1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

S Trabikem do Bosny-a letos na Ukrajinu (5)
Benda Profil uživatele + foto
27/4/2006 10:51:43
Ad Viktor:
Fotky jsem zrovna skouk a jsou vazne paradni.Je to super pocit s touhle karou dojet nekam daleko do ciziny co?Zajimalo by me ale kde presne je to Rovensko v Rumunsku a jestli je to v pohode spat tam pod sirakem.A co se tyce Ukrajiny-meli ste nejake problemy na hranicich,nebo to slo hladce?
Dik,Benda
Benda Profil uživatele + foto
20/4/2006 01:27:39
Pardon,adresa je presna zde:[URL]
A kdyz ne,jdete na Fotoalbumy a dale na Dovolenky a pak na Muj Trabant.
Benda Profil uživatele + foto
20/4/2006 01:20:24
Znovu pisi o mem vyletu trabantem do Bosny-muj predesly clanek se sem nevesel cely-zrejme kvuli priloze.
Tak tedy:Ja a muj kamarad Dedek jsme loni v cervnu vyrazili s nasim Trabikem smer Chorvatsko-a Balkan vubec.I kdyz nasemu detatku je jiz vice nez 25 let,slapalo vyborne,bez jedine zavady-celych 3000km.Cesta nam dala 10 nejuzasnejsich dnu v nasich zivotech a dovolila nam poznat neskutecna zakouti naseho kontinentu.Projeli jsme Slovensko,Madarsko,Slovinsko,Chorvatsko,Bosnu a Hercegovinu a navstivili mesta jako Bratislava,Zahreb,Zadar,Bihac,Budapest,Zilina....viz [URL]
Letos vyjizdime znovu, a znovu castecne protneme Balkan.Nasim cilem je tentokrat ukrajinsky poloostrov Krim.Hodlame se tam dopravit pres cele Rumunsko a po prozkoumani krimske republiky zamirime na sever pres stredni Ukrajinu do Kijevu a pak dal na zapad pres Lutsk,Lvov,kus Polska zpet na SR a pak...no ano,domu.
Vsichni podobni blazni budiz pozdraveni a vsichni nasi mozni sponzori budiz vitani..No to sem proste musel...penez nejak (moc) neni.
Benda
Viktor
14/4/2006 07:21:40
Blahopřeji a musím se také pochlubit. [URL]
Letos máme v plánu Bulharsko a možná Makedonii.
Zdenek Tuka Profil uživatele + foto
14/4/2006 02:02:57
Chci se jen trosku pochlubit kam "az" jsme loni s mym kamosem dojeli s Trabikem 601.Rovne ctvrtstoleti stary(mlady) vuz nas zavezl pres SR,Madarsko
Přílohy:  dbbosna001.jpg (605,4 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: S Trabikem do Bosny-a letos na Ukrajinu

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist