1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Zapalování IGNITION (4)
Martin Židek
3/4/2006 07:29:44
> No a přoč by si odpojoval tu ebzu ??? Ta ti nestačí ???
Nechci odpojovat EBZu Momentalne mi staci. Ale v prosinci mi odesla a musel shanet druhou a otci umrela v loni po prazdninach. A snimac - halovka to prezila.
 
Jinak to byl dotaz na "Universal Ignition". Kdyby mi umrela EBZa znovu a ja si poridil "Universal Ignition". Tak jestli mohu zachovat snimac? Nekoukal jsem jestli ma potrebne parametry pro pripojeni k "Universal Ignition".
 
P.S: ten muj dotaz na "Universal Ignition" mel byt do jineho vlakna. Uz je tam.
Antonín Bůzek Profil uživatele + foto
2/4/2006 20:17:21
No a přoč by si odpojoval tu ebzu ??? Ta ti nestačí ???
Martin Židek
1/4/2006 13:37:23
Se zapalovanim firmy IMFsoft jsou uz nejake zkusenosti. Hlavne s tim to "Jawa - CZ - Trabant Ignition" precist recenzi ai muzes :
[URL] nebo
[URL].
 
Me by zajimalo kdyz si poridim "Universal Ignition" tak ho muzu zapojit na halovku od trabanta, jenom odpojim EBZU? Zbytek zapalovani tam proste necham?
prdik
1/4/2006 13:20:36
Na netu je nove elektonicky rizene zapalovani, ale ta cena!!! Za 2000 muzu mit celyho trabosa. Kdyby to bylo s odbornym nainstalovanim a zarukou chodu tak to beru, ale za krabicku s navodem " udelej si sam " se mi to zda dost. Mate s tim nekdo zkusenosti???
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Zapalování IGNITION

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist