1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Dotaz (2)
Karel
22/4/2006 23:01:06
Nejsem asi nejpovolanější, avšak zkusím poradit. Jestli to auto nená prorezavělou kastli, tak si ho klidně vem. Motor můžeš vytáhnout a dát na repasi, stojí to kolem 6 l, zbytek jako brzdy čepy a tak si pospravuješ del odborné literatury, nebo dle rad kolegů sám.
petr
22/4/2006 20:42:25
Mám takový drobný dotaz
Našel jsem trabanta karoserie vyrobena 3/90 zřejmě dovoz DDR s doklady v depozitu cena 1 kč Jak je to v dnešní době s náhradnimi díly na motor majitel tvrdí že je zadřen a pryžové díly /manžety a průchodky/ a čalounění vnitřku
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Dotaz

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist