1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Je to tripoid? (9)
Pavel JHB Profil uživatele
19/4/2006 19:29:47
VlaVla> Nee, tady je dukaz :-)
Přílohy:  netripo.jpg (18,5 kB)
VlaVla Profil uživatele + foto
18/4/2006 15:29:54
2 Ivosh Majitel Trabantům nerozumí, potřebuje se ho zbavit, takže zatím nevím, jestli to byl opravdu luxík, nebo ne. Snad napoví další fotky za dva týdny.
18/4/2006 15:27:17
Tak díky. Myslím, že to je jisté. Dal jsem kamarádovi úkol, ať to nafotí pořádně, až tam za dva týdny znova pojede. Abych nejezdil 130 kilometrů zbytečně. Je to až někde u Rumburka (nad Děčínem)....
Hoda Profil uživatele
18/4/2006 14:57:09
Tak na 99,9 procent je to stárý typ nápravy.je to vydět podle fotky.Typoval bych rok něco kolem 1980 +-.Jinak ten nárazník je ok.:---))))
Martin Židek
18/4/2006 14:52:19
> Stejně mně na tom autě nejvíc zaujal ten přední nárazník:-)

tak to jsme dva. :-)
Ivosh Profil uživatele + foto
18/4/2006 14:23:06
Sloupek nemusí být rozhodující, i do starého vozu se dá dát tripod. Ale po
zesvětlení fotky je zřejmé, že náboj ční ven z bubnu. U tripodu je naopak
"konkávně" zapuštěný. To byl nějaký deluxík?
18/4/2006 14:20:42
Já si nebyl jistý podle té fotky, ale asi máš pravdu. Když jsem se na to podíval znova...
Na druhé fotce je jasně vidět úzký sloupek, takže karosérie je vyrobená před rokem 84, tedy před zavedením nových náprav. Stejně mně na tom autě nejvíc zaujal ten přední nárazník:-)
Přílohy:  trabant2.jpg (202,7 kB)
Ivosh Profil uživatele + foto
18/4/2006 14:11:19
Podle mě to není tripoid. Je to klasika.
18/4/2006 14:06:11
Ahoj všem,
kamarádovi na chalupě stojí trabik po strejdovi a chce se ho zbavit, tak mně ho nabídnul. Je to ale daleko, tak jsem ho poprosil, aby nejdřív přivezl nějaké fotky. Zatím mám jenom dvě. Na téhle první se mně zdá, že má nový typ náprav. Jak se Vám to jeví?
Přílohy:  trabant1.jpg (251,1 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Je to tripoid?

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist