1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Pískování (46)
Standa Vereš
18/8/2017 09:33:27
Pískovačku si nekupujte. Všechny rádoby levné hobby tryskačky a pískovačky vydrží pár malých tryskání. Navíc abyste si nepoškodili zdraví, potřebujete i overal s helmou, nějaké odsávání a to se pak prodraží.
Firmy vám to buď otryskají nebo za rozumnou cenu tryskačku půjčí i s vybavením. třeba na
[URL]
Michal
7/2/2016 20:32:33
Dobrý večer,mohli byste mi doporučit jakou pískovačku koupit? díky Michal
Pepa
26/1/2015 18:57:58
Pískování v karlovarském kraji doporučuji zde: [URL]
Zahajskej
9/12/2014 10:43:11
Písek je třeba častěji měnit. Omlátí se hrany, písek není ostrý a nepracuje.
Jan Rozehnal Profil uživatele
6/12/2014 22:19:58
Písek k pískování doporučuji čas od času vyčistit: [URL]
Bishop Weat Cooper
15/11/2014 21:39:26
ahoj
To je informovat širokou veřejnost, že biskup Weat Cooper úvěr firma dává z úvěru pro jednotlivce, firmy, firem a spolupracovat subjekty na základě skutečného a srozumitelných podmínek a podmínek. S úrokovou sazbou ve výši 2%. Vše, co musíte udělat, je vyplnit níže uvedený formulář, protože to je první krok k získání úvěru od této společnosti.
Dlužníci Údaje potřebné, výplně a Return.

1: Jméno: ....................................
2: Věk: .....................................
3: Pohlaví: ..................................
4: Rodinný stav: ..........................
5: Adresa: .................................
6: Město: ....................................
7: Stát / provincie: ..........................
8: Zip / Postal Code: .........................
9: Země: .................................
10: Telefon: ...................................
11: E-mail: .................... ..............
12: Účel úvěru: .........................
13: Výše úvěru: .............................
14: Půjčka Doba trvání: ..........................
15: Čistý měsíční příjem:
16.Have jste požádali o půjčku před? ................

díky
Bishop Weat Cooper
RL LENDER
3/11/2014 07:42:59
Vážení Žadatel,
Jsem soukromý úvěr věřitel, který vydává úvěr ve velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. Dáme se všechny druhy úvěru, jako je vzdělávací půjčky, obchodní půjčky, úvěru na bydlení, zemědělského úvěru, osobní půjčky, auto úvěr a další dobrý důvod, i já rozdávat půjčky od rozmezí $ 5,000- $ 50,000,000.00 v obou dolar, euro, libra a jiná měna na 3% úrokovou sazbou. Doba trvání 1- 30 roky v závislosti na množství, které potřebujete, jako půjčky .Pokud máte zájem prosím kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: rllender@hotmail.com
Eda Profil uživatele
11/8/2014 17:27:16
Pro pískováni potřebuješ hlavně hodně vzduchu, velký zásobník a tlak od 5 atm. výše. MAlý kompresor ti umožní pískovat chvíli a dojde vzduch
Pistole se dá udělat ze železa, ale moc nevydrží. Origo mají trysku z tvrdokovu. Hadice na písek z PVC průměr asi 15 mm.
Pro domaci pískovaní je dobré mít zásobník (kýbl) nahoře a písek pouštět samospádem s regulací a vzduch mu jen dodá sílu.
Písek se dá sehnat v baumaxu jako křemičitý písek do filtrace. Použitý písek se musí přesít přes sítko, aby tam nebyly větší kameny - hrozí zranění vystřeleným kusem, taky může ucpat přívodní hadici.
Ideální je místo mít vyloženo gumou od které se písek odrazí a spadne dolů k dalšímu použití. Desky a plech se opískovavají a rychle ubývají.
Při práci použivej respirátor a brýle nebo štít.
Láďa
11/8/2014 10:46:37
Dobrý den, pročítám toto vlákno o pískování a mám dotaz ohledně kompresoru. Jaký typ by bylo nejlépe použít? Tak, aby bylo pískování efektivní. Mám možnost půjčit si kompresor přes známého a prostor by se u nás taky našel, tak toho chci využít a udělat to doma sám.
hynays
2/11/2013 11:06:57
zdrávím mám otázkz jestli tady nemáte nekdo zkušenost s piskovaci pistoli s tou nadrzkou.na jak dlouho vydrží ta litrova nadržka.a jestli se daji nekde koupit i nahradni trysky k pistoli diky moc za radu chci zkusit piskovaní doma
Ivosh Profil uživatele + foto
14/5/2008 20:40:02
Kdyz jsem ted v Otrokovicich nechaval hlinikovat vyfuk, rikal mi tam
clovek, ze piskuji i cele karoserie. Zkus si zavolat. Firma se jmenuje
Dajzr.
Pavel JHB Profil uživatele
14/5/2008 20:34:15
U nas je firma, ktera piskuje za 250/hodinu. Problem je ten, ze to nejde
spocitat, protoze zalezi na tom "co" je treba vomlatit.
Piskovani doma neni problem, pokud vlastnis kompresor, ktery da dost vzduchu
a prostor, kde to udelas. Kazdopadne pocitej s tim, ze je to raubirna.
Smokee
13/5/2008 00:03:02
Dobry den
Mozna dotaz mimo misu, ale rad bych nechal opiskovat karoserii 1203ky a to je docela velka plocha :( netusite kolik by to zhruba stalo? Nebo jestly by se to dalo zvladnout v domacích podmínkách? Budu rad za kazdou radu.díky
Honza_Ta
25/3/2008 14:42:30
Pavel JHB : Prosím můžeš mne kontaktovat na kounect@quick.cz, potřeboval bych kontakt na ty Strmilováky na pískování a komaxitování. Byl bys tak hodný prosím:-) Děkuju.
mp
21/5/2007 10:52:03
O víkendu jsem pískoval disky kol a nějaké další věci s Trabantem nesouvisející. Mám normální baumaxovou pistoli a kompresor 1500W. Písek jsem napřesíval z hromady štěrkopísku. Závěr je ten, že na disky kol stačí i levný kompresor. Nedostatek vzduchu zdržuje a kompresor dostává zabrat, ale jde to. Protože jsem toho měl víc, spojil jsem dva kompresory dohromady, celkem 3500W. To už byl docela hukot a pískování šlo pěkně od ruky. Dalo by se uvažovat i o pískování celé kostry. Je to celkem špinavá práce, ale s brýlemi a respirátorem nic strašného. Měl jsem jediný problém a to, časté ucpávání pistole. Pak jsem přišel na to, že příčinou je voda ve vzdušníku kompresoru. Po vypuštění všechno krásně fungovalo.
Tadeáška Profil uživatele + foto
15/4/2007 23:13:53
Tak to je krásně vyčerpávající :-) Tak takhle nějak jsem to měla na mysli. BTW k tý pískovačce, my si koupili pískovací pistoli a kompresor to sice utáhne, ale výsledek je čirý peklo, jedním slovem spíš nic než moc, takže s kompresorem pod 18k to asi fakt nemá smysl
15/4/2007 13:43:52
Tadeáška> u lakyrnicke pistole pod 10kKc je to vzdy vsazka do loterie jak
bude fungovat. Videl jsem i spickove fungujici pistole ze sady za 199,-
Vyjimkou byla nedavna akce, kdy se k nam dostaly americke profi pistole v
cene kolem 4kKc. Moc jsem o ni uvazoval, ale nechtelo se mi nakupovat bez
rozmyslu veskere tesneni jehly sroubky atp. protoze diky jejich dementnim
palcovym miram jsou jejich veci u nas bezne neopravitelne. Vyjimkou jsou
stare pistole Kovofinis. Pokud ji ma nekdo peclive udrzovanou je s ni mozno
odvadet spickovou praci. Nevyhodou je pomerne siroky paprsek s velkou
spotrebou barvy. Pokud clovek ale nestrika denne, necha se to ozelet.
15/4/2007 13:36:30
mp> kazde ma svoje pro a proti. Profi firma je vhodna na velke a nenarocne
veci. Ten velorexak trosicku IMHO mlzi s tim jeho kompresorem toho moc
neopiskuje. Zakladem je mit hooodne vzduchu. Ja pouzivam kamosovu obyc
pistoli podobnou te baumaxove, piskujeme v byvale vykachlickovane provozovne
v koute, aby sel pisek zamest, prosat a znovu pouzit. Pocitej dale s tim, ze
hornik, kterej pravne vyfaral proti tobe bude vyvonenej manekyn.
Jde to dost pomalu ale na nejake ty drobnosti, rohy dveri atp. k
nenahrazeni. Disky uz vozime do vedlejsi vesnice, kde je pomerne slusne
opiskuje chlapek za 30,- bez papiru.
VlaVla Profil uživatele + foto
13/4/2007 23:18:34
Záleží co všechno chceš pískovat, já jsem zrovna teď nechával pískovat celou kostru Trabanta a přišlo mně to cca na čtyři tisíce. Pokud ten člověk odhaduje dvacet hodin na pískování velorexe, tak tohle by bylo jistě mnohem víc. Do toho bych osobně v domácích podmínkách nešel...
Přílohy:  trabantpopiskovani.jpg (85,5 kB)
mp Profil uživatele + foto
13/4/2007 22:15:23
Vycházel jsem z

[URL]

Život mě naučil, že co si člověk neudělá sám ...
Teď mám na mysli především řemeslníky všeho druhu, pokud náhodou neznám někoho spolehlivého, raději neriskuji svoje nervy.

Vašek D. Profil uživatele + foto
13/4/2007 19:32:24
Jj, bordelu je z toho halda. Aby to bylo co k čemu, tak to musí být profi Gerät... A další věc je, na kolik by to domácí bastlení člověka přišlo, to je lepší si to nechat udělat někde ve firmě za pár stovek bez papíru. Osobně jsem uvažoval o předělání wapu na přisávání písku - to by mohlo být účinné, ale je s tím halda práce a zatím to nemám :-(.
HaD
13/4/2007 15:54:09
mp> Co jsem se doslechnul, tak domácí pískování není zrovna nepříjemější práce. Vzniká přitom hodně statické elektřiny, takže každou chvíli dostaneš ránu, kompresor je potřeba hodně výkonný, nebo mu dávat velké pauzy (jinak jej uvaříš), písek do pistole se nesmí používat vícekrát (možná že nečistoty v něm likvidují pistoli - to je můj odhad) a lítá všude možně kolem, zapráší vše v okolí.
Tadeáška Profil uživatele + foto
13/4/2007 11:14:20
Pískovací pistoli nedokážu posoudit, protože co jsme koupili zatím nefungovalo.
Co se lakovací pistole týká, tak ta za 500,- nám chodí líp (jemnější rozprašování, lepší regulace, pravidelnější chod) než ta za víc než litr. Takže to je stejně na vyzkoušení, kus od kusu :(
mp Profil uživatele + foto
13/4/2007 08:45:00
Zdá se, že pískování doma by nemusel být problém. Kompresory mám dva, malý elektrický (1500W) a o málo větší spalovací. Na co si dát pozor při nákupu pískovací pistole?

A co stříkací pistole na autolak, jsou použitelné i levné? /500Kč/
Dan Profil uživatele + foto
30/7/2006 01:11:22
Dobrej kseft :) O to vic nastve, kdyz je pak nejakej trouba zprasi
na začátek předchozí  1 | 2  další další

Odepsat na: Pískování

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist