1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Original autoradio Trabant (542)
Ziembowski Bańkowski
26/9/2020 20:16:36
Zdravím všechny,

Je tak překvapivé a úžasné, že jsem konečně narazil na čestného věřitele, který mi nabídl půjčku.
Pokud stále potřebujete půjčku, doporučuji kontaktovat Marysia Danuta na následující e-mailové adrese: marysiadanuta@outlook.com. Zaručuji, že vám půjčitel půjčku poskytne.
Přílohy:  img_1222.jpg (325,6 kB)
Claudia Klein
10/9/2020 16:49:07
Ahoj a vitajte v Spotlight Global Financial Services, volám sa Claudia Klein, som veriteľka a tiež finančná konzultantka.

Potrebujete finančné posilnenie? Potrebujete pôžičku na rôzne účely? ak je vaša odpoveď kladná, odporučím vám, aby ste sa na moju firmu obrátili prostredníctvom | spotlightglobalservices@gmail.com | alebo nám pošlite správu na WhatsApp: +4915758108767 | a mať na svojom účte pôžičku do 24 hodín, pretože poskytujeme vynikajúce pôžičkové služby po celom svete.

Ponúkame všetky druhy pôžičkových služieb (osobné pôžičky, obchodné pôžičky a mnoho ďalších), ponúkame dlhodobé aj krátkodobé pôžičky a tiež si môžete požičať až 15 miliónov eur. Moja spoločnosť vám pomôže dosiahnuť rôzne ciele pomocou širokej škály pôžičkových produktov.

Vieme, že získanie legitímnej pôžičky bolo vždy obrovským problémom Pre jednotlivcov, ktorí majú finančný problém a potrebujú jeho riešenie, je pre mnohých ľudí také ťažké získať kapitálový úver od miestnych bánk alebo iných finančných inštitúcií kvôli vysokému záujmu. úroková miera, nedostatočný kolaterál, pomer dlhu k príjmu, nízke kreditné skóre alebo akékoľvek iné dôvody.

Už žiadne čakacie doby alebo stresujúce návštevy bánk. Naša služba je k dispozícii nepretržite - môžete získať pôžičku a dokončiť svoje transakcie kedykoľvek a kdekoľvek to budete potrebovať.

Poskytujeme 24-hodinové pôžičkové služby na svetovej úrovni. Pre otázky / otázky? - Poslať e-mail na spotlightglobalservices@gmail.com | alebo nám pošlite správu na WhatsApp: +4915758108767 |

Vaša rodina, priatelia a kolegovia nemusia vedieť, že máte málo peňazí, jednoducho nám napíšte a dostanete pôžičku.

Vaša finančná sloboda je vo vašich rukách!
Přílohy:  airbnb.jpg (23,9 kB)
Joy Mongan
28/8/2020 01:16:53
Chcem oceniť pôžičky spoločnosti Karin Sabine za pôžičku vo výške 9 000 EUR. Ak potrebujete naliehavú pôžičku, vyhnite sa podvodom s falošnými požičiavateľmi a požiadajte o informácie prostredníctvom skutočnej úverovej spoločnosti e-mailom sabinhelps@gmail.com whatsapp +79267494861
John Tim
13/7/2020 23:58:29
We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA.

Email: Darrencraig002@gmail.com

Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

All inquires to Mr. Darren should include the following minimum information so I can quickly address your needs:

Complete contact information:
What exactly do you need?
How long do you need it for?
Are you a principal borrower or a broker?

Contact me for more details.

Whatsapp: +19733700521
Přílohy:  bgdp.jpg (55,1 kB)
SuiteCapitals@gmail.com
28/6/2020 18:21:16
Potřebujete úvěr na konsolidaci dluhu na 1,0%? SuiteCapitals@gmail.com (SuiteCapitals@post.com) Nebo Osobní půjčky * Obchodní půjčky atd. Zainteresované strany by nás měly kontaktovat pro více informací prostřednictvím e-mailu: SuiteCapitals@gmail.com (SuiteCapitals@post.com)

Vyplňte níže uvedený formulář žádosti:
- Kompletní jméno:
- Potřebná půjčka:
- Doba trvání půjčky:
- Účel půjčky:
- Město země:
- Telefon:
- Jak jsi se o nás dozvěděl:

Potřebujete úvěr na konsolidaci dluhu na 1,0%? SuiteCapitals@gmail.com (SuiteCapitals@post.com) Nebo Osobní půjčky * Obchodní půjčky atd. Zainteresované strany by nás měly kontaktovat pro více informací prostřednictvím e-mailu: SuiteCapitals@gmail.com (SuiteCapitals@post.com)
Donald Lee
27/6/2020 01:32:45
Ahoj,

Ste finančne komprimovaní? Hľadáte pôžičku na zistenie svojich dlhov / účtov? Hľadáte prostriedky na vybudovanie svojho podnikania? Hľadáte financovanie pre rôzne ďalšie procesy? Hľadáte legitímnu pôžičku? Unavený hľadáte pôžičky a hypotéky? Odmietli ste svoju banku? Alebo len raz pľuvnete, potom sa vaše finančné trauma skončilo.

Ponúkame pôžičky od 3 000 do 10 000 000 000 dolárov .00 Max. S úrokovou sadzbou 3%. Sme certifikovaní a spoľahliví. môžeme vám pomôcť s finančnou pomocou. Ak máte záujem, kontaktujte nás e-mailom :( schlunken_fritz@yahoo.com) Vážený pane, všetci sme boli zaplatení a podvedení. Môžeme získať vaše ID a licenciu na overenie, či ste skutočný veriteľ a nie podvodník? A stále otázka. A či už ste súkromným veriteľom alebo pre koho pracujete. Vážený pane, všetci sme boli zaplatení a podvedení. Môžeme získať vaše ID a licenciu na overenie, či ste skutočný veriteľ a nie podvodník? A stále otázka. A či už ste súkromným veriteľom alebo pre koho pracujete. Vážený pane, všetci sme boli zaplatení a podvedení. Môžeme získať vaše ID a licenciu na overenie, či ste skutočný veriteľ a nie podvodník? A stále otázka. A či ste súkromným veriteľom alebo pre koho pracujete.)

(* Osobné pôžičky (zabezpečené a nezabezpečené)
(* Obchodné pôžičky (bezpečné a nezabezpečené)

Odporúčame vyplniť tieto informácie a poslať nám ich späť.

PODROBNOSTI ŽIADOSTI:
===================================
* (Meno žiadateľa):
* (Adresa: Žiadateľ):
* (Mesto):
* (Krajina):
* (Rod):
* (Rodinný stav):
* (Vek):
* (Zamestnanie):
* (Úroveň príjmov):
* (Požadovaná výška úveru):
* (Tel):
* (Mobilné):
* (Trvanie úveru):

=== ===============================
Kontaktujte nás teraz e-mailom:
(donaldleeloansinvestment2020@gmail.com)

Donald Lee (MD).
Poskytovatelia pôžičiek / finančných služieb.
© 2020.
Virginie
17/6/2020 10:00:28
PÔŽIČKY A HYPOTÉKY
Zamestnancom, dodávateľom, zdravotným sestrám, zamestnancom poskytujeme pôžičky v rozmedzí od 2000 do 200000 EUR. Hypotekárne úvery so sadzbou 1,79% bez záruky na nehnuteľnosť. Kontaktujte nás a získajte pôžičku podľa vášho výberu.
E-mail: virginiecoste002@gmail.com
Přílohy:  2.jpg (39,0 kB)
steve salvatore
23/4/2020 01:26:49
Nabízíme soukromé půjčky (od 30 000 Kč do 20 000 000 Kč) všem společnostem a jednotlivcům za dostupnou cenu 3%. Požadovaná půjčka. Naše služby jsou autentické a dobře zdokumentované pro právní účely. kontaktujte nás ještě dnes, pokud potřebujete půjčku Email: stevesalvatore132@gmail.com
Faye Miller
22/4/2020 20:19:45
Ahojte všetci, dnes som veľmi nadšený. Videl som komentáre od ľudí, ktorí už dostali pôžičku od Sabinhelps@gmail.com a potom som sa rozhodol prihlásiť sa na základe ich odporúčaní. Pred niekoľkými hodinami som potvrdil celkom 10 000 EUR, ktoré som požadoval z vlastného bankového účtu. Toto je skutočne skvelá správa a radím každému, kto potrebuje skutočnú pôžičku, aby mohol podať žiadosť prostredníctvom e-mailu: sabinhelps@gmail.com alebo čo je na čísle +79267494861.
Urgent loan
22/4/2020 13:28:38
Potrebujete urgentnú pôžičku na vyriešenie svojich finančných potrieb? Ponúkame pôžičky v rozsahu od 7 000,00 do 200 000,00, sme spoľahliví, výkonní, rýchli a dynamickí, bez úverovej kontroly a počas obdobia tohto prevodu ponúkame 100% záruku zahraničných pôžičiek.

Poskytli sme tiež pôžičku vo všetkých menách s úrokovou sadzbou 3% pre všetky pôžičky ... Ak máte záujem, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailovej adresy spoločnosti.

Tento e-mail: kontaktujte nás, ak máte záujem, prostredníctvom: Ruthcannie@gmail.com

Pani, Ruth Cannie
Přílohy:  neforum.jpg (30,5 kB)
Faye Miller
21/4/2020 14:59:34
Ahojte všetci, dnes som veľmi nadšený. Videl som komentáre od ľudí, ktorí už dostali pôžičku od Sabinhelps@gmail.com a potom som sa rozhodol prihlásiť sa na základe ich odporúčaní. Pred niekoľkými hodinami som potvrdil celkom 10 000 EUR, ktoré som požadoval z vlastného bankového účtu. Toto je skutočne skvelá správa a radím každému, kto potrebuje skutočnú pôžičku, aby mohol podať žiadosť prostredníctvom e-mailu: sabinhelps@gmail.com alebo čo je na čísle +79267494861.
Wenceslaus Vojtìch Simeèk
13/4/2020 16:27:58
Dobrý deň, všetci na tomto webe.

Moje meno je Wenceslaus Vojtìch Simeèk, pochádzam zo slovenčiny a odchádzam do Bratislavy, chcem využiť túto príležitosť a napísať na internete o pani Patricii Kingsmanovej. jedného dňa som sa preto rozhodol znova vyhľadať pôžičku, pretože pôžička bola pre moje podnikanie veľmi dôležitá, potom som našla pani Patriciu Kingsmanovú a videla som toľko ľudí svedčiacich o jej spoločnosti a nebola som si istá, či jej pôžička je legitímna, ale rozhodol som sa poskytnúť skúsila som to a požiadala som o pôžičku vo výške 450 000,00 EUR, povedala mi všetko, čo som musel urobiť, vrátane poplatku, ktorý som musel najprv vložiť. Myslel som, že to bol podvod, ale skúsil som to, pretože som videl ľudí svedčiacich aj o nej dobré skutky, že je veľmi láskavá a užitočná, takže keď som vložil peniaze potrebné na moju pôžičku, ubezpečila ma, že dostanem pôžičku za menej ako 8 hodín alebo posledných 8 hodín na svojom bankovom účte, povedal som v poriadku a čakal som len včera Dostal som správu od môjho banke, ktorá mi na svojom bankovom účte pripísala sumu 450 000,00 EUR, a tak som ju kontaktoval a povedal jej o nej a bola rada, že som dostala pôžičku. A ja sľubujem, že každému, kto mi pomohol, budem zdieľať jej meno po celom internete s jej veľkou pomocou. Takže ktokoľvek na Slovensku alebo na celom svete, ak potrebujete legitímnu pôžičku, kontaktujte pani Patriciu Kingsman, pretože je legitímna a teraz viem, aj keď existujú falošní ľudia, ktorí sa snažia požičať veriteľovi. Pani Patricia Kingsmanová je poslaná Bohom. Každý, kto potrebuje rýchlu pôžičku, sa s ňou spojí cez Whatsapp alebo poštou, ale kontaktoval som ju prostredníctvom Whatsapp, čo je rýchlejšie. Whatsapp číslo je +1 (575) -655-0066 a e-mailová adresa spoločnosti je patriciakingsman.loans2016@gmail.com. Ďakujem a patrí všetkým, ktorí si prečítali moju správu.
Bronislava Duška Evinka Dušanka
13/4/2020 16:27:51
Ahoj všetci. Volám sa Bronislava Duška Evinka Dušanka zo slovenčiny som videl ľudí svedčiacich o tejto spoločnosti s názvom úverová spoločnosť Patricia Kingsman a je dobré, že som bol tiež obeťou podvodov trikrát, kým som nenašiel túto spoločnosť s názvom Patricia Kingsman úverová spoločnosť God bear Som svedkom, že táto spoločnosť je skutočná a legitímna, som slobodná matka 3 detí a pracujem na 2 miestach, aby som zarobila viac peňazí pre mňa a moje deti táto spoločnosť mi pomohla potom, keď im vysvetlil, že spoločnosť mi povedala, aby som sa nebála toho, že som bola bezpečne som dostal pôžičku, bál som sa, pretože ma podviedli skôr, ako som si myslel, že to isté sa mi stane, ale povedal som si, že Boh vie najlepšie. Spoločnosť mi povedala, že to bolo 8 hodín na získanie úveru, a myslel som na to 8 hodín na rýchly, povedal som v poriadku, výška úveru, ktorú som hľadal, bola 350 000,00 EUR a potom, čo som urobil, celá spoločnosť ma požiadala, aby som urobila, a poslala som svoje požadované informácie Dostal som úver za 8 hodín, ako je uvedené. Keď som dostal pôžičku, povedal som si, že Boh je ten, kto ma prinútil založiť túto spoločnosť, a už som túto spoločnosť predstavil jednému z mojich priateľov, ktorý tiež potrebuje pomoc, aby tu niekto alebo kdekoľvek videl tento príspevok, ak potrebuješ skutočný pôžička je to jediná spoločnosť, ktorá môže bez akýchkoľvek pochybností pomôcť, som každý deň šťastná, pretože som touto spoločnosťou a Bohu sa modlím, aby pani Patricia Kingsmanová vydržala na tomto svete, aby mohla naďalej pomáhať ľuďom v núdzi. Túto spoločnosť som kontaktoval e-mailom, ktorý je patriciakingsman.loans2016@gmail.com. Ďakujem každému, kto prečíta moju správu a príspevok.
Vojtìch Rostek
13/4/2020 16:27:40
Zdravím každého nebo kohokoli, kdo se jmenuji Vojtìch Rostek, jsem z Prahy v České republice. Slyšel jsem o této společnosti s názvem Patricia Kingsman, že pomáhají lidem s půjčkami po celém světě, kdysi jsem jednou hledal půjčku online a byl jsem podváděn 2 společnosti, které byly falešné, a po té době jsem nikdy nevěřil, že by dobrá úvěrová společnost mohla přijít z internetu, myslel jsem, že všechny z nich byly podvody, dokud jsem nenašel tuto společnost pojmenovanou úvěrová společnost Patricia Kingsmanová. Našel jsem lidi svědčící o této společnosti a byl jsem překvapen, proč Tuto společnost jsem nenašel včas. Nikdy jsem nevěřil tomu, co lidé říkali o společnosti, dokud se nepřihlásím a zkusím to, že částka, kterou jsem hledal, byla velká a pro nemovitost byla částka půjčky 10,5 milionu českých korun, a tak jsem požádal a paní Patricia Kingsman mluvil se mnou, ale protože moje půjčka byla velká, trvalo to jen 15 hodin, než jsem obdržel svou půjčku, protože mi řekli, že půjčka na poskytnutí půjčky byla 8 hodin. Jediné, co mi řekla, abych provedl, bylo vložit poplatek za bankovní převod, který banka použije k převodu mé půjčky na můj bankovní účet, když mi řekla, že jakmile jsem se bála, byl to podvod, ale řekl jsem, ať mi to dám pokus jsem vložil poplatek za převod, který byl stanoven a to bylo vše, co jsem uložil, hle za méně než 15 hodin, kdy jsem obdržel zprávu od své banky, že částka peněz, která byla 10,5 milionu korun, byla připsána na můj bankovní účet a všechno o penězích, o podrobnostech a od koho to přišlo, tam hle, byla to Patricia Kingsmanová, která mi pomohla, když jsem ji poprvé viděl, byla jsem překvapená, že jsem nikdy nevěřila svým očím, ale byla to pravda. Takže jsem si řekl, protože ostatní lidé, že společnost pomohla svědčit o dobrých skutcích, dovolte mi, abych způsobil, že není snadné vidět legitimní úvěrovou společnost online dnes, takže kdokoli odkudkoli, kdo potřebuje on-line půjčku, aniž by byl podveden, požádejte o tuto společnost protože jen to může pomoci, potvrdil jsem to a je pravda, že jsem tak šťastný a vím, že tato společnost způsobí, že ostatní lidé budou šťastnější než já. Můžete kontaktovat tuto společnost e-mailem nebo Whatsapp, ale použil jsem Whatsapp, protože to byla rychlejší e-mailová adresa společnosti je patriciakingsman.loans2016@gmail.com a Whatsapp je +1 (575) 655-0066. Děkujeme všem, kteří pozdravili Vojtìch Rostek z Prahy v České republice.
Oeznik Otokar Radko
13/4/2020 16:27:32
Ďakujem Patricii Kingsmanovej za to, že mi pomohla s mojou pôžičkou po tom, čo ma šesťnásobne vyprovokovali falošní ľudia, ktorí tvrdia, že sú požičiavateľmi pôžičiek.

Volám sa Oeznik Otokar Radko, pochádzam zo slovenčiny a žijem v Bratislava. Pred mesiacom som hľadal online pôžičku a videl som iného požičiavateľa úveru na internete a s nejakými falošnými svedectvami a požiadal som o ne a všetko, čo som dostal, bolo podvodníci, ktoré som požiadal o viac ako 6 spoločností, a bol som úplne podvádzaný. Tak som sa vzdal nádeje, až som sa rozhodol znova skontrolovať, či nájdem pomoc, keď som hľadal a usadil som sa, aby som hľadal legitímnu úverovú spoločnosť. Našiel som túto spoločnosť s názvom úverová spoločnosť Patricia Kingsman, videl som veľa svedectiev, ktoré ľudia komentujú jej, ale pretože som bol podvádzaný, som si myslel, že je to podvod, ale urobil som to, čo som mal, a čakal som na svoju pôžičku a pani Patricia Kingsmanová mi povedala, že za menej ako 8 hodín budete s mojou pôžičkou bezpečne, neveril som pretože som si myslel, že to bol tiež podvod, takže v ten deň bol v slovenčine nočný čas a ráno som spal z hniezda, keď som sa prebudil, dostal som upozornenie od svojej banky, že na mojom účte sú peniaze a okamžite som zavolal svojej banke, aby som potvrdil a bankový manažér mi povedal, aby som prišiel do banky okamžite a ja som išiel okamžite banka sa otvorila, keď vedúci banky skontroloval môj účet, videli sme sumu 135 000,00 € a vysvetlil som svojmu manažérovi, že som požiadal o pôžičku online a moja banka manažér bol šokovaný, ak tam stále bol skutočná a legitímna spoločnosť poskytujúca pôžičky online Som tak šťastná všetkým vďaka Patricii Kingsmanovej, že som sa rozhodla napísať na internet, pretože som videla, ako to robia iní ľudia, a svedčím o tejto spoločnosti, preto túto správu uverejňujem online každému, kto potrebuje pôžičku aj keď ste boli podvádzaní pred podaním žiadosti od tejto spoločnosti a buďte si istí, že táto spoločnosť vás nezklame. S pozdravom pre každého, kto číta moju správu, a môžete túto spoločnosť kontaktovať e-mailom na adresu patriciakingsman.loans2016@gmail.com. Používajú tiež službu Whatsapp, ktorej číslo je +1 (575) 655-0066. Ešte raz si vážim každého, kto číta moje posolstvo, a ja sa modlím, že ste šťastní, ako som dnes v tejto spoločnosti, pretože do tejto spoločnosti privádzam viac ľudí, aby pomohli.
Berta Dimitri Emil
13/4/2020 16:27:18
Dobrý den všem

Jmenuji se Berta Dimitri Emil pocházím z České republiky chci použít tento krátký čas, musím se rituovat na internetu, že pokud potřebujete skutečnou a legitimní půjčku Patricia Kingsman je ta správná společnost, která podala žádost, byla jsem podvedena 2 společnostmi i požádal o půjčku od a Patricia Kingsman byla třetí společnost, kterou jsem požádal od obdržel jsem půjčku od úvěrové společnosti Patricia Kingsman za méně než 8 hodin, jak mi společnost řekla, takže kdokoli, kdo potřebuje online půjčku, aniž by dostal podvod, požádal o Patricia Kingsman ans být ujištěn, že budete s touto společností spokojeni. Tuto společnost můžete kontaktovat pouze poštou nebo e-mailovou adresou whatsapp je patriciakingsman.loans2016@gmail.com Whatsapp +1 (575) 655-0066. S pozdravem každého, kdo čte tuto zprávu po celém světě.
Otilie Svìtla Sofia
13/4/2020 16:26:58
Volám sa Otilie Svìtla Sofia a pochádzam z Bratislavy. Práve som dostal pôžičku od úverovej spoločnosti Patricia Kingsman a práve som o nej počul a myslel som si, že je to falošná spoločnosť, ale teraz som tak šťastný, že mi táto spoločnosť pomohla a 100% táto spoločnosť je skutočná, takže ktokoľvek, kto potrebuje pôžičku, je to tá správna spoločnosť, ktorá požiadala o túto žiadosť, požiadal som o pôžičku na moje podnikanie vo výške 250 000,00 EUR. Videl som, ako to robia iní ľudia, a som rád, že som medzi ľuďmi, ktorí zdieľajú svedectvá o tom, ako mi táto spoločnosť pomohla, takže všetci, ak potrebujete skutočnú pôžičku, je tu váš pomocník. ich kontaktné informácie sú patriciakingsman.loans2016@gmail.com
Veronica Rose Holly
13/4/2020 16:26:51
Patricia God vám žehná vám a vašej spoločnosti

Volám sa Veronica Rose Holly. Som z Prahy v Českej republike, nemám čo povedať, aby niekto, kto potrebuje skutočnú pôžičku bez toho, aby vás bol podvádzaný, mal požiadať o Patriciu Kingsman, pretože som dnes požiadal o pôžičku od tejto spoločnosti, keď som si prečítal toľko dobrých a úžasných komentárov o tejto spoločnosti , Požiadal som o pôžičku na zaplatenie svojich dlhov a všetko, čo som potreboval, bolo 50 000 EUR, pretože časť týchto peňazí použijem aj na úhradu školného pre deti. Keď toto píšem na internete, práve som dnes dostal pôžičku od tejto spoločnosti a som tak šťastný, že som nikdy neveril, že by som bol znova šťastný, pretože som prešiel mnohými a ďakujem Bohu za Patriciu Kingsman, Boh ju požehná a jeho spoločnosť za to, že sa mi na tvár usmiala. Takže niekto z celého sveta z Českej republiky a ďalších krajín, ktorí potrebujú pôžičku, je tu váš pomocník, a spoločnosť je Patricia Kingsman. Každý, kto požiadal o pôžičku od spoločnosti Patricia Kingsman, nebude mať žiadny problém, pretože vašu pôžičku dostanete presne vtedy, keď vám to povie. e-mailová adresa ich spoločnosti je Patriciakingsman.loans2016@gmail.com

Ešte raz vám Boh žehná Patricia Kingsman a môžete žiť dlho, aby ste naďalej pomáhali ľuďom.
Kopecký Marik Matìj
13/4/2020 16:26:45
Volám sa Kopecký Marik Matìj a pochádzam zo slovenčiny, žijem v malom meste Martin. Hľadám pôžičku online, pretože nemôžem získať pôžičku od mojej banky a našli mi len ľudí, ktorí ma scamming o svoje peniaze. Minulý týždeň ma strašila úverová spoločnosť a Boh vie, že som pripravený ukončiť svoj život, ale povedal som si, že sa chcem pokúsiť zistiť, či uvidím čestnú spoločnosť, ktorá bola pripravená vám pomôcť. Tak som sa usadil a hľadal spoločnosť a prečítal som si veľa dobrých komentárov o tejto spoločnosti Patricia Kingsman a povedal som, že sa môžem uchádzať o zamestnanie a uvidím, či budem mať šťastie. za pôžičku vo výške 80 000,00 EUR som tejto spoločnosti vysvetlil, že som bol vystrašený a povedali mi, aby som sa nemusel báť, že ti pomôžu, že predtým pomohli toľkým ľuďom z mojej krajiny. Tak som dal tejto spoločnosti šancu a ubezpečili ma, že za 8 hodín som bol s mojou pôžičkou, neveril som, ale čakal som na svoju pôžičku. Presne za 8 hodín som od chrbta dostal upozornenie, že na môj účet bola pripísaná suma 80 000,00 EUR. Ďakujem Patricii Kinsgmanovej za túto spoločnosť, ktorú poslal Boh. A ja som sľúbil, že budem svedčiť o tejto spoločnosti o tom, ako mi pomohli tejto spoločnosti, neviem, že to robím teraz, keď hovorím ľuďom na internete, ako mi pomohli, takže každý, ak potrebujete skutočnú pôžičku, je Patricia Kingsman. tu, aby vám pomohli nebyť oklamaní falošnými ľuďmi, ktorí sa cítia byť veriteľmi. Skoro som zabudol, že môžete kontaktovať túto spoločnosť iba poštou alebo WhatsApp a ich kontaktné údaje sú patriciakingsman.loans2016@gmail.com Whatsapp je +1 (575) 655-0066. Táto spoločnosť je skutočná a pravdivá, takže ktokoľvek, kto číta túto správu a máte záujem, kontaktujte túto spoločnosť, pretože oni sú jediní, ktorí vám môžu pomôcť vyriešiť vaše problémy.
Brayden Wyatt Bryce
13/4/2020 16:26:37
Som menom Brayden Wyatt Bryce, som policajtom a žijem v Bratislave. Pred pár dňami som hľadal pôžičku online a našiel som len ľudí, ktorí ma scamming o svoje peniaze. Naozaj potrebujem túto pôžičku na projekt v Českej republike a bol som raz podvádzaný, keď som bol mimo službu, rozhodol som sa znova hľadať skutočnú spoločnosť, ktorá poskytuje pôžičky. Našla som túto spoločnosť s názvom Patricia Kingsman a spoločnosť veľa ľudí dosvedčilo o tejto spoločnosti najprv som neveril, ale rozhodol som sa použiť pôžičku, ktorú som hľadal, bola suma 150 000,00 EUR, ktorú som požiadal od tejto spoločnosti a povedali mi všetko, čo treba urobiť, veril som im a Urobil som, čo mi povedali, a ubezpečili ma, že za 8 hodín budem s bezpečnou pôžičkou, nikdy som im neveril, ale čakal som na pôžičku v presne 8 hodinách, keď som dostal hovor od spoločnosti, že ak Dostal som pôžičku a povedal som nie. Povedali mi, aby som išiel do svojej banky a skontroloval svoj účet, že moja banka mi nemusí poslať upozornenie, ktoré som poslúchol, a ja som išiel do svojej banky a skontroloval svoj účet na očiach, ktoré som videl pôžička vo výške 150 000,00 EUR na mojom účte sú peniaze, ktoré som mal na svojom účte pred bol 100,00 eur a teraz som našiel 150 100,00 eur pulz moje peniaze a moja pôžička 150 150,00 eur som tak šťastný a ďakujem tejto spoločnosti za to, že sú skvelé. Chcem využiť svoj čas na to, aby som ľuďom v SLovaku napísal, že ak potrebujete skutočnú pôžičku, Patricia Kingsman je správna spoločnosť, ktorá sa uchádza o túto spoločnosť, nevie, čo robím, takže ak niekto potrebuje pôžičku, môžete sa obrátiť iba na túto spoločnosť. poštou alebo WhatsApp, ale nepoužívam WhatsApp, takže ich e-mailová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com
Vanessa Jodi
13/4/2020 16:26:18
Dobrý deň, všetci

Moje meno je Vanessa Jodi, som z mesta Košice. Chcem využiť tento čas na zápis na internet, že ak niekto potrebuje skutočnú pôžičku, Patricia Kingsman je správna spoločnosť, ktorá požiadala o niekoľko dní, potrebovala som peniaze a hľadala som pôžičku online, videla som spoločnosť a požiadala som tá spoločnosť ma podviedla dvakrát z mojich peňazí, bola som tak smutná, pretože som potrebovala peniaze, tak som sa rozhodla hľadať inú spoločnosť a požiadala som od inej spoločnosti, že tá istá spoločnosť mi tiež povedala, aby som vložila peniaze a urobila a nikdy nedostala moju pôžičku, ako to, čo sa mi deje, pretože som potreboval peniaze, ktoré sú naliehavo potrebné na kúpu domu, pretože ak nedostanem dom čo najskôr, môj prenajímateľ odvedie ja a moju rodinu z domu, takže som potreboval získať vlastný dom. Keď som hľadal znova, videl som túto spoločnosť Patricia Kingsman, videl som veľa ľudí svedčiacich o tejto spoločnosti, že spoločnosť je skutočne skvelá, takže najprv som sa bál uplatniť, pretože som bol podvedený 2-krát, tak som povedal svojmu sebe, aby som to skúsil a uvidíme, či táto spoločnosť bola skutočná, tak som sa prihlásil. Keď som sa prihlásil, povedali mi všetko, čo som potreboval, stále som sa bál, ale veril som im a ubezpečili ma, že za 8 hodín som bol s mojou pôžičkou, chcel som svoju pôžičku a na oči som dostal upozornenie z mojej banky, že na môj bankový účet bola suma 200 000 EUR a pred chvíľou som bol veľmi šťastný, že mi spoločnosť zavolala a spýtala sa ma, či som dostal pôžičku, a povedal som im áno a o ďakujem im a píšem Táto správa na internete teraz táto spoločnosť pomohla aj mojim dvom bratom, takže ktokoľvek, ak potrebujete skutočnú pôžičku, Patricia Kingsman je tou správnou spoločnosťou, od ktorej sa môžete uchádzať. V prípade, že potrebujete peniaze, môžete ich kontaktovať iba poštou alebo WhatsApp a ich e-mailová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com. Ďakujem všetkým, ktorí si prečítali moje posolstvo a boli v bezpečí a prihlásili sa od tejto spoločnosti, pretože s nimi budete spokojní.
Veronika Hana Annamarie
13/4/2020 16:26:11
Ahojte všetci

Som Veronika Hana Annamarie a som z Bratislavy. Hľadal som online pôžičku a bol som veľmi vystrašený, že som nikdy nepožiadal o pôžičku a hľadal som veľmi dobre a hľadal som skutočnú spoločnosť. Našiel som spoločnosť s názvom Patricia Kingsman, pozerám sa a videl som, čo o tejto spoločnosti hovoria ľudia. bola pravda, že som sa rozhodol požiadať o pôžičku od spoločnosti a potreboval som pôžičku vo výške 150 000,00 EUR, aby som mohol začať podnikať, keď som požiadal, povedala mi všetko, čo musím urobiť, urobil som to a uistila ma, že za 8 hodín som išiel aby som bol s mojou pôžičkou, povedal som v poriadku a čakal som presne v 8 hodinách, keď dostanem pôžičku od tejto spoločnosti, pretože teraz píšem, že som nikdy nebol scammed predtým a táto spoločnosť je skvelá, počul som ľudí hovoriť o podvodoch, ale ja nikdy neboli podvedení a ďakujem za to Bohu. Takže každý, kto potrebuje skutočnú pôžičku, je to tá správna spoločnosť, ktorá vás požiada o pomoc, a čas, ktorý vám povedia, že dostanete pôžičku, je presný čas, kedy dostanete pôžičku. Túto správu musím napísať všetkým, aby ste nepožiadali o pôžičku od nesprávnej spoločnosti, ak potrebujete skutočnú pôžičku, kontaktujte túto spoločnosť a budete spokojní. Ich e-mailová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com.
Viktoria Madlenka Irenka
13/4/2020 16:26:03
Dobrý den Jmenuji se Viktoria Madlenka Irenka pocházím z České republiky a žiji ve městě Brno Tato společnost Patricia Kingsman lidé mluví o tom, že jsem nikdy nechtěl půjčku, ale právě jsem řekl, že bych měl vyzkoušet tuto společnost a zjistit, jestli říkají, že je pravda, a já jsem požádal o půjčku od nich včera a právě jsem dostal svou půjčku dnes od úvěrové společnosti Patricia Kingsman. jediná společnost, která nabízí skutečnou půjčku online. Úvěr, který jsem od nich žádal, činil 300 000,00 Kč a za 8 hodin jsem dostal svůj úvěr, takže moji přátelé se nemusejí utrácet, pokud potřebujete skutečnou půjčku, od které je tato společnost vhodná. Pokud vás zajímají půjčky, jejich emailová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com a jejich Whatsapp číslo je +1 (575) 655-0066.
Nathanael martyna patryx
13/4/2020 16:25:54
Moje meno je Nathanael martyna patryx Pochádzam zo slovenčiny a chcem tento krát použiť na to, aby som všetkým na internete povedal, že existuje iba jedna spoločnosť, ktorá ponúka skutočnú pôžičku a že táto spoločnosť je Patricia Kingsman. Hľadal som pôžičku online za posledné 3 týždne a všetko, čo mám, je veritelia, ktorí ma scamming o svojich peniazoch, ktoré som mal, že Boh vie, že som tak chudobný, a chcel som sa zabiť, ale tam som videl toľko ľudí svedčiť o túto spoločnosť, že dávajú pôžičky na začiatku som neveril, pretože som videl ďalšie svedectvá iných veriteľov a všetci sa stali podvodmi. Povedal som, že ma požiadam o túto spoločnosť a uvidím, či je to pravda a okamžite som sa prihlásil. Povedali mi všetko, čo musím urobiť a súhlasil som a ubezpečili ma, že za 8 hodín budem so svojou pôžičkou, pretože povedali, že používajú službu rýchleho prenosu. Spočiatku som neveril, ale čakal som na svoju pôžičku pred 8 hodinami, kedy som dostal varovanie od svojej banky a držal som sa, že to bola moja pôžička, bol som veľmi šokovaný, keď som to videl, a modlil som sa k Bohu, aby ma nasmeroval na správnu spoločnosť ktorý mi dnes pomohol, keď píšem na internete, práve som dostal pôžičku od tejto spoločnosti a tento čas používam na svedectvo iných ľudí, ak potrebujete pôžičku, pôžičku, nechajte sa oklamať, je to správna spoločnosť použiť od. Ich e-mailová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com a pre vás tých, ktorí nemajú e-mailovú adresu, je číslo spoločnosti +1 (575) 655-0066.

Táto spoločnosť je pravdivá a skvelá, ak potrebujete pôžičku, požiadajte ju teraz a počkajte, kým vaša pôžička spôsobí, že budete s touto spoločnosťou spokojní.

Ďakujem všetkým a ja zostávam Nathanael martyna patryx.
Zivanka Václava Yarmilla
13/4/2020 16:25:38
Moje meno je Zivanka Václava Yarmilla, som z Košíc. Slovak. Chcem použiť tento čas na napísanie na internet, že som práve dostal úverové prostriedky vo výške 5 miliónov EUR od tejto spoločnosti s názvom Patricia Kingsman. Spočiatku som neveril, čo sú ľudia povedal som na internete, ale rozhodol som sa skúsiť a požiadal som o pôžičku pred 2 dňami a práve som dostal hovor od svojej banky, že na mojom účte je suma 5 miliónov EUR a okamžite som dostal upozornenie od svojej banky Patricia Kingsman úverová spoločnosť mi zavolala a spýtala sa ma, či som dostal pôžičku a povedal som im áno, takže povedali, že by som mal do tejto spoločnosti priviesť viac ľudí, ak by niekto potreboval úver, takže ak skutočne potrebujete úver, je to spoločnosť, od ktorej sa dá požiadať sú skutočne skvelé a teraz verím, že existuje skutočná úverová spoločnosť, ktorá poskytuje pôžičky, a že táto spoločnosť je úverovou spoločnosťou Patricia Kingsman, takže ak niekto z vás potrebuje naliehavú pôžičku a je dôležité, aby sa táto spoločnosť mohla prihlásiť. Tam je poštová adresa patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

Nakoniec som skutočne šťastný a teraz môžem začať podnikať. Ešte raz vám ďakujem Patricia, že ste skvelí a Boh vám a vašej spoločnosti žehná.
na začátek předchozí  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22  další další

Odepsat na: Original autoradio Trabant

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist