1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Original autoradio Trabant (417)
Marcela Klempárová
17/4/2018 13:55:17
Ahoj všichni, Jmenuji se Marcela Klempárová (marcelaklem04@gmail.com). Stále hledáte půjčku pro vaše osobní nebo obchodní účely. Nemusíte hledat jinde, protože senátor Peter Krajčovič vám půjčku půjčí, že chcete 100% záruku, pokud splníte požadavky na úvěr. Dostal jsem úvěr ve výši 5.000.000 EUR na 10 let dne 12.03.2018 od senátora Peter Krajčovič s e-mailovou adresou senatorrpwalter@hotmail.com nebo WhatsApp číslo +1 (518) 558-5338. On je opravdu seriózní věřitel. Dostal jsem úvěr, abym vyplatil špatné bankovní dluhy, které téměř vzaly moje podnikání a bydlení, a také pro expanzi mé obchodní činnosti v zahraničí. Kontaktujte jej dnes, pokud půjdete opravdu vážně. Mám důkaz a dám to každému, kdo to potřebuje. Díky a Bůh vám žehná.
Nabídka půjček peněz mezi soukromou osobou marinkalowyck@gmail.c
16/4/2018 17:50:25
Nabídka půjček peněz mezi soukromou osobou marinkalowyck@gmail.com
WhatsApp: 0033 755 123 822
nabízíme jednoduchý, rychlý a spolehlivý peněžní úvěr v rozmezí od 1 000,00 EUR do 1 000 000,00 EUR vážným a upřímným lidem
kteří potřebují peníze s úrokovou sazbou 3% ročně. Pro více informací kontaktujte mě pouze emailem:
marinkalowyck@gmail.com
Přílohy:  24.jpg (18,5 kB)
Pastor GodTime
6/4/2018 08:38:46
Dobrý den,
Hledali jste úvěrové půjčky Legit? Potřebujete naléhavou půjčku nebo podnikatelský úvěr? Odmítl jste půjčku od své banky nebo jakékoliv finanční firmy? Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi nízkými ročními úrokovými sazbami až 3% v rámci splácení jednoho roku až 25 let a nikde jinde na světě. Nabízíme půjčky v jakékoliv výši 5000 až 5,000,000 (£, € nebo $). Naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost je naší prioritou Emaily us {pastorgodtimeloanfirm6@gmail.com} nebo whatsap us +1 (267) -29 (395) -29.
Přílohy:  money.jpg (38,9 kB)
Mr Carlos Ellison
26/3/2018 14:45:39
Potřebuješ půjčku? Hledali jste, kde získat půjčku? Snažil jste se získat nějaký druh půjčky? pak se přihláste na adrese (carlosellisonfinance@outlook.com), pokud chcete získat cenově dostupný úvěr. Úvěr se nabízí s velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%. Kontaktujte nás, pokud máte zájem.
Hudson Valley federální finanční úvěrové unie
24/3/2018 16:43:25
NABÍDKA NÁSLEDUJÍCÍHO PŮJČOVÉHO PŮJČOVÉHO POUŽITÍ: (hudsonvalleyfederalfinance@gmail.com) Hledáte podnikatelský úvěr? osobní půjčka, úvěr na bydlení, auto, studentská půjčka, půjčka na konsolidaci dluhu, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. Nebo banka nebo banka popřela půjčku? finanční instituce z jakéhokoli důvodu. Jsme Hudson Valley Federal Federal Credit Union, úvěry podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu 2%. Máte-li zájem o půjčku? Kontaktujte nás dnes (hudsonvalleyfederalfinance@gmail.com) a získejte svůj úvěr ještě dnes. WhatsApp: +15186011966
https://www.facebook.com/HVFFCU
Pastor GodTime
14/3/2018 23:24:08
Hledali jste úvěrové půjčky Legit? Potřebujete naléhavou půjčku nebo podnikatelský úvěr? Odmítl jste půjčku od vaší banky nebo jakékoli finanční firmy? Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi nízkými ročními úrokovými sazbami až 3% v rámci splácení jednoho roku až 25 let a nikde jinde na světě. Nabízíme půjčky v jakékoli výši 5000 až 5,000,000 (£, € nebo $). Naše půjčky jsou dobře pojištěné pro maximální bezpečnost je naší prioritou Emails us (pastorgodtimeloanfirm6@gmail.com).
Karin Sabine
14/3/2018 10:09:28
Ste obchodný muž alebo žena? Nachádzate sa v finančnom neporiadku alebo potrebujete finančné prostriedky na založenie vlastného podniku? Potreba platiť pôžičky Ich dlh alebo splatiť svoje účty alebo začať pekný podnik? Máte nízke kreditné skóre a pre vás bude ťažké získať kapitálový úver od miestnych bánk / iných finančných inštitúcií? Potrebujete jeden úver alebo financovanie z akéhokoľvek dôvodu, ako napríklad: Email: sabinhelps@gmail.com
Nagan Jefferson
5/3/2018 18:25:26
Jste v jakékoli finanční krizi? Potřebujete úvěr na přestavbu domova nebo rozšíření firmy? Potřebujete úvěr k vypořádání naléhavých dluhů a zůstat u jednoho věřitele? Potřebujete zaplatit za zaplacení účtů? Získejte svůj úvěr z $ 10,000 na $ 500,000,000 USD / EURO / POUNDS ve výši 2%. Naše finance jsou zajištěné a bezpečné našim zákazníkům je naše síla,
Peníze převedené na váš účet okamžitě po potvrzení souhlasu,
Máte-li zájem o získání půjčky, neváhejte nám zaslat žádost prostřednictvím e-mailu: njbusinessloanfunds@gmail.com, nebo co: +15186011966
Poznámka: Formulář půjčky je zdarma

NJ Podnikové úvěry Finanční fondy
Adresa sídla: 100, Austin, TX 78759.
Adresáře elektronické pošty: njbusinessloanfunds@gmail.com
Webová stránka: [URL]
Https://web.facebook.com/NJBLFF/
  WhatsApp: +15186011966
Bill Johnson
26/2/2018 18:52:39
Získání legitimní půjčky bylo vždy obrovským problémem Klientům, kteří mají finanční problém a potřebují řešení. Problematika úvěru a zajištění je
něco, na co se klienti vždy obávají, když hledají půjčku od legálního věřitele. Ale .. udělali jsme tento rozdíl v úvěrovém průmyslu. Můžeme
zajistěte si půjčku od rozsahu 5 000,00 USD až 500 000 000,00 USD až 3% úroků Láskavě reagujte na tento e-mail:
billjohnson.loanfirm011@gmail.com
sasha
21/2/2018 20:44:41
Poklepeš na zem? A vy jste požádáni o peníze, než vám to dáte?
NE, s námi nebudete platit nic dříve, než obdržíte půjčku
V zájmu respektování zákona a spokojenosti zákazníka vynaložíme nezbytné výdaje a
po vrácení celé částky vaší žádosti nám uhradíte
Máte možnost půjčit si od 5 000 do 5 000 000 eur s nízkou sazbou 2% za období od 1 do 30 let

Pozn .: Žádné poplatky, notář, atd. Jsou splatné před získáním půjčky

NAŠE ZÁVAŽNÉ VYDÁVÁ ROZDÍL
E-mail: Expressfinance02@gmail.com
sasha
21/2/2018 20:43:53
Poklepeš na zem? A vy jste požádáni o peníze, než vám to dáte?
NE, s námi nebudete platit nic dříve, než obdržíte půjčku
V zájmu respektování zákona a spokojenosti zákazníka vynaložíme nezbytné výdaje a
po vrácení celé částky vaší žádosti nám uhradíte
Máte možnost půjčit si od 5 000 do 5 000 000 eur s nízkou sazbou 2% za období od 1 do 30 let

Pozn .: Žádné poplatky, notář, atd. Jsou splatné před získáním půjčky

NAŠE ZÁVAŽNÉ VYDÁVÁ ROZDÍL
E-mail: Expressfinance02@gmail.com
sasha
21/2/2018 20:36:32
Estás arrodillado en el suelo? ¿Y le piden dinero antes de darlo?
NO, con nosotros, no paga nada antes de recibir su préstamo
En interés del respeto de la ley y la satisfacción del cliente, adelantamos los gastos necesarios y
usted nos reembolsa una vez que se ha recibido el monto total de su solicitud
Usted tuvo la posibilidad de pedir prestado entre 5,000 y 5,000,000 Euros con una tasa baja del 2% en un período de 1 a 30 años.

NB: no se pagan honorarios, notaría, etc. antes de obtener su préstamo

NUESTRO SERIO HACE LA DIFERENCIA
Correo electrónico: Expressfinance02@gmail.com
oceanfmortgages@gmail.com
17/2/2018 08:58:01
Ocean Lenders and Mortgages Limited pro malé a velké úvěry se úrokovou sazbou 2%.

Potřebujete půjčku k zahájení podnikání nebo splácení vašich účtů ?, Nabízíme všechny typy půjček, soukromých půjček,
  komerční a osobní půjčka s velmi nízkými úrokovými sazbami až 2% v jednom roce až 25 letech splácení kdekoli na světě. Nabízíme půjčky od 1000 do jakékoliv částky, o kterou jste požádali, kontaktujte nás dnes E-mail;

imalejohnny@gmail.com
Přílohy:  money4.jpg (30,9 kB)
Credit Financier Home
8/2/2018 00:06:29
* Ponúka sadzbu 3% úrokového úveru
* Poistenie pre bezhotovostnú Podnikateľ
* Záruka za peniaze

Vďaka dobrému úverovému hodnoteniu poskytne Credit Financier Home záruky a nezaručené úvery jednotlivcom alebo spoločnostiam alebo družstvám za účelom priemyselných a osobných výhod.

Kontaktná adresa:
Whatsapp: +15184181390
Priama pošta
creditfinancierhome@gmail.com
mikesamon
7/2/2018 10:54:41
Speciální nabídka, aby vyřešit vaše problémy. Zdravím všechny. Využijte nejlepší podmínky financování pro vaše projekty obecne( nákup auta, bydlení, vzdelání pro své deti atd...). Financování všech svých projektu s úvery mezi jednotlivci Budovat své bohatství a zároven snížit své dane. Pripravit se na budoucnost máme úroková sazba, kterou budete potrebovat ! Pokud máte zájem, kontaktujte me, takže jsem muže vám pomoci vyrešit vaše financní problémy Email : mikesamon93@gmail.com
Valdines Amaral da Silva
27/1/2018 04:18:20
Hledáte podnikatelský úver, osobní pujcky, bydlení, studentské pujcky studentu, konsolidacní pujcky, nezajištený úverový rizikový kapitál; Atd .. Nebo odmítl úver od banky nebo dohody jeden nebo více financních duvodu. Je pravdepodobné, že vaše duvera Toto rešení! A pastýri soukromí veritelé pujcují spolecnosti a jednotlivce v nízké a cenove dostupné sazbe ve výši 2%. Máš zájem? Kontakt po prepoctu úveru do 48 hodin. KONTAKTUJTE NÁS (valdinesamaraldasilva@gmail.com)
Mr Scott Wilson
26/1/2018 11:24:50
Ahoj,

Potřebujete naléhavou půjčku, Intervenční půjčka a Hypoteční firma poskytují sazbu 3%, pokud máte zájem, můžete nás kontaktovat dnes za půjčku prostřednictvím e-mailu: wilsonscott596@gmail.com
[URL]

S pozdravem

MR Scott Wilson.
Stanislavě
19/12/2017 17:21:29
Dobrý den, každé tělo v této lokalitě se jmenuji Stanislava a jsem Česká republika chci svědčit, jak jsem byla zachráněna úvěrovou společností s názvem Laura Smith Loan Firm, hledám půjčku ve výši 600.000kč za více než čtyři měsíce, abych zaplatil za svůj nájem a platit za léky na mé dítě se cítím v rukou dvou online věřitelů, kteří jedli mé peníze během čtyř měsíců, aniž by mi dali nějakou půjčku místo toho jsem byl podvod, a já jsem nikdy nevěděl, co dělat, až do jednoho dne jsem šel setkat příteli mého, který jsem vysvětlil všechno, co se mi stalo, teď mě cítila špatně a ona si vzpomněla, že má kamaráda, která pracuje v úvěrové společnosti, kterou kontaktovala a dala mi svůj e-mail zpočátku, neměl jsem opravdu zájem, protože jsem řekl sama sobě nikdy nebudu hledat půjčku znovu kvůli tomu, co se stalo, že mě povzbudila a dal mi naději, že je vyzkouším, abych je kontaktoval na jejich e-mailu, aniž bych mrštil čas, že mi odpověděli zpět a požádali o mé detaily, aniž by mě zdůrazňovali, detaily k nim a vtip hin další hodinu jsem dostal varování od mé banky o půjčce jsem byl tak šťastný a poděkoval jsem svému příteli a také poděkoval úvěrové společnosti taky, že rychle zaplatím za mé nájmy a mé dětské léky také jsem zde, abych pomohl těm, kteří jsou hledá všechny druhy úvěru tam jsou stále legit společnost mimo tam čekají, aby vám, že úvěr můžete kontaktovat společnost nyní na jejich e-mailu (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) a chci, abyste se všichni také připojit se mi děkuji společnosti za tento nádherný pracujte a modlete se k Bohu, abyste je požehnali víc.

Stanislavě
Česká republika
Pán Julius Becker
6/12/2017 11:34:34
Ahoj

Ja som pán Julius Becker dôveryhodný úverový veriteľ Potrebujete osobný alebo podnikateľský úver? Potrebujete úver na rôzne iné účely? Ak áno, kontaktujte nás. Ponúkame najväčšiu pôžičku vo výške 100 miliónov dolárov, v eurách. 3% pevnej úrokovej sadzby na obdobie 1 - 20 rokov. Dávame tri mesiace pred začatím mesačnej platby. Ak máte záujem, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailovej adresy: (juliusbeckerfinancialhelp@gmail.com) na spracovanie.
Čakám na tvoju odpoveď.
S Pozdravom,
Pán Julius Becker
Ocean Finance and Mortgages Limited
23/11/2017 17:19:17
Attn; Potřebujete garantovaný úvěr ve výši 2% úroku na zaplacení Vašich dluhů nebo účtů nebo pro obchodní účely? pokud ano, kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu:. Všechny emaily by měly být předány na adresu: oceanfinance459@gmail.com
fred
11/11/2017 12:37:51
Použijte nyní pro rychlé a cenově dostupné půjčky

Hledáte podnikatelskou půjčku, osobní půjčku, hypotéku, půjčky na automobily, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. Nebo vám byla odepřena půjčka od banky nebo finanční instituce, nebojte se, jsme zde aby váš sen splnil, úvěrová společnost Fred Larry je certifikována a zaručena, nabízíme půjčku jednotlivcům a společnosti za přijatelnou úrokovou sazbu ve výši 3%; v rozmezí od 500 000,00 GBP do 500 000 000 000,00 GBP. přijít a mít své svědectví. Pro více informací kontaktujte nás na (fredlarryloanfirm@gmail.com) nebo (fredlarryloanfirm@hotmail.com)
Přílohy:  gwil404neg011.jpg (40,5 kB)
Chris
25/10/2017 00:24:11
Podnikateľom ponúkame možnosť ľahkého prístupu k pôžičkám v rýchlom, transparentnom a efektívnom prostredí. Naše odborné znalosti a medzinárodné štandardy zabezpečujú našim klientom kvalitné služby a dodávky. Našou hlavnou službou je poskytovanie medzinárodného projektového financovania podnikom, firmám a organizáciám pre významné projekty rozvoja pôdy v oblasti voľného času, cestovného ruchu, zábavy a stavebníctva, ponúkame aj individuálny úver , súkromný úver, splátkový úver.

Prehľad úverov:

Úvery sa v súčasnosti pohybujú od 1 000,00 USD do 50 miliónov USD; maximálna splatnosť je 20 rokov *
Nevyžaduje sa auditovaná účtovná závierka *
Flexibilné zabezpečenie v závislosti od veľkosti úveru (tovar pre domácnosť, obchodné vybavenie, tovar na sklade, vozidlá, majetok atď.)
Flexibilné požiadavky na dokumentáciu *
Dlhoročný klient s dokonalým splácaním spĺňa nároky na postupné zľavy z úrokových sadzieb a ešte rýchlejšie spracovanie úveru *

Ďakujeme za váš čas a pochopenie, spokojnosť zákazníkov je naším príchodom.

S pozdravom,
Chris Barry
Email: chrisbarry@financier.com
sarkpayahackers@gmail.com
23/10/2017 11:38:30
Attention
Here is a good news for those interested. There is away you can earn money without stress contact (Sarkpaya Gokhan) for a blank [ATM CARD]today and be among the lucky ones who are benefiting from this cards. This PROGRAMMED blank ATM card is capable of hacking into any ATM machine,anywhere in the world. I got my already programmed and blanked ATM card to withdraw the maximum of $5,000 daily for a maximum of 30 days via {sarkpayahackers@gmail.com}
I am so happy about this because i got mine last week and I have used it to get $150,000.00 Sarkpaya Gokhan Hackers is giving out the card just to help the poor and needy and he ALSO OFFER FINANCIAL ASSISTANCE. get yours from Sarkpaya Gokhan Hackers today. Kindly contact him by Email sarkpayahackers@gmail.com
Pan Walter
23/10/2017 10:28:46
Potřebujete naléhavé peníze? Pomůžeme vám! Máte problémy nebo máte problémy? Tímto způsobem vám dáváme příležitost rozvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se jim snaží dát šanci. Každý si zaslouží druhou šanci, a protože vláda selže, budou muset pocházet od ostatních. Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné další náklady, ale pouze dohodnuté částky a nic jiného. Nečekejte a nezapomeňte na tento příspěvek. Zadejte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na (winniefredwalter@gmail.com)

Potřebujete naléhavé peníze? Pomůžeme vám!
Elena
20/10/2017 11:14:04
Máte nejaké finančné ťažkosti? Potrebujete úver? elenanino0007@gmail.com
na začátek předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17  další další

Odepsat na: Original autoradio Trabant

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist