1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Original autoradio Trabant (433)
Jessica Bonalume
9/6/2018 21:13:39
Potřebujete půjčku na zaplacení faktury? Potřebujete peníze na zahájení vlastního podnikání, kontaktujte nás, půjčujeme pouze 2%, poskytujeme také dlouhodobý a krátkodobý úvěr pro více informací kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu jessibona396@gmail.com
LUIS CARLOS
8/6/2018 12:41:20
POTŘEĎTE PŮJČKU, POKUD SE APLIKUJTE NYNÍ.

Nabízíme úvěry a finanční služby všeho druhu. Náš úvěr se liší od podnikání až po osobní půjčky nebo dlouhodobé nebo krátkodobé podmínky s příznivými úrokovými sazbami (2%). Náš úvěrový proces je velmi rychlý a spolehlivý se zárukami. Další informace o našich službách naleznete na našem e-mailu ( Luiscarlosfinance@outlook.com ), dejte nám prosím vědět o výši půjčky, kterou potřebujete, a chcete trvání úvěru. Doufáme, že slyšíte od vás. Na níže uvedenou e-mailovou adresu můžete odeslat zprávu. Luiscarlosfinance@outlook.com

POZNÁMKA: všechny emaily by měly být předány na: Luiscarlosfinance@outlook.com
Přílohy:  euromoneywalpaper768x480.jpg (60,1 kB)
sham
8/6/2018 08:12:16
Velmi rychle chci použít toto médium, abyste oznamoval široké veřejnosti

jak jsem dostal svou půjčku online. Není to jen příběh nebo trajekt

protože jsem byl jednou obětí online podvodu. Vím, jak to opravdu vypadá

protože jsem byl někdy v té botě. Než jsem nakonec dostal půjčku

s mayloans_sarawak_asia247@hotmail.com to bylo opravdu peklo hledání

a rip-off s nejvíce falešnými on-line věřitelů. Dokud jsem tento e-mail nesplnil

z postu pak jsem se zamýšlel o žádosti o úvěr kvůli mému

zkušenosti online. Na ořechové skořápce to byl ten email, který změnil můj celý

život. Po zaslání e-mailu do úvěrové společnosti v Asii požádali o pojištění

poplatek pak jsem si myslel, že to byl další podvod vytažený na mě, takže neposlal e-mail

zadní. Po několika dnech jsem jim doporučil, aby je znovu zaslali, aby věděli, co

pojištění znamenalo, že jsem získal jasný obraz, že jde o pojištění

která pokrývá smrt, ztrátu zaměstnání a majetek společnosti

dlužník. Prosím, neklesněte na žádný poplatek předem Poplatky většina z nich

jsou podvodníci. Stitch v čase ušetří devět. Opět je to e-mail:

mayloans_sarawak_asia247@hotmail.com
Puthai Nattaradol
7/6/2018 05:15:33
We are able to finance your signatory
projects and help you enhance your
business plan. Furthermore, our
financial instrument can be used for
the purchase of goods from any
manufacturer irrespective of their
location. It can also serve as
collateral with any bank in the world
to secure loans for your project or to
activate credit line to finance your
business plan. We have {BG}, Standby
Letter of Credit {SBLC}, Medium Term
Notes {MTN}, Confirmable Bank Draft
{CBD} as well as other financial
instruments issued from AAA Rated bank
such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank
London, Deutsche Bank AG Frankfurt,
Barclays Bank , Standard Chartered Bank
and others on lease at the lowest
available rates depending on the face
value of the instrument needed.

Email : nat.mandate18@gmail.com

Regards
Nat
fred
4/6/2018 15:31:23
Potřebuješ půjčku
Jste ve finanční krizi nebo potřebujete peníze, abyste mohli začít podnikat? Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplatit účty nebo začít podnikat? Máte nízké úvěrové hodnocení a máte problémy s získáním půjčky od místních bank a jiných finančních institucí? Zde je vaše šance získat půjčku od naší organizace. Nabízíme půjčky jednotlivcům pro následující účely a mnohem více. Osobní půjčky, obchodní expanze, zakládání podniků, vzdělávání, konsolidace dluhů, těžké peníze. Nabízíme půjčky s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. Kontaktujte nás na e-mailu: fredmorefinance@gmail.com
Whatsap: +919654763221
fred
4/6/2018 15:31:02
Potřebuješ půjčku
Jste ve finanční krizi nebo potřebujete peníze, abyste mohli začít podnikat? Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplatit účty nebo začít podnikat? Máte nízké úvěrové hodnocení a máte problémy s získáním půjčky od místních bank a jiných finančních institucí? Zde je vaše šance získat půjčku od naší organizace. Nabízíme půjčky jednotlivcům pro následující účely a mnohem více. Osobní půjčky, obchodní expanze, zakládání podniků, vzdělávání, konsolidace dluhů, těžké peníze. Nabízíme půjčky s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. Kontaktujte nás na e-mailu: fredmorefinance@gmail.com
Whatsap: +919654763221
sabrim
2/6/2018 15:39:07
Naše společnost dosáhla více než milion lidí po celém světě.
Jsme považováni za nejspolehlivější a nejuznávanější úvěrovou společnost,

která nabízí dlouhodobé i krátkodobé půjčky od 15 000,00 do 150 000 000,00

dolarů. Úvěry s úrokovou sazbou 2,5% bez skrytých poplatků. Můžete poslat

svůj požadavek na výši půjčky, kterou chcete požádat. Kontaktujte nás teď

pro vaše naléhavé dlouhodobé půjčky a krátkodobé půjčky prostřednictvím

(mayloans_sarawak_asia247@hotmail.com).
Děkujeme vám za váš čas, tento postup je velmi snadný a jednoduchý.

Vaše,

Mayloan Sarawak.
sabrim
2/6/2018 15:38:38
Naše společnost dosáhla více než milion lidí po celém světě.
Jsme považováni za nejspolehlivější a nejuznávanější úvěrovou společnost,

která nabízí dlouhodobé i krátkodobé půjčky od 15 000,00 do 150 000 000,00

dolarů. Úvěry s úrokovou sazbou 2,5% bez skrytých poplatků. Můžete poslat

svůj požadavek na výši půjčky, kterou chcete požádat. Kontaktujte nás teď

pro vaše naléhavé dlouhodobé půjčky a krátkodobé půjčky prostřednictvím

(mayloans_sarawak_asia247@hotmail.com).
Děkujeme vám za váš čas, tento postup je velmi snadný a jednoduchý.

Vaše,

Mayloan Sarawak.
Mayfield Investment Trust Ltd
30/5/2018 23:45:47
Ahoj,

Jsme Mayfield Investment Trust Ltd, soukromá úvěrová společnost, která poskytuje celoživotní příležitost a začíná poskytovat půjčky zájemcům, kteří potřebují finanční pomoc na splacení dluhů, investovat do podnikání ve výši 3%.
Poskytujeme spolehlivou a příjemcovskou pomoc a budeme ochotni nabídnout půjčku zainteresovaným klientům.
Kontaktujte nás dnes e-mailem níže uvedenými informacemi.
Email: (startuploanfirm@gmail.com)
S pozdravem
Reklamní manažer.
John Dean
Společnost Mayfield Investment Trust Ltd
Číslo společnosti: 00338670
Mrs Lola Daniel
30/5/2018 00:14:33
Ahoj

Potřebujete naléhavou půjčku, abyste uspokojili vaše finanční potřeby? Nabízíme půjčky od 2000 do 50 000 000,00, jsme spolehliví, silní, rychlí a dynamičtí, nekontrolujeme úvěr a v tomto období poskytujeme 100% záruku na zahraniční úvěry.

Také jsme půjčili celou měnu s 3% úrokovou sazbou ze všech úvěrů .... Pokud máte zájem, vraťte se k nám s tímto e-mailem.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte s eaglehomemortgage001@gmail.com

S pozdravem,

Paní Lola Daniel
eaglehomemortgage001@gmail.com
Přílohy:  cashstacks728x537.jpg (96,3 kB)
Juana Delgado
28/5/2018 02:48:45
Ahoj

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, půjčku na bydlení
úvěry na auto, úvěry na konsolidaci dluhu,
nezajištěné riziko kapitálových úvěrů apod., nebo vám byla odepřena půjčka od jiných bank nebo finančních institucí nastavit jedno nebo více řešení, ne důvody.
(ZIRAAT BANK ISTANBUL TURKEY) nyní nabízejí úvěry společnostem a jednotlivcům za nízkou úrokovou sazbu ve výši 2% a za přijatelnou cenu. Kontaktujte nás pro vaše
převod úvěru dnes do 28 hodin. KONTAKT: +90 539-922-8840
juanadelgado797@gmail.com
Lenka Bolkova
21/5/2018 10:02:21
Dobrý den, hledáte legální a důvěryhodného finančníka? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete nouzový úvěr na splácení dluhu nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Nabízíme všechny druhy úvěrů s 3% úrokovou sazbou pro jednotlivce i firmy za jasných a srozumitelných podmínek. Doručujeme jakoukoli částku do jakéhokoli místa určení, takže kontaktujte nás dnes, abyste získali okamžitý kredit dnes. Pošlete nám e-mail na adresu: (leni.bolkova01@gmail.com)
Lenka Bolkova
21/5/2018 10:01:57
Dobrý den, hledáte legální a důvěryhodného finančníka? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete nouzový úvěr na splácení dluhu nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Nabízíme všechny druhy úvěrů s 3% úrokovou sazbou pro jednotlivce i firmy za jasných a srozumitelných podmínek. Doručujeme jakoukoli částku do jakéhokoli místa určení, takže kontaktujte nás dnes, abyste získali okamžitý kredit dnes. Pošlete nám e-mail na adresu: (leni.bolkova01@gmail.com)
BEN carson
17/5/2018 00:31:01
Ahoj

Potřebujete finanční pomoc? Potřebujete úvěr na koupi nového domu nebo na investice, potřebujete rychlou finanční pomoc za nízkou úrokovou sazbu ve výši 3%? zaplatit své neplacené účty? Byli jste odmítli tolik bank?

Potřebujete financovat a rozšiřovat své podnikání? osobní finance z osobních důvodů? Jsme odhodláni řešit všechny vaše finanční problémy.

kontaktujte nás E-mail: centraltrustloan.co@gmail.com

pozdravy
Ben Carson
centraltrustloan.co@gmail.com

3% dostupné a skutečné půjčky
Přílohy:  2dae84bf3093a096b388f10ad3108299.jpg (167,5 kB)
Joe Peterson
7/5/2018 20:44:20
URGENT ! URGENT !! URGENT !!!

*Debt Consolidation Loans Do you need Business Loans *Personal Loans *Home Loans *Car Finance *Commercial Loans *Investments Loans *Debts Consolidation *Business Planning *Commercial Development Finance *Properties Mortgages *Bad credit loans *commercial loans *Start-up- working capital loans *Construction loans *Car loans, *Hotel loans*Student loans with an interest Rate interest rate of 1%.
For more details :Email : hititseramik.com.tr@consultant.com
Name :
Country :
Phone number :
Amount Needed as Loan :
Purpose of Loan :
Have you applied for loan online before (yes or no)
Contact Email: jogrady70@gmail.com
Contact Email: zedzaka@yahoo.com
Best Regards.

Joe Peterson
ceci dore n
27/4/2018 20:22:11
Slibuji, že sdílet tuto svědeckou svědectví Vzhledem k tomu, že Bůh má prospěch v mém životě, hledám půjčku přes internet, nebyl jsem schopen získat půjčku, protože jsem kvůli mému špatnému kreditu jsem ztratil svou práci a já ztratil můj domov Bydlel jsem na ulici frustrovaný bez přístřeší nebo jídlo, až do jednoho věrného dne jsem narazil na svědectví na internetu o tom, jak tato společnost pomáhala lidem s půjčkami tak jsem se snažil bohužel můj úvěr byl udělen bez záruky jsem použil za 50 000 eur jsem tak šťastný, že díky Merit Lenders, prosím, v případě, že potřebujete legitního věřitele a boha, který se bojí věřitele, kontaktujte teď tady je jejich e-mail: antoniomichaelloanfirm@yahoo.com
Přílohy:  edddd.jpg (91,4 kB)
Marcela Klempárová
17/4/2018 13:55:17
Ahoj všichni, Jmenuji se Marcela Klempárová (marcelaklem04@gmail.com). Stále hledáte půjčku pro vaše osobní nebo obchodní účely. Nemusíte hledat jinde, protože senátor Peter Krajčovič vám půjčku půjčí, že chcete 100% záruku, pokud splníte požadavky na úvěr. Dostal jsem úvěr ve výši 5.000.000 EUR na 10 let dne 12.03.2018 od senátora Peter Krajčovič s e-mailovou adresou senatorrpwalter@hotmail.com nebo WhatsApp číslo +1 (518) 558-5338. On je opravdu seriózní věřitel. Dostal jsem úvěr, abym vyplatil špatné bankovní dluhy, které téměř vzaly moje podnikání a bydlení, a také pro expanzi mé obchodní činnosti v zahraničí. Kontaktujte jej dnes, pokud půjdete opravdu vážně. Mám důkaz a dám to každému, kdo to potřebuje. Díky a Bůh vám žehná.
Nabídka půjček peněz mezi soukromou osobou marinkalowyck@gmail.c
16/4/2018 17:50:25
Nabídka půjček peněz mezi soukromou osobou marinkalowyck@gmail.com
WhatsApp: 0033 755 123 822
nabízíme jednoduchý, rychlý a spolehlivý peněžní úvěr v rozmezí od 1 000,00 EUR do 1 000 000,00 EUR vážným a upřímným lidem
kteří potřebují peníze s úrokovou sazbou 3% ročně. Pro více informací kontaktujte mě pouze emailem:
marinkalowyck@gmail.com
Přílohy:  24.jpg (18,5 kB)
Pastor GodTime
6/4/2018 08:38:46
Dobrý den,
Hledali jste úvěrové půjčky Legit? Potřebujete naléhavou půjčku nebo podnikatelský úvěr? Odmítl jste půjčku od své banky nebo jakékoliv finanční firmy? Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi nízkými ročními úrokovými sazbami až 3% v rámci splácení jednoho roku až 25 let a nikde jinde na světě. Nabízíme půjčky v jakékoliv výši 5000 až 5,000,000 (£, € nebo $). Naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost je naší prioritou Emaily us {pastorgodtimeloanfirm6@gmail.com} nebo whatsap us +1 (267) -29 (395) -29.
Přílohy:  money.jpg (38,9 kB)
Mr Carlos Ellison
26/3/2018 14:45:39
Potřebuješ půjčku? Hledali jste, kde získat půjčku? Snažil jste se získat nějaký druh půjčky? pak se přihláste na adrese (carlosellisonfinance@outlook.com), pokud chcete získat cenově dostupný úvěr. Úvěr se nabízí s velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%. Kontaktujte nás, pokud máte zájem.
Hudson Valley federální finanční úvěrové unie
24/3/2018 16:43:25
NABÍDKA NÁSLEDUJÍCÍHO PŮJČOVÉHO PŮJČOVÉHO POUŽITÍ: (hudsonvalleyfederalfinance@gmail.com) Hledáte podnikatelský úvěr? osobní půjčka, úvěr na bydlení, auto, studentská půjčka, půjčka na konsolidaci dluhu, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. Nebo banka nebo banka popřela půjčku? finanční instituce z jakéhokoli důvodu. Jsme Hudson Valley Federal Federal Credit Union, úvěry podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu 2%. Máte-li zájem o půjčku? Kontaktujte nás dnes (hudsonvalleyfederalfinance@gmail.com) a získejte svůj úvěr ještě dnes. WhatsApp: +15186011966
https://www.facebook.com/HVFFCU
Pastor GodTime
14/3/2018 23:24:08
Hledali jste úvěrové půjčky Legit? Potřebujete naléhavou půjčku nebo podnikatelský úvěr? Odmítl jste půjčku od vaší banky nebo jakékoli finanční firmy? Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi nízkými ročními úrokovými sazbami až 3% v rámci splácení jednoho roku až 25 let a nikde jinde na světě. Nabízíme půjčky v jakékoli výši 5000 až 5,000,000 (£, € nebo $). Naše půjčky jsou dobře pojištěné pro maximální bezpečnost je naší prioritou Emails us (pastorgodtimeloanfirm6@gmail.com).
Karin Sabine
14/3/2018 10:09:28
Ste obchodný muž alebo žena? Nachádzate sa v finančnom neporiadku alebo potrebujete finančné prostriedky na založenie vlastného podniku? Potreba platiť pôžičky Ich dlh alebo splatiť svoje účty alebo začať pekný podnik? Máte nízke kreditné skóre a pre vás bude ťažké získať kapitálový úver od miestnych bánk / iných finančných inštitúcií? Potrebujete jeden úver alebo financovanie z akéhokoľvek dôvodu, ako napríklad: Email: sabinhelps@gmail.com
Nagan Jefferson
5/3/2018 18:25:26
Jste v jakékoli finanční krizi? Potřebujete úvěr na přestavbu domova nebo rozšíření firmy? Potřebujete úvěr k vypořádání naléhavých dluhů a zůstat u jednoho věřitele? Potřebujete zaplatit za zaplacení účtů? Získejte svůj úvěr z $ 10,000 na $ 500,000,000 USD / EURO / POUNDS ve výši 2%. Naše finance jsou zajištěné a bezpečné našim zákazníkům je naše síla,
Peníze převedené na váš účet okamžitě po potvrzení souhlasu,
Máte-li zájem o získání půjčky, neváhejte nám zaslat žádost prostřednictvím e-mailu: njbusinessloanfunds@gmail.com, nebo co: +15186011966
Poznámka: Formulář půjčky je zdarma

NJ Podnikové úvěry Finanční fondy
Adresa sídla: 100, Austin, TX 78759.
Adresáře elektronické pošty: njbusinessloanfunds@gmail.com
Webová stránka: [URL]
Https://web.facebook.com/NJBLFF/
  WhatsApp: +15186011966
Bill Johnson
26/2/2018 18:52:39
Získání legitimní půjčky bylo vždy obrovským problémem Klientům, kteří mají finanční problém a potřebují řešení. Problematika úvěru a zajištění je
něco, na co se klienti vždy obávají, když hledají půjčku od legálního věřitele. Ale .. udělali jsme tento rozdíl v úvěrovém průmyslu. Můžeme
zajistěte si půjčku od rozsahu 5 000,00 USD až 500 000 000,00 USD až 3% úroků Láskavě reagujte na tento e-mail:
billjohnson.loanfirm011@gmail.com
na začátek předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18  další další

Odepsat na: Original autoradio Trabant

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist