1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

ZELENI??? (2)
Tomáš Kouřil Profil uživatele
30/4/2006 21:38:52
češi jsou tak vynalézavý, že to vždycky nějak obejdou. tomu věřím a kdyvbych měl platit za používání Trabíka tak holt musel. Trabanta se nikdy nevzdam. Vždycky se to dá nějak obejít. Jo krom toho co píšeš, taky mě tato strana nepotešila jejími hloupými nazory, (aspon z 80%) ale co naděláš...vol toho..koho uznáš za vhodné.
prdik Profil uživatele + foto
30/4/2006 09:39:08
Nechci tu zavadet politicke diskuse ani nijak agitovat, ale cetl sem vol. program zelenych a je to narez. Dan z pouzivani aut navic ke vsem ostatnim poplatkum. Mozna nam pak daji meraky na p... a budem platit i za prdy. Taky znecistuji a nejsou obnovitelne. :)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: ZELENI???

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist