1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

pridavne nasavani vzduchu do motoru (5)
prdik Profil uživatele + foto
24/4/2006 17:06:50
Zkosel jsem to s pripojenym vetrakem, ale nezjistil sem moc velky rozdil, snad jen spotreba byla vetsi. Tak sem se ptal co ostatni.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
24/4/2006 09:53:33
O tzv. "uprave sania" (diera vyvrtana v kryte motora + pancierova hadica na filter) tu toho bolo popisaneho uz mnoho, skus najst starsie vlakna. Sam som to kedysi mal, v zime je to celkom dobre, motor sa rychlejsie zohreje a hned po nastartovani drzi volnobeh, ale v lete nic moc...a neviem ci sa tym aj nenici motor :)
juch Profil uživatele
23/4/2006 21:24:50
tuto upravu jsem mel na jednom motoru - P60. trubici jsem umístil tam kde je nejvetsí proud vzduchu, a mužu říct, že už by to znova nedělal. Akorát to hodně čoudilo a to bylo vše.zdálo se mi že to jde líp do otáček, ale možná se mi to jen zdálo. Takže podle mne nema význam tato uprava.
BIG JOHN
23/4/2006 19:27:22
Motor si sám bere kolik potřebuje...
prdik
23/4/2006 19:22:08
Mate nekdo zkusenosti s prisavanim vzduchu do motoru?? primitivni turbo - vetrak nasazeny na hubici sani. Zlepsi se tim neco nebo naopak???
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: pridavne nasavani vzduchu do motoru

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist