1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Original autoradio Trabant (458)
Dante
12/10/2018 11:30:30
Ahoj všichni

Jsem Monika z České republiky, jsem matka se dvěma dětmi. Byl jsem zapojen do tolika internetových podvodníků, kteří mi těžce vyděděli peníze, hledali si konsolidační půjčku až do věrné noci, narazil jsem na příspěvek na dámu Volání Zaini Svědčí o tom, jak získala půjčku od pana Dante Paola Modlil jsem se a věřím, že mě Bůh nasměroval k Dante Cooperative Help, spolehlivé a důvěryhodné úvěrové společnosti, požádal jsem o $50 000 dolarů a podle mého překvapení můj úvěr byl schválen a převeden na můj bankovní účet do 48 hodin od mé žádosti. Jsem tady, abych se podělil o své svědectví se světem a také používám tyto prostředky, abych poradil všem uchazečům o úvěr tam, aby byli velice ostražití, protože tam je spousta podvodníků s jediným účelem podvrati nevinných uchazečů o půjčku, takže musíte být velmi velmi pro ty, kteří potřebují půjčku, doporučuji vám pomoc Dante Cooperative, zde je Dante Paola kontakt email: dantecooperativehelp@hotmail.com nebo Call or Whatsapp: +393511067514

Děkuji za váš čas a přeji ti to nejlepší.

S pozdravem,
Monika
Mehmet Hakan
7/10/2018 18:52:34
Kreditní služba je k dispozici zdarma a bez zajištění. Jsem osoba, která nabízí mezinárodní půjčky. S kapitálem používaným k poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček v rozmezí od 5 000 do 95 000 000 EUR pro všechny vážné lidi, kteří splňují skutečné potřeby, je úroková míra v průběhu času nad 2%. Nabízím finanční půjčky v následujících oblastech: Hypotéka, Investiční úvěr, Autopůjčovna, Osobní půjčky, Vypořádání dluhů, Firemní nadace, Zdravotnické potřeby Více ... Mám profesionální spokojenost všech uchazečů do maximálně 72 hodin nebo dokonce 3 dny po obdržení Aplikace. Vážné lidi, pošlete e-mailem. E-mail: mehmethakan117@gmail.com
Přílohy:  moneyyf.jpg (2,2 kB)
monika
7/10/2018 10:44:07
Ahoj všichni

Jsem Monika z České republiky, jsem matka se dvěma dětmi. Byl jsem zapojen do tolika internetových podvodníků, kteří mi těžce vyděděli peníze, hledali si konsolidační půjčku až do věrné noci, narazil jsem na příspěvek na dámu Volání Zaini Svědčí o tom, jak získala půjčku od pana Dante Paola Modlil jsem se a věřím, že mě Bůh nasměroval k Dante Cooperative Help, spolehlivé a důvěryhodné úvěrové společnosti, požádal jsem o $50 000 dolarů a podle mého překvapení můj úvěr byl schválen a převeden na můj bankovní účet do 48 hodin od mé žádosti. Jsem tady, abych se podělil o své svědectví se světem a také používám tyto prostředky, abych poradil všem uchazečům o úvěr tam, aby byli velice ostražití, protože tam je spousta podvodníků s jediným účelem podvrati nevinných uchazečů o půjčku, takže musíte být velmi velmi pro ty, kteří potřebují půjčku, doporučuji vám pomoc Dante Cooperative, zde je Dante Paola kontakt email: dantecooperativehelp@hotmail.com nebo Call or Whatsapp: +393511067514

Děkuji za váš čas a přeji ti to nejlepší.

S pozdravem,
Monika
David
2/10/2018 01:50:38
Naše společnost dosáhla více než milion lidí po celém světě.
Jsme považováni za nejspolehlivější a nejuznávanější úvěrovou společnost, která nabízí dlouhodobé i krátkodobé půjčky od 15 000,00 do 150 000 000,00 dolarů. Úvěry s úrokovou sazbou 2,5% bez skrytých poplatků. Můžete poslat svůj požadavek na výši půjčky, kterou chcete požádat. Kontaktujte nás nyní pro vaše naléhavé dlouhodobé půjčky a krátkodobé půjčky prostřednictvím (eazysharkloan247@gmail.com) nebo navštivte jejich webové stránky ([URL]). Děkujeme vám za váš čas, tento postup je velmi snadný a jednoduchý.
A steph
25/9/2018 22:15:48
Sdílejte to, abyste pomohli duši právě teď, všichni se mnou souhlasíte, že míra online scammingu se den zvyšuje. Jsem také obětí toho, protože jsem byl scammed asi 15.000 dolarů všichni ve snaze hledat úvěr na bydlení. Opravdu jsem se vzdala, dokud mě vládní úředník nenáviděl na firmu Eazy, která půjčila žralokům. Navzdory skutečnosti, že jsem byla mou situací, musel jsem to zkusit, protože pocházel od nejvyššího vládního úředníka. Dal mi e-mail: (eazysharkloan247 @ gmail. com) jsem použil tamtéž doporučení, překvapivě mi poskytlo půjčku a můj život se změnil za dobro. Kontaktujte je, pokud potřebujete půjčku prostřednictvím e-mailu (eazysharkloan247@gmail.com)
Mike
17/9/2018 23:45:41
Potřebuješ půjčku? Jedná se o registrovanou a certifikovanou úvěrovou společnost, která je garantována a schválena vládou, provozujeme mezinárodní úvěrovou společnost v různých zemích a poskytujeme půjčky jednotlivcům, firmám, institucím, podnikatelským organizacím a lidem všeho druhu po celém světě. Potřebujete půjčku za jakýmkoli účelem? Jste ve finančním problému Potřebujete finanční řešení Eazy Shark půjčka společnost s ručením omezeným je řešením všech vašich finančních problémů, naše půjčky jsou snadné, levné a rychlé. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste požádali o půjčku, můžeme Vám zajistit půjčku, která bude vyhovovat vašemu rozpočtu pouze s úrokovou sazbou 2,5%. zainteresovaných žadatelů
nás kontaktujte emailem: (eazysharkloan247@gmail.com)
Mrs Blessing
8/9/2018 03:29:58
Dobrý den, pane / paní
Získejte snadný přístup ke skutečné službě online fondů za pouhých 3%. Požádejte o následující půjčku.
Osobní půjčky (bezpečné a nezabezpečené)
Podnikové úvěry (bezpečné a nezajištěné)
Konsolidační úvěr a mnoho dalších. Jsme certifikovaní, důvěryhodní, spolehliví, efektivní, rychlí a dynamičtí. Pokud máte zájem, kontaktujte nás pro více informací

blessingfirm5@gmail.com

S pozdravem
ZVEŘEJŇOVÁNÍ FONDU PŮJČKY INC...
demetrios
5/9/2018 21:02:42
Poskytujeme finanční pomoc jednotlivcům a právnickým osobám, stejně jako firmám za každou cenu od 3000 eur do 50 000 000, eur a více za velmi nízké úrokové sazby. Do 1 pracovního dne získáte další informace, kontaktujte nás prosím. gkfinance01@gmail.com

kontaktujte nás emailem.
E-mail: gkfinance01@gmail.com

Nabídka půjček 3%
Přílohy:  download.jpg (24,1 kB)
demetrios
28/8/2018 13:12:45
Poskytujeme finančnú pomoc jednotlivcom a právnickým osobám, ako aj spoločnostiam za každú cenu od 3000 eur do 50 000 000, eur alebo viac pri veľmi nízkych úrokových sadzbách. Do 1 pracovného dňa, ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte nás. gkfinance01@gmail.com

kontaktujte nás e-mailom.
E-mail: gkfinance01@gmail.com

Žiadosť o financovanie
Přílohy:  download.jpg (24,1 kB)
jeremy
15/8/2018 04:34:43
Dobrý den, jmenuji se Jeremy Carlos, jsem občan Mexika. Chci svědčit o dobrém úvěru věřitele, který mi ukázal světlo poté, co byl scammed čtyřmi falešnými internetovými věřiteli, všichni mi slibují půjčku poté, co mě požádali, abych zaplatil mnoho
poplatky, které nic neprodukovaly a nepřinesly žádné pozitivní výsledky
Výsledek. Ztratil jsem spoustu peněz téměř za 8000 dolarů.
    Jednoho dne při procházení internetu jsem narazil na starý příspěvek o jiné oběti jako jsem já, která dostala půjčku od finančních služeb Simon Finn, poté, co jsem si přečetla její svědectví, rozhodl jsem se ji poprvé vyzkoušet, a do 48 hodin jsem dostal půjčku ve výši 32 000 dolarů. Nemohl jsem uvěřit svým očím, teď jsem šťastný a bohatý a děkuji Bohu za takovou půjčku
takové společnosti stále existují na těchto podvodech na všech místech,
prosím, radím všem tam, kteří potřebují půjčku k návštěvě jejich emailu ,,, simonfinnloan.inc@gmail.com, nikdy vás nezklamou a váš život se změní stejně jako já.
Rychle kontaktujte (simonfinnloan.inc@gmail.com) a získejte od nich svůj úvěr.
Zůstaňte v bezpečí a požehnání
Maria
30/7/2018 16:25:55
POTŘEBUJTE PŮJČKU K VYPLATENÍ VAŠEHO DLUHU NEBO STARTUJTE PODNIK
Vyplácíme si půjčku za nízkou úrokovou sazbu
Nabízíme od 10000 do 1 milionu
Přidejte nás nebo kontaktujte nás na: mvargaspuyo1@gmail.com
Tommy Wright
30/7/2018 14:16:36
KREDITNÍ NABÍDKA
Jsem pan Tommy Wright, finanční investice. jsem
upřímný a certifikovaný poskytovatel soukromých peněz, který schválil Federální rada
VLÁDA. Poskytuji mezinárodní a místní půjčky všem zemím
svět. Krmné množství, 1.000 € až 100.000.000 €, Euro a
Libry apod. ", Které jsou nyní k dispozici pro firmy, zaměstnance, domácnosti, cestování a
Úvěry studentům.

Požádejte o půjčku dnes. Její snadné a rychlé získání.2% úrokových sazeb a
měsíčních splátek. Zkontrolovat tuto skvělou nabídku. Najděte další informace
Další informace získáte na adrese:

BarclaysHomeFinance2001@outlook.com

Požadovaná informace

Vaše celé jméno: ...
Adresa:...
Požadované množství:...
Doba trvání: ...
Město:...
Stát:...
Země:...
POSTCODE: ...
Telefonní číslo: ...
Měsíční příjem:...
Účel úvěru: ...

Další informace získáte na adrese Balg:

BarclaysHomeFinance2001@outlook.com

Jakmile nás kontaktujete, udělám vám smích.

Pan Tommy Wright
Ariana Benson
24/7/2018 03:04:21
Chtěli byste INVALIDovat / podniknout investice? KREDIT JSEM PRO VÁS
Úvěrová společnost Ariana Benson nabízí skutečný úvěr.
Poskytli jsme více než 1 000 milionů USD komerčním úvěrům více než 15 000 společnostem
majitelé jako vy Používáme naši technologii s určeným rizikem
Máte tu správnou půjčku na práci, abyste mohli rozvíjet své podnikání. naše
Služby jsou rychlé a spolehlivé, úvěry jsou schváleny do 72 hodin od
úspěšná aplikace. Nabízíme půjčky s minimálním rozpětím 5 000 USD
až 20 milionů dolarů.

Nabízíme:
* Komerční půjčky
* Osobní půjčky nebo podepsané úvěry
* Úvěrové smlouvy ve výši 5 000,00 USD až 20 000 000 USD
* Vyberte dobu odpisování od 1 do 10 let.
* Vyberte mezi měsíční a roční plán platby.
* Použitelné flexibilní úvěrové podmínky.
* Úrokové sazby do 2%.

Máme certifikát a vaše soukromí je u nás 100% bezpečné. Nebojte se už
Vaše půjčky nebo vaše finance.
Dnes nás kontaktujte na e-mailovou adresu: arianabensonloanfirm@gmail.com e
WhatsApp: +2348167806834
Čekáme na Vaši odpověď.
Elena
22/7/2018 15:53:05
Vážení uchazeči o půjčky

Ty jsi v nějakých finančních potížích? Chcete začít podnikat? Tato úvěrová společnost byla založena organizacemi zabývajícími se lidskými právy po celém světě s jediným účelem pomoci chudým a lidem s finančními obtížemi života. Pokud chcete požádat o půjčku, obraťte se na nás s podrobnostmi uvedenými níže: elenanino0007@gmail.com

Název:
Požadovaná částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Číslo mobilního telefonu:

Děkuji a Bůh žehnej
DŮVĚRA
Elena
Raymond Doison
20/7/2018 11:22:40
We are project funder as well as financial lender,We have BG/SBLC, specifically for BUY/LEASE at a leasing price value Issuance by HSBC London and other 25 top AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. We also secure funding.

Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing, please let me know if you are interested in any of our services, by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding.

FOR LEASING OF BG/SBLC
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
LEASING FEE = 4%+1%

FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
PRICE = 32%+1%
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

Contact Email: crusaderbroker.bgassurance@gmail.com
Přílohy:  bglogo.jpg (3,0 kB)
Ken Oluminde
19/7/2018 19:56:25
Nabídka úvěru Ocean Finance s úrokovou sazbou 3% platí nyní.
Ochotný podnik do výdělečné činnosti s vámi také ochotný s vámi jednat v důvěře a důvěře. Mám zájem investovat do lukrativní, vypočítané životaschopné firmy, ať už prostřednictvím partnerství nebo jako finančník v hotovosti, pevné úroky, akcie nebo majetek. Vítám jakýkoli ziskový obchodní plán / návrh. Chcete-li pokračovat v investicích, kontaktujte mě prostřednictvím mého e-mailu: oceanfinance113@gmail.com
jackie
15/7/2018 17:05:45
Ahoj moje jméno je Jackie jsem z USA Chci svědčit o skvělém a silném kouzelném sesazování můj manžel opustil mě a děti po dobu 2 týdnů, když jsem mu zavolal, že nezvedal, když se vrátil domů 3. týden on řekl mi, že chce rozvod je tak smutný jsem plakala celou noc, že ​​opustil jsem byl tak osamělý druhý den jsem hledal něco online, když jsem našel kouzelník s názvem Priest lapola, kteří pomohli tolika lidem s jejich problémy, takže kontaktoval jsem ho s mými problémy, řekl mi, že to bude trvat 24 hodin a můj manžel se vrátí ke mně, udělal jsem všechno, co mi řekl, abych udělal, a příští den se můj manžel vrátil klečí a prosil, že zrušil rozvod, který jsme nyní šťastní spolu kněz lapola vám může také pomoci
Greatlapola67@gmail.com
philip morgan
15/7/2018 12:39:16
-
mít dobrý den

Naléhavě potřebujete půjčky? Poskytujeme půjčky
Zúčastněné strany při hledání úvěrů. Jsou
Potřebujete vážně půjčku? pak jste uvnitř
správné místo Dáváme podnikatelské úvěry, osobní půjčky, stojí za to
Minimálně 2 000,00 EUR až do maximální výše 40 000 000 EUR, kontaktujte nás
Požádejte o svou žádost o úvěr s úrokovou sazbou nižší než 2%
Otázka a finanční problém. Kontakt -V dnešní době prostřednictvím e-mailu:
philipmorganloanservice00@gmail.com

Vyplňte tyto informace

Celá jména:
země:
Telefonní číslo
Požadovaná částka úvěru:
Doba trvání úvěru:
Měsíční příjem:
Adresa bydliště:

Děkujeme, když počkáme na odpověď

Společnost Philip Morgan.

Úvěrové / finanční služby.
philip morgan
15/7/2018 12:19:57
Potřebujete osobní a obchodní nebo investiční financování bez stresu a rychlého schválení? Pokud ano, kontaktujte nás dnes, protože v současné době nabízíme úvěry s vynikající úrokovou sazbou ve výši 2%. Naše finance jsou zajištěné a bezpečné. Naše štěstí je naše síla. úvěry ve výši 5 000 € - 1 000 000,00 USD Euro a poukázky, které jsou k dispozici v současné době Business, Osobní, Dům, Cestovní a Studentské půjčky atd. Pro více informací Pošlete v detailním návrhu úvěru (Výše úvěru a doba trvání)

Úvěrový důstojník (philipmorganloanservice00@gmail.com)
Greg Anderson
12/7/2018 20:08:41
Potřebujete skutečný úvěr? Byli jste někdy odmítáni finančními organizacemi, bankami a jinými finančními společnostmi? Pokud ano, už nemusíte dělat starosti, protože společnost GREG ANDERSON LOAN FIRM, jsme zkušená finanční společnost, která poskytuje podnikové úvěry, podnikatelské subjekty a širokou veřejnost s 2% úrokovou sazbou. Máme přístup ke sbírce peněz, které dáme společnostem a těm, kteří mají v úmyslu začít podnikat, ať už jsou malé. Naše spokojenost a spokojenost s našimi zákazníky je naší hlavní prioritou, kontaktujte náš zákaznický servis

Vyplňte níže uvedený formulář žádosti:,

ÚDAJE APLIKANTU:

1. Jméno

2. země

3. Adresa

4. Pohlaví

5. Práce

6. Požádali jste předtím?

7. Měsíční příjem

8. Počet požadovaných úvěrů

9. Délka půjčky

10. Náboženství

11. Kde jste se o nás dozvěděli?

12. pokud jste odmítli uvést důvod.

Napište nám na adresu: greglaonfirm2017@Gmail.com

whatsapp číslo:

+1 (409) 547-4163.

NEBO

Navštivte naši webovou stránku: www.gregloanfirm.blogspot.com

Váš komfort je naší prioritou,

POVAŽOVAT,

GREG
Ken Oluminde
12/7/2018 01:14:10
Nabídka úvěru Ocean Finance s úrokovou sazbou 3% platí nyní.
Ochotný podnik do výdělečné činnosti s vámi také ochotný s vámi jednat v důvěře a důvěře. Mám zájem investovat do lukrativní, vypočítané životaschopné firmy, ať už prostřednictvím partnerství nebo jako finančník v hotovosti, pevné úroky, akcie nebo majetek. Vítám jakýkoli ziskový obchodní plán / návrh. Chcete-li pokračovat v investicích, kontaktujte mě prostřednictvím mého e-mailu: oceanfinance113@gmail.com
thomas
7/7/2018 11:22:30
Získejte půjčku od nás do 5 dnů.
Poskytujeme půjčku minimálně 1000 € a maximum
500 000 €, Od 1 do 15 let, s 3% úrokovou sazbou.
Napište nám prostřednictvím: thomasfrankfirms@gmail.com pro více informací.

Pozdravy,
C.E.O .: Michael Thomas
Susan Benson
7/7/2018 09:21:53
Vítáme-li Sunshine Financial Group, naše cíle jsou poskytovat vynikající profesionální služby a také rozdíly v úvěrových společnostech.

Jste obchodník nebo žena? Jste v nějakém finančním nepořádku nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení svého podnikání? Potřebujete úvěr k zahájení malého podnikání? Máte nízké kreditní skóre a zjistíte, že je obtížné získat kapitálový úvěr od místních bank a jiných finančních institucí?

jsme legitimní a důvěryhodná úvěrová společnost. Jsme dynamická společnost s finanční podporou. Naším hlavním cílem je pomoci vám získat služby, které si zasloužíte. Náš program je nejrychlejší způsob, jak získat okamžitě to, co potřebujete. Snižte své platby, abyste zmírnili tlak na měsíční výdaje. Získejte flexibilitu, s níž můžete využít pro jakýkoli účel - na dovolené, na vzdělávání, na exkluzivní nákupy

Nabízíme všechny druhy úvěrových balíčků (osobní půjčky, komerční úvěry apod.). Naše částka půjčky se pohybuje od 1 000,00 do 100 000 000,00 dolarů a doba splatnosti od 1 roku do 30 let.

POUŽÍVEJTE TENTO PŮJČKY.

Pokud máte zájem o získání půjčky, pak nám prosím laskavě zašlete další informace prostřednictvím e-mailu níže.

Email: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)

Těšíme se na to, abychom co nejdříve slyšeli.

S pozdravem
Susan Bensonová
ZÁRUČNÍ SLUŽBY
25/6/2018 11:14:47
Potřebujete snadné kvalifikační obchodní nebo osobní půjčky od 3000 do 10 000 000 dolarů? Špatný úvěr nebo dobrá půjčka, s námi nijak nerozlišuje. 3% žádostí je schváleno do 72 hodin. Chcete-li požádat, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu. gauranteeloans11@gmail.com
Říkáme ano, když vaše banka říká ne.
Pozdravy,
Patrick Diref,
TEL: +18152695470
Max Bent
19/6/2018 11:43:33
Potřebujete naléhavou půjčku k vypořádání vašich dluhů nebo potřebujete úvěr na vlastním kapitálu k vylepšení vašeho podnikání? Byli jste odmítnutí bankami a jinými finančními agenturami? Potřebujete úvěrovou konsolidaci nebo hypotéku? Nehledáme už, protože jsme tady, abychom učinili všechny vaše finanční problémy věcí minulosti.

Jedná se o jednoduchou úvěrovou společnost. Nabízíme půjčky zájemcům o přiměřenou úrokovou sazbu ve výši 2%. Rozsah se pohybuje od 5 000,00 dolarů do maximálně 100 000 000 dolarů.

Naše půjčky jsou dobře pojištěny, neboť maximální bezpečnost je naší prioritou.

Kontaktujte nás emailem: oceanfmortgages@gmail.com

pozdravy
Max Bent
oceanfmortgages@gmail.com

2% Původní půjčka a záruka
oceanfmortgages@gmail.com
Přílohy:  money4.jpg (30,9 kB)
na začátek předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19  další další

Odepsat na: Original autoradio Trabant

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist