdo
pise, to by mohly byt na aute naveky. A pri ohybani by se to navic dost
lamalo. Coz se nelame...
HaD
7/5/2006 10:28:17
proč tedy ty "hliníkové" časem zrezaví a vyměňují se? Co vím já, tak jsou ocelové s nějakou povrchovou úpravou (nikl?).
Cenu trubek a hadic najdeš např. na stránkách p. Kytky [URL] pokdu jsi technický antitalent, tak to raději nech na jiné lidi.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
7/5/2006 10:24:00
To Petr: Hinikove neexistuju? A to si kde pocul? Ja ich mam na aute a stale pouzivam...
xxx
6/5/2006 23:39:27
kolik je cena za kmplet brzdovy potrubi???zvladnu to vymenit, kdyz sem to jeste nikdy nedelal???na co si dat pozor??diky za rady
VlaVla Profil uživatele + foto
6/5/2006 23:37:48
HaD: Nevím z čeho ty původní trubičky jsou, ale mně to připomíná hliník :-)
petr
6/5/2006 21:28:10
Hliníkové neexistují měděné praskají nejlepší volba je [URL]# není to moje reklama
HaD
6/5/2006 19:30:25
hliníkové? to se dělá? já bych hliníku moc nevěřil, je dost měkký materiál...
VlaVla Profil uživatele + foto
6/5/2006 13:50:57
Mám dojem, že mně někdo říkal, že ty měděné jsou tvrdší a proto se hůř tvarují. Jinak je to prakticky jedno. Osobně bych si při stejné ceně koupil radši hliníkové.
DAN FANDA
4/5/2006 17:03:29
Ahoj, má tu někdo zkušenosti s těmi měděnými brzdovými trubičkami , vyrábí se to v madarsku, nějaká firma k+k. Je to sada na celý auto. Nebo doporučuje někdo jaký ? Chci dávat nový na auto, mám 601 rok 1988 tak abych udělal dobrou volbu.

na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: BRZDOVÉ TRUBIČKY

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist