1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Rostlinný olej jako nový zdroj energie pro vozidla (6)
George
15/3/2008 21:18:17
Jen tak pro zajímavost. Firma Europecon se snaží tvářit jako obr firma a při tom má jen jednoho zaměstnance. No a o jejich solidnosti by se dalo pochybovat. :-(
Jiří
6/1/2008 22:17:36
Z vlastní zkušenosti varuji zájemce o přestavbu na pohon rostlinným olejem před firmou RapidOil. Je to neseriózní firma, která provádí fušerské montáže a navíc v případě problémů neplní reklamační závazky. Navíc se topí v dluzích.
Pan Volný naslibuje hory doly, ale skutek utek.
 
Doporučuji raději Europecon (pro podezíravé, pro Europecon nepracuji):
[URL]
[URL]
123
10/9/2006 18:37:35
Český trh a přestavbové systémy společnosti rapidOil AG/biodrive
 
Vážené dámy a pánové,
 
v poslední době jsme si častěji všimli firem v České Republice, chlubící se našimi zkušenostmi a technikou, které pod naším jménem prodávají přestavbové systémy na rostlinný olej,.
 
Tímto výslovně upozorňujeme na to, že v Čechách nemáme žádné obchodní vztahy se společnostmi stejného či obdobného jména (rapidoil). Tyto společnosti jednak nedisponují naším Know-How, ani naší technikou. Tyto pochybné firmy nejsou rovněž žádnými nositeli licence švýcarského výrobce Biodrive.
 
Výslovně Vás proto varujeme před přestavbami nabízenými v Čechách pod názvem „rapidOil“ či „biodrive“.
 
Fyzikální vlastnosti rostlinných olejů při použití jako náhrada motorového paliva v sobě skrývají Risika. Neodbornou montáží přestavbové sady nelze vyloučit škody na motoru, převodovce a škody nebo poruchy na mechanické i elektronické části vozidla.
 
V případě že disponujete informacemi o takovýchto společnostech, prosíme Vás, abyste se s námi spojili. Kdykoliv rádi zodpo-víme Vaše dotazy k přestavbovým systémům i k nasazení rostlinného oleje jako paliva pro motorová vozidla !
 
S přátelskými pozdravy
 
rapidOil AG
www.rapidoil.de
Petr Profil uživatele
17/4/2006 15:02:56
slyšel jsem , že náckové dřív jezdili taky na naftu, ale museli mít zahřátej motor a celou nádrž vyjet. jinak by po vychladnutí motoru měli problém s nastartováním. možná to byl kec nevim já to nezkoušel.
Pavel JHB Profil uživatele
17/4/2006 08:26:06
Co to je za blbost to jde snad jen u dehtaka ne?
MTD
17/4/2006 00:05:35
Pokud chcete jezdit na rostlinný olej tak se to určitě dá. U nás je firma, která se úpravou motorů k pohonu na rostlinný olej zabvá a doporučuji webové stránky www.rapidoil-mtd.cz
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Rostlinný olej jako nový zdroj energie pro vozidla

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist