1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Bazar Střítež u Trutnova (3)
Pomoc s rychlým financováním
16/5/2019 11:09:52
Mám na mysli pomoc s rychlým a spolehlivým financováním. Mám kapitál, který bude použit na poskytnutí speciálních krátkodobých a dlouhodobých půjček v rozsahu od 1000 € do 2.000.000 € všem vážným osobám, které chtějí tento úvěr. Kontaktujte nás emailem:

sarbinekavaldo25@gmail.com
Přílohy:  euros.jpg (6,6 kB)
Pavel JHB Profil uživatele
19/4/2006 20:29:58
Nic si z toho nedelej, pred rokem jsem tu popisoval, jak mi kamos nabidl
trabose (posledni typ tripo) za odvoz, stal mu na parcele, potreboval misto
(jinak nepojizdy bud motor nebo almara) Vevnitr ale nahazeny cire blinkry,
komplet plasty (prahy, maska, zaluzie, spoiler...). Prvne me sprdnul, ze
nemam vlek (majitel musel na operaci s kolenem), slibil jsem, ze priste ho
odvezu atse seje co se deje... Kdyz jsem zaprahal vlek za Tranzita, volal
mi, ze ho tata dal srotakum...... Trvalo mesic, nez me presel vztek :-))
Petr Profil uživatele
19/4/2006 18:21:54
Tak sem byl okouknout trabiho kombika v bazaru va Stříteži. Byl to poslední typ kombika samonavíjecí pásy, odmlžovač zadního skla, nový lak spodek byl trochu horší, pár děr v podběhu, ale nic strašnýho, v šikovných rukou by se dal snadno vyvařit (možná to byla nová kastle na starém podvozku). Majitel bazaru mi říkal, že ho chce paní prodat za 800,-Kč. Než jsem ji ale skontaktoval, tak ho v pátak minulý týden někomu darovala zadarmo. Hold "kdo pozdě chodí má HO..." a to sem na něj koukal celou zimu a čekal až z něj sleze sníh. Doufám, že novej majitel z něj neudělá ňákýho traktora nebo něco podobnýho, byla by ho škoda byl na SPZ a tak sem nechtěl aby skončil na vrakáči. Doufám, že ho potkám na ňákým srazu. U srdce mě zabolelo... tímto zdravím všechny příznivce těchto vozů a přes sezónu jezděte opatrně ahoj Petr
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Bazar Střítež u Trutnova

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist