1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Oživte Trabanta (3)
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
6/5/2006 18:46:47
Ak to nemas daleko, som z okresu MT a dokazem ti spravit takmer cokolvek, garaz + dielna k dispozicii. Tymto oslovujem aj ostatnych kolegov z SK, mam priestory aj na parkovanie, skladovanie ND...kontakt na mna mas na stranke www.trabi.sk v sekcii PMJ - pohotovostna motorizovana jednotka :)
laaaci Profil uživatele + foto
2/5/2006 22:18:14
Odkiaľ si?
Štefan
2/5/2006 15:39:25
Hľadám niekoho,kto by bol schopný a ochotný dostať Trabanta do bývalej kondície. Nevládze do kopca. Ideálne by bolo aj prekáblovanie. Poraďte mi niekoho. Najlepšie na slovensku, ale môže byť aj v ČR.
Ďakujem !
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Oživte Trabanta

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist